[NWN:SoU] Mistyczny Łucznik

Czesc mam pytanie w dodatku shadows of undrentide gram łowcą mam 8 poziom spełniłem wszystkie warunki i nie mogę nadal grać mistycznym łucznikiem czy trzeba osiągnąć konkretny poziom, co jeszcze trzeba, bym mógł awansować w tej klasie.
Odpowiedz
Aby zostać mistycznym łucznikiem należy wg instrukcji:

Rasa: elf lub półelf
Podstawowa premia do ataku: +6
Atrybuty: Ulubiona Broń-Długi łuk lub Którtki Łuk, Strzał z Bliska,
Magia: Zdolność rzucania zaklęć kapłańskich

To chyba wszystko, przynajmniej jeśli chodzi o instrukcję
Odpowiedz
No właśnie mam spełnione wszystkie te warunki i nic nie da się.
Mam już nawet 9 poziom i tez nic.
Odpowiedz
Jestem na 99% pewny , a nawet bez żadnej broni mam + 6 do ataku a z bronią 3 razy tyle po za tym mam 11 poziom i nic nie mogę nie wiem czemu może w opcjach jest coś co trzeba odblokować niewiem , chyba że trzeba jeszcze wziąść atut " magia w walce " bo to miało by sens ???
Odpowiedz
mam ten sam problemik co inni, wszystkie wymaganie spelnione, premia do podstawowego ataku +6 i nadal nie moge wybrac tej postaci

pelna nazwa to epicki mistyczny lucznik, a z tego co wiem to postac staje sie epicka po 21 poziomie, moze trzeba osiagnac 21 pozimo zeby moc go wybrac, ale gdzies mi sie obilo ze koles mial 9 lucznika i 15 mistycznego

jak wiecie jak to zrobic to dajcie znac

thx
Odpowiedz
wiesz jest to trochę nie możliwe żeby był 9 łucznik i 15 mistyczny ponieważ żeby zdobyć większy poziom niż 10 postaciami epickimi trzeba najpierw zdobyć 10 podstawową klasą. dopiero potym można awansować dalej klasą epicką i automatycznie po osiągnięciu 10 poziomu ta klasa staje się epicką
Odpowiedz
faktycznie masz racje cos mi sie zle obilo
mozesz mi powiedziec jaka jest roznica miedzy zakleciami kaplanskimi a mistycznimi jesli jakas jest. Na twojej stronie pisze ze trzeba umiec rzucac czary kaplanskie a gdzie indziej znowu ze mistyczne :shock:
pogubilem sie juz w tym
mam wszystko juz spelnione tylko co do tych czrow nie jestem na 100 % pewien jakis moze niedorob bioware'a (bylby chyba 1 w tej grze)
nie wiem bede z tym walczyl ale moze masz jakis pomysl

pozdro
dzieki

P.S. : wydaje mi sie ze czary mistyczne to te u czarodzieja a na stronie bioware'a pisze ze musi umiec rzucac czary mistyczne, u ciebie jest ze kaplanskie. jak mozesz to sprawdz to

Z gory dzieki za help :wink:
Odpowiedz
Zeby zostac mistycznym łucznikiem nalezy spelnic wszystkie podane warunki (z nimi nie bedzie problemow), jedyny problem dotyczy czarow.
Tu sprostowanie nie maja to byc czary kaplanskie tylko mistyczne (ancient spells)(czarodziej/czarownik - wystarczy 1 lvl)

Czyli musisz zrobic wczesniej sobie jakiegos czarodzieja czarownika wystarczy 1 lvl a pozniej bedziesz mogl łowce

Pozdro
Odpowiedz
Ja juz to rozszyfrowałem trzeb miec elfa lub półelfa
podstawową premię do ataku: +6
Atrybuty: Ulubiona Broń-Długi łuk lub Którtki Łuk, Strzał z Bliska, oraz trzeba dac jeden poziom na czarownika i przy awansowaniu na kolejny poziom juz mozna wybrac mitycznego łucznika.
Odpowiedz
Dokładnie drodzy panowie. Trzeba mieć przynajmniej 1 pozim kastą czarującą i modyfikator z inteligencji (u czarodzieja) +1 lub z charyzmy (u czarownika) też +1, bo inaczej to nie będziesz w stanie puszczać czarów. Troche to głupio zrobili, bo strasznie zjada expa za wieloklasowość. Pół biedy, jeśli grasz elfem, bo on niweluje kare w przypadku czarodzieja, ale jeśli grasz kimś innym..... radziłbym nie awansować w Mistycznego Łucznika. A wszystkie wymagania można spełnić już na 7 poziomie, więc przy 8 możesz awansowac w MŁ.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Mistyczny Łucznik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...