[TESIII] Obniżenie głównych wspolczynników

Mam problem. Niedawno zauwazylam ze moje 3 glowne wspolczynniki maja kolor czerwony i drastycznie sie obnizyly. Nigdy wczesniej nie mialam tego problemu. Do niedawna sile mialam na 98 a teraz ma 44 z innymi jest to samo. Nie wiem cio mam robic. Najlepsze jest to ze bylam na innych forach i nikt nie mial nigdy takiego problemu! Nie mam zadnej choroby i nie jestem pod wplywem eliksirow i przedmiotow. Zauwazylam to po wyjsciu z jaskini Assu (gora Kand). Nie wiem cio sie dzieje. Prosze o szybkie odpowiedzi. Ratujcie! ;( A! i jeszcze jadno. Jak sie zaklina przedmioty? Prosze o dokladne wyjasnienia.

P.S. A propos tych wspolczynnikow to nie podawajcie mi zadnych kodow-nie toleruje ich
Odpowiedz
Jejq! Ale jestem beznadziejna... ;/ heheh niom pomagaja i czary tez ;D dzięx :* a ja nigdy nie wiedzilam do czego one sluza... Ale dlaczego sie tak obnizaja? i cio z tym zaklinaniem przedmiotow?
Odpowiedz
Obniżają się chyba w wyniku spotkania jakiś niemilców. Coponiektóre stworki chyba wysysają niektóre współczynniki. Poza tym pewnie się można podtruć jakimiś miksturami, ale dokładnie nie wiem jak to z tym jest.

A zaklinanie? O ile pamiętam to trzeba mieć:

a) coś do zaklinania
b) klejnot duszy

W klejnot łapiemy duszę jakiegoś stworka (rzucamy na niego czar po czym go załatwiamy). Następnie idziemy do zaklinacza gdzie wybieramy przedmiot, klejnot z duszą i efekty jakie chcemy osiągnąć. Po zabuleniu nie małej sumki uzyskujemy przedmiot zaklęty.
Odpowiedz
Aha. Fajnie Nio walsnie mialam zawsze mnostwo klejnotow i lapalam te dusze ale nie mialam pojecia ze mozna zaklinac przedmioty. Dzieki za wszystko.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Obniżenie głównych wspolczynników - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...