[Archiwalny] Sugestie, Propozycje

Moja propozycja wymagała by drastycznych zmian, ale proponowałbym zmienić layout na jaśniejszy (tylko forum), ten przez to że jest czarny, bardzo szybko męczy oczy. Proponowałbym brąz
"Kolekcjoner kości stoi przed wami, bada wzrokiem i szuka kolejnego eksponatu"
"Wojownik umiera szybko, jego rodzina wolno i w męczarniach"
"Krew raz przelana będzie płynąć ciągle"

Layoutów masz chyba 7 do wyboru do koloru. Na dole po lewej stronie forum. Jaki masz lay tak w ogóle? Stadardowy jest chyba gothic labirynth? On jest przecież wygodny.
No tak nie zauwazyłem . Dzięki, już nie mam narazie zastrzerzeń, ale mogą sie pojawić nowe jak bardziej się tutaj rozejrzę
"Kolekcjoner kości stoi przed wami, bada wzrokiem i szuka kolejnego eksponatu"
"Wojownik umiera szybko, jego rodzina wolno i w męczarniach"
"Krew raz przelana będzie płynąć ciągle"

To wal śmiało wtedy

P.S. Raczej nie wiesz ale twój avek ma baaaaardzo złą historię na tym forum. Może znajdziesz sobie coś lepszego w naszych galeriach?
Niestety jestem bardzo przywiązany do tego avka, nie zmienie go przez dłuższy czas. Będzie moim brzemieniem, ale dzięki za przestrogę

Co do propozycji, to proponowałbym żeby na stronce, menu było po lewej stronie. Większość stron tak ma, bo tak jest po prostu wygodnie
"Kolekcjoner kości stoi przed wami, bada wzrokiem i szuka kolejnego eksponatu"
"Wojownik umiera szybko, jego rodzina wolno i w męczarniach"
"Krew raz przelana będzie płynąć ciągle"

Nazin, wstawił byś coś takiego jak wybór płci, bo wbrew pozorom, to jednak jest bardzo przydatna rzecz... Np. dziś zobaczyłem, że jakiś user napisał "napisałam" czy coś w tym stylu. Ale sama ksywka nie za dużo mówi, także nie wiem, czy się pomylił czy napisała dobrze .

Też z tym pomógł, co Ekh wspominał możnaby podziałać.

Ps. A Dagorth jednak zmieniał avka .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Rzeczywiście dobry pomysł, bo czasami nie wiadomo czy się zwrócić np. "kupiłeś" czy "kupiłaś"

Mam pytanie! Ponieważ nie mogę pobrać załączników, a jak już mogę to wtedy wyskakują mi jakieś literki. Więc się pytam czy to ja mam coś zwalonego czy to ogólny błąd tego forum?
To coś musiałeś zmienić Nazin, bo wcześniej mi Firefox na pewno otwierał. A trzeba przyznać, że troche upierdliwe jest kopiowanie adresu i otwieranie go w IE. Na serio nie da się z tym nic zrobić?

Ps. No to ustawiam płeć . Niech wszyscy wiedzą, że jestem kobietą .

Ps2. Ten znaczek płci koło avatarka był bardziej klimatyczny i... widoczny .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
to by byl dobry pomysl z tym znaczkiem, a najlepiej zeby byl w klimacie fantasy , cos mozna by zmajstrowac ...
Co z rotacją artów na stronie?

Kiedy zmienimy czas na forum?

Cytat

Kiedy zmienimy czas na forum?


Wystarczy, że zmienisz sobie strefe czasową na Bagdad, Moskwa i.t.d. to będziesz miał godzinę do przodu czyli tak jak mamy teraz
Wiele rzeczy moge sobie zrobić... powinno być zmienione administracyjnie .

Co z rotacją?

P.S. Nazin zmotywuj Slade do wzięcia się do roboty albo... zrezygnowania ze stanowiska.

P.P.S. Tokar, "Dobry elf to martwy elf" powiedział Frar a nie żaden tam marszałek. Nawet chyba pamiętam gdzie ten post jest .
Jak nie wiesz to po co "gdybasz"?
To jest forum a nie czat. Jak chcesz pogadać sobie to idż do kolegi albo na wp na przykład.
Pojawi się coś o WoWie? Mógłbym pomóc, przydaje się opis ras, klas, i zawodów.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Spytaj Slade'a, wydaje mi się, że on coś kombinował z WoW
Czy istnieje możliwość zrobienia ogromnej subskrypcji, obejmującej zarazem nowe tematy na danym forum i nowe posty we wszystkich tematach tego forum (z automatycznym uruchamieniem subskrypcji dla każdego nowego tematu)? Chciałbym tak zasubskrybować forum Gothica - zawsze, gdy wchodzę na gameexe, od razu sprawdzam, czy w którymkolwiek z subforów tej gry nie ma nowego tematu, a w którymkolwiek z tematów - nowego postu. To niezbyt wygodne. Lepsza byłaby taka Super-Subskrypcja...
Ech, te RPGi.
Prosiłbym by napis "Sprawdź pisownie" był bardziej... widoczny. Najlepiej jakiś żarówiasty czerwony lub biały.
← Game Exe
Wczytywanie...