[TESIV] Łowca wampirów

Wiem tylko, że do brumy przybył taki jeden. Chciałbym nim zostać. Proszę o dokładną odpowiedź.
Odpowiedz
Z tego co wiem nie można nim zostac ale można byc honorowym członkiem Łowców Wampirów. Wystarczy wykonac quest " Order of the Virtuous Blood". Jedź sobie do Imperial City, do Tample Discirt. Pochodż sobie troszke i zaczepi cie Ralsa Norvalo. Pójdziesz sobie do Seridur's House i pogadasz z (zejdź z nim do piwnicy)
Seridurem. Musisz przeszukac dom Rolanda Jenserica. Znajdziesz na stoliku list (Love Letter From Relfina). Na mapce zaznaczy ci się kryjówka Rolanda. Pojedź tam. Oszczędź go i wysłuchaj jego wersji. Jedź do Imperial city Market Discirt do First Edition (księgarnia), przepytaj sprzedawce i wyrusz do Memorial Cafe.
Przedzieraj się tam przezhordy wampirów i zombiaków aż dotrzesz do Seridura. Zabij go weż klucz wróc do Rolanda, póżniej do Imperial City Tample Discirt, do domu Seridura pogadaj z łowcami I JUŻ JESTEŚ HONOROWYM CZŁONKIEM łOWCÓW WMPIÓW. Niemasz specjalnych przywileji ale u Rolanda za wampir duast (czy jakoś tak, no chodzi o to z ciała wampirów) dostaniesz 50 septimów za sztuke!!!
KiEdYś ŚwIaT bĘdZiE w OgNiu!!!
Odpowiedz
Za Vampire Dust w SKLEPIE masz po 50 za sztukę... U niego masz po 250(!) za jeden...
Odpowiedz
O zgrozo!!! tylko nie sprzedawajcie błagam (już drugi raz to mówię) jak słyszę o sprzedawaniu V.D.
to mi sie niedobrze robi....
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Ja powiem dlaczego Bo sie z nich mikstury na niewidzialność robi
Odpowiedz
Lecz to nie główny powód, mikstury na bycie widzialnym inaczej grają tutaj drugorzędną role.
Cytując i ociupinkę modyfikując pewne znane powiedzenie odpowiem : mana, misu mana !
restore mana potion to jest to co ksywki Michalczewskiego lubią najbardziej...
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Łowca wampirów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...