[Diablo] Kto gra ?

Ktoś obecnie gra Diablo 2: LoD lub ewentualnie mógłby pograć ? Pisać do tego topicu (swoją drogą jak nas będziez 4-5 to nad klanem można pomyśleć )
Odpowiedz
Ja chętnie z kimś pogram, ale nie na battlenecie tylko przez ITP czy jaoś tak . Przyczyna: pewnie się domyślacie . Tak więc, jakby ktoś miał to samo co ja, to trzeba będzie się zgadać na PM .

Ps. Tokar prześlij mi swój numer gg.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
mi ostatnio odbiło i mimo tych cholernych lagów gram sobie na nowym ladderze... a ponieważ nie mam stuffu, to będe chodziła na składankach ze sklepów...

/w deunan_knute
/w *section_9

jeśli komuś się zchce. Assa, 30 lv, crap stuff, najlepsze co mam to prawie perf nagel (29% mf) i "skradanie"...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ja teraz gram, w zwykle Diablo 2, bez neta, Paladyn 16 poziom
Gothic Shadows Modteam:
Odpowiedz
Jak troszeczkę poczekacie to możemy pograć. Kumpel kupił w Angli Diablo + LoD, ale mu się nie spodobało i mi pożyczył Pozwolil mi pograć na BN więc jakoś będzie. Niestety znalazl tylko Cd-Key'a do Diablo, a do LoD'a nie znalazł (zapodział gdzieś...) i jadę na razie na znalezionym na necie. Jak go znajdzie (oby!) to mogę pograć na BN ;] Tylko nie wiem czy nie będzie w czymś przeszkadzać, ze mam angielską wersję.

ps.Nekromanta 11 lvl ;p


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Medivh jeżeli jeszcze nie znalezłeś Cd Keya do Diablo LoD poszukaj http:www.*******.**

No i za ten adres masz ode mnie następne punkciki - Rince.

A dawaj se ile chcesz mi to wisi
Odpowiedz
Nie chodzi mi o to, ze nie znalazłem. Chodzi mi o to, ze znalazłem na necie, ale na tym (z oczywistych względów) nie mogę grać na necie Więc muszę pcozekać, aż kumpel znajdzie oryginalnego cd-keya.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Medivh czy angielska, czy polska, to nie przeszkadza.... Ważny jest oryginalny CD-Key.
Odpowiedz
Ja gram na CBN więc mogę z kimś pograć kalanik to też nie jest głupi pomysł zobaczymy

moje acc *mc_balti
Odpowiedz
Yy no więc... ten temat jest już trochę stary... a żeby nie było offa to powiem że niedługo będzie mnie można zobaczyć na CBN pod nickiem Farmer-z-polski
Odpowiedz
a umnie lezy to diablo w szafce ale jakos nie mam zkim grac n bnecie
Odpowiedz
Ja w sumie gram sam mialem kumpla dobrego na CBN ale już nie gra mój wujek jeszcze gra i brat ale na zmiane tniemy więc tak lipa z nimi nie pgram za wiele
Odpowiedz
Hmmm zaczełem grać wczoraj i przydałby sie jakiś crap dla sorki albo jakieś dwie runki um... Pożyczyły ktoś?
Odpowiedz
Ja też wolałbym przez to ITP czy jakoś tak... Ale na B Necie zagrać mogę...
Niestety dopiero w poniedziałek Formata mam
Odpowiedz
A mnie nakręciło i gram od 2 dni z powrotem na cBN Są chętni ?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Podaj swoje acc to też powrócę na scenę D2 Mam od jakiegoś czasu ochotę ale samemu to jakoś ble
Odpowiedz
zabawny paladyn na 35 lvl to moja dziecina. A słowa runiczne na tym lvl to nie pogadasz. Tylko...czemu ja inwestpwałem perki (ach ten fallout... ) w aury defensywne? Czy mógłby mi ktoś doradzić w tej sprawie? Bo wszyscy kumple ulepszają ofensywne a ja nie wiem co robić. Czy istnieje jakaś dobra taktyka związana z aurami defensywnymi?
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Zależy jaki ma to być paladyn... Hammer, Shmit czy zelot?


Małe ps. Moje ACC to Kaanyr-Vhok
Odpowiedz
Jeśli ktoś chciał by pograć przez batella to zapraszam. Moje gg 5867480
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Na jakimś prywatnym czy cbn?
Oo

D2 playah, hc only!
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Kto gra ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...