[TESIV] Gdzie moge kupic/wynająć dom?

A wiec gram od paru dni w Obliviona, gra jest bardzo ciekawa i wciągajaca, lecz mam pewien problem, otóż:
Znajduje tzn. "House for Sale" ale nie wiem gdzie go moge kupic lub wynajać, łaże po tym miescie od parunastu minut i nie moge znalezc sposobu zeby go jakos dorwac, wiec potrzebuje pomocy...
Jesli chodzi o szczegóły to chce kupic "Shack For Sale" w "Waterfront District" w Imperial City.
Odpowiedz
Musisz zazwyczaj zagadać do władcy (czy jak to to się zwie) danego miasta. (choć nie zawsze, jedną hacjendę kupowałem od jakiegoś orka na ulicy o ile pamiętam). W przypadku domku w Imperial City (w sumie przy...) idziesz do środeczka miasta, wbijasz do zamku i stosujesz konwersację z panem na
tronie... (Nie, nie nie idź do WC, "na tronie" w sensie dosłownym xD )
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Ja niewiem... Ja dom w IC kupowałem w biurze... I mam chatkę koło tego kolesia od Gildii Złodziei... Można kupić większą ?
Odpowiedz
nie, nie można - pomyliło mi sie ;]
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
JA kupiłem dom w Brumie. Poszedłem do zamku i porozmawiałem z hrabiną (dałem jej kilka groszy łapówki) i sprzedała mi chatkę za jedyne 10 000 szt. złota.
Odpowiedz
Dużą chociaż? :>
Odpowiedz
Nawet. Mi starcza. Po odwiedzeniu sklepu na N (już nie pamiętam) w Brumie nabyłem trochę mebli.
Odpowiedz
ja polecam w Anvil Bensingfold Manor (czy jakoś tak) same plusy : jeśli idziesz spać to Cie duszki
budzą łagodnym szeptem i masz pokłady tego czegoś co po nich pozostaje jeśli rączka Ci sie wymsknie
i przypadkiem zginą....

a właśnie jak ktoś skończył tą misję to proszę powiedzieć jak przekonać typa co to sprzedał, żeby wrócił
do Anvil...
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Ja bym polecał dom w skingradzie, bo jest największy i najładniejszy.Niestety to około 20 000 + mniej więcej drugie tyle za wyposażenie, ale naprawde warto!
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Gdzie moge kupic/wynająć dom? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...