[TESIV] Niedźwiedzie

Gdzie można znaleźć niewiedzie ? . Chcę mieć magie destrukcji na 100 ale babka kazała przynieść mi bears pelts czy coś takiego . Jak przyniose to mnie będzie uczyc .
Odpowiedz
niedzwiadki mozesz znalesc kolo Fortu Caractatus na polnoc od miasta imperialnego albo kolo fortu Empire pozdro
Ludzie "ZAPOMNIENIA"... łączcie się w krainie Tamriel
Odpowiedz
Niedzwiedzie możesz oczywiście spotkać w górach, ale musisz mieć trochę większy lvl niż 1... ja chyba pierwszego spotkalem na 8-9 lvl.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Po pięć peltsów jest też w sklepach (nie w "branżowych" z samymi broniami np tylko tych
bardziej takich ogólnospożywczych xD). Ja też miałem ten quest, oszaleć można - jak nie trzeba
było to niedźwiedzie waliły drzwiami i oknami, nawet przez komin właziły, a teraz to ani jednego
nie napotkam...wrrrrrrrr Więc chodzę po miastach jak ten akwizytor i skupuję peltsy ;]
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Albo na arenie jak jesteś już GC to można z niedzwiadkami w 2giej walce walczyć (lol wyszło mi masło maślane )...
Odpowiedz
Zachęcam do odwiedzenia sklepu ,, Młoty i kowadła" (czy coś takiego) w Brumie. I pogadanie z kupcem, on wam może sprzedać skórkę.
Odpowiedz
"Hammers and ..." Nie każdy ma polską wersję
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Niedźwiedzie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...