Błędy

Menu na stronie głównej wylądowało kilka pięter niżej niż ustawa przewiduje.
Odpowiedz
Ja nic takiego nie mam, u mnie wszystko w porządku ze stroną główną prócz tego o czym kiedyś tam wspominałem, ale przyzwyczaiłem już się
Odpowiedz
Jest mały problem... Próbuję zmienić sobie ava ale cały czas mam tego samego...
Odpowiedz
Pierw daj, zmien awatar, zeby usunelo ten co masz, pozniej wgraj nowy i aktualizuj awatar, a potem zalecam taki zmyslny klawisz jak F5 i problem powinien byc z glowy Lub zmienilo ci awatar a ty go poprostu jeszcze nie widzisz bo nie odswiezyly ci sie graficzki i wtedy wystarczy F5 a jesli to nic nie da to dopiero wtedy zrob to co wczesniej napisalam
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Coś statystyki mi nie działają.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zgadza się, nie działają:

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 14997 bytes) in /home/rpg/public_html/forum/sources/lib/post_parser.php on line 698

W życiu nie widziałem jeszcze takiego błędu, a się sporo naogladałem.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Swoją drogą to nie działają od kilku miechów już. Czyżby sie nam forum już tak odrosło, ze pamięci brakuje ?
Odpowiedz
Gdy próbuję pobrać tapetę to wyskakuje mi coś takiego
Not Found
The requested URL /downloads/wallpapers/fan-wallpapers/images/armyofeternity/armyofeternity-1280x.jpg was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Próbowałem na firefoxie i Operze.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja nie mogę napisać nowego tematu na forum problemy z Gothic 2 gdy naciskam napisz nowy temat wyskakuje mi strona z napisem "ssij"
Odpowiedz
A to dziwne. Napisałem temat i komunikatu nie było... Możesz zrobić screena tej sytuacji?
Odpowiedz

Użytkownik Tokar dnia Sep 2 2006, 11:50 AM napisał

http://img80.imageshack.us/img80/9570/cccvd3.jpg

Czy znów ja tylko tak mam, czy jest inaczej ?

[post="47821"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Czy tylko Ty Tokar tak masz, nie da się stwierdzić, ale na pewno u mnie jest inaczej (normalnie) i też na Firefox'ie.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No to ja już nie wiem O ile tamto było takie małe, że się z czasem przyzwyczaiłem i mi nie przeszkadzało, to z tym raczej mi będzie ciężko (bo to kobyła niezła jest).
Odpowiedz
Nie wiem, dawno nie aktualizowałem, może mam starszą Piszę, że 1.0.7.0. Jeżeli to nie jest najnowsza wersja (a pewnie tak), to byłbym wdzięczny o podanie linka do niej
Odpowiedz
Link: http://firefox.pl (nieco skomplikowany)

Hmm, chyba tylko Ty tak masz bo u mnie normalnie wszystkie są. Spróbuj na najnowszej wersji FF (1.5.0.6 bodajże)


Taki sobie EDIT żeby 2 postów nie pisać:

Dlaczego słownik ignoruje wyrazy pisane WIELKIMI literami?
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...