[TESIV] thievs guild

ktos wie gdzie jest gildia złodziei albo jak znaleść ich członków
Odpowiedz

Użytkownik piterer dnia Apr 8 2006, 08:39 AM napisał

ktos wie gdzie jest gildia złodziei albo jak znaleść ich członków

[post="42209"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


porozmawiaj z obojetnie jakim zebrakiem (tylko najpierw spraw, by Cie polubil - np daj mu kase) i zapytaj sie go o Szarego Lisa
Odpowiedz
Tylko że wcześniej musisz znaleźć i przeczytać plakat WANTED (w całym Imperial City jest porozwieszany) i wtedy dopiero z kimś pogadać i się pytać o "Gray Fox'a"

Druga opcja jest taka, że po popełnieniu przestępstwa możesz dostać zaproszenie. A dokładniej zwiń coś na oczach strażnika, idź do więzienia, prześpij się. Jeśli jesteś w Imperial City to niedługo przyjdzie do Ciebie "Myvryna Arano", a jeśli gdzieś po za to najlepiej stać w miejscu. Dostaniesz informacje o spotkaniu w "Garden of Dareloth" i wystarczy tam już później dojść.
Odpowiedz
Tak już robiłem i ani jedno ani drugie nie podziałało...
Chyba, że nie można być w Gildii zabójców...?
Można czy nie bo ja jestem i może dlatego...?
Odpowiedz
Też tak zrobiłem. Przychodzę do tego ogrodu i nic (o północy) . Nie ma tego gościa A. Christophe.
Odpowiedz
a ile czekaliście na niego? bo raz przychodzę misję zaliczyć do niego i stoję przy jego chacie zobaczyć
jak będzie szedł na miejscówkę a on wychodzi z domu, idzie tam i rozmawia ze wszystkimi napotkanymi
osobami (z jakąś typiarą i żulem śpiącym przy murze) i dwie albo nawet trzy godziny spóźnienia miał.
Czyli jak to nie bug to może to to .... bo on do punktualnych nie należy...
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
No... Ja już jestem... W sumie to nawet łatwo jest się dostać...
Odpowiedz
A ja zrobiłem dotychczasowe zadania i ma się ze mną skontaktować Gray Fox.
Odpowiedz
Suuuper...
Ile trzeba zadań wykonać żeby się z tobą skontaktował? :>
Odpowiedz
Chyba siedem wraz z tą, dzięki której dostajesz się do Gildii. (misji)

--------------------------

Odpowiedz
Jak daje Ci misje Skriva'a czy jakoś tak... To po wykonaniu dla niej już Gray sie z tobą kontaktuję ?
Odpowiedz
No, jeśli wykonasz dla niej wszystkie zadania powie Ci, że nie ma dla Ciebie więcej zadani i po sprzedaniu dóbr wartych 600 szt. złota skontaktuje się z tobą Szary Lis.

A tak apropo:
Zemną się jeszcze nie skontaktował, a za rzeczy skradzione, sprzedane u pasera mam 1311 szt. złota.
Odpowiedz
bo do Imperial city musisz wejść (ja tak miałem)
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz

Użytkownik Piotrek dnia Jul 14 2006, 01:41 PM napisał

A tak apropo:
Zemną się jeszcze nie skontaktował, a za rzeczy skradzione, sprzedane u pasera mam 1311 szt. złota.

[post="46155"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





Ja mam chyba NIBY z 2000 ale za wiecej u niego sprzedawałem...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

thievs guild - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...