[GII:NK] [Pomoc] Problem techniczny

Nie wiem jaki tytuł dać temu postowi. Opis problemu: instaluje dodatek, uruchamiam i później trzeba czekac kilka minut na tworzenie czegos tam, nie ważne. Gram normalnie, później do kompa siada dziecko ze swoja gierka i koniec ja juz swojej nie mogę uruchomić musze za każdym razem jeszcze raz instalować Gothica 2 i dodatek, to męczące jest. Teraz to tylko nie działa gdy ktoś gra w inną grę, ale wcześniej jak wyszedłem z gry to nie dało rady jej drugi raz uruchomic. Nie wiem co nie gra. Jak umiecie to pomóżcie, z góry dziękuje.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
pierwszy raz slysze o czyms takim ta gra co mlodzik gra w nia to stara czy nowa?? I czy odinstalowuje ja?? Bo czasami zdazaja sie pliki wspolne dla kilku gier i podczas deinstalacji wywala go, przez co gra (zainstalowana) nie dziala. Sorry jesli cos namotalem ale inaczej nie umialem wyjasnic A z tym gothikiem to wyskauje jakis blad?? Czy po prostu klikasz 2x w ikone i sie nie uruchamia??
No nie wiem czy można to nazwać grą, nazywa sie: " Moja pierwsza Encyklopegia" i jest na win 95/98, ja mam XP ale działa. Nie, nie odinstalowuje jej, cały czas jest na kompie ta gra. Nic nie namotałeś wszystko zrozumiałem. I jest tak jak mówiesz po wyłączeniu Gotica i zagraniu w tamta grę, kilikam dwa razy w ikonkę do uruchomienia Gothica a ten zanowu konfiguruje system plików wirtualnych (czy coś takiego), mimo że wcześniej to robił. Po konfiguracji robi się ciemny ekran jakby miało się zacząć, po czym pokazuje się pulpit i koniec muszę instalować go jeszcze raz. Kilka razy próbowałem go uruchomic ale zawsze jest tak samo jakby tamta gra psuła pierwotną konfiguracje wirtualnych plików następnie Gothic próbuje odtworzyć tą konfiguracje przy ponownym uruchomieniu i mu się to nie udaje nie wiem dlaczego.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
albo sproboj uruchomic g2 w trybie zgodnosci z win 98?? (prawym na ikonke, wlasciwosci, zgodnosc, i sproboj 95 i 98/me)
Mi zawsze sie przed uruchomieniem ładowało po wyłączeniu kompa i włączeniu gry.
A może trzeba zrobić Cracka( czy jakoś tak) i masz piracką wersje.
Grrr... Napisano Feb 20 2005, 01:14 PM.... Ludzie patrzcie na daty! Po ponad roku Aldaron albo rozwiązał problem albo dał sobie z tym święty spokój... Temat zamykam i dodaję prefiks....


Tonari no Totoro!
← Gothic
Wczytywanie...