[TESIV] gildia magów

Sluchajcie,

Mam problem ze zdobyciem recomendacji w 3 miastach.
1. to chorrol - tam jest quest o książce. Zaniosłem ją do szefa tej gildii i wydawało mi sie ze ukonczylem tego questa, ale jak wyswietlam gdzie jeszcze musze zdobyc rekomendacje to caly czas pojawia mi sie to miasto. Nie wiem za bardzo o co chodzi. Jak rozmawiam z tym kolesiem co ma ksiazke to on mowi ze musi skonsultowac w tej sparwie w odpowiednim czasie w arcane univerity...
2. to bavil - tam aragonczyca mow ze nie ma czasu na standardowe zadanie i mam pogadac z valentino a adraline. gadam z juednym i drugim i ni...
3. Lejiawin. Szefowa tamtej gildi boli glowa od glosow- trzeba przyniesc jakis amulet. znalazlem amulet sieknalem niedobrego brata z gildii. w rocilem do kobitki i nic... ucieszla sie ze glowa nie boli, ale dalej mi sie wyswietla ze musze zdobyc tam rekomendacje... moze ktos z was barykal sie z jakims podobnym problemem?

Moze ci ktos odpowie jak błędy poprawisz...
Odpowiedz
W chorrol - pogadaj z ta babka ktora chciala zebys przyniosl jej ksiazke - wtedy quest sie zaliczy.
Bravil - musisz babke i tego goscia przekonac do siebie (perswazja czy jakos tak), najlepiej dawaj lapowki az do maxa i wtedy z nimi pogadaj. Wtedy gosc powie ze ukradl babce laske (wand!) i bedziesz mosial ja odzyskac, co juz nie bedzie problemem. W tym quescie bedziesz mosial 3 osoby do siebie przekonac wiec lepiej troche sie w tym wyskiluj albo zalatw kase (najlepiej zrob grand champion na arenie)
Lejiawin - sproboj pogadac z kim sie da, moze cos sie wyjasni.
Odpowiedz
Kurcze co do Lejiawinu to niewiem ale ortografię to naprawdę macie piękną
Odpowiedz
Po co ten spam? Od wytykania błędów są moderatorzy. A tak w ogóle - jak już komuś zwracasz uwagę o ortografię, to sprawdź wnikliwie swój post. Pisze się 'nie wiem', a nie 'niewiem'...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Legawin to trzeba iść do fortu czy jakoś tam...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

gildia magów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...