[IWD2] Portrety

Mam problem z dodaniem własnych portretów do Icewind Dale'a... Mógłby mi ktoś objaśnić jak tego dokonać? I przydatna byłaby informacje jakiej wielkości powinny być te portrety aby wypełniały całe pole dla nich przeznaczone.
Skoro temat nazywa się "Portrety" możnaby tu również dyskutować o naszych ulubionych portretach, co się nam w nich podoba, co nie itp itd, żeby nie marnować całego tematu jedynie taką błahostkę jak wstawienie własnych portretów do gry .
Dawno nie grałam w Icewinda, jak się wezmę iedyś znowu to dam znać co z tymi portretami a moje ulubione... Nie było wiele ciekawych to brałam te, które wesdług mnie były najmniej brzydkie
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Uważam ,że męskie portrety są jeszcze znośne ale te kobiece były żałosne. Proponuję ściągnięcie z neta portetów
Czemu... Paladynki w drugiej cześci były przepiękne... Czarnowłosa wiedźma, złowieszcza drowka, ciemnoskóra wojowniczka... Nie doceniacie piękna walczącej kobiety ;]
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Droga Deunan
Może masz rację ale kobieta półork czy szry krasnolód to takie potforki .Jedyna która tam jest nawet w miarę to blond włosa kapłanka z wekierą i jedna taka. Jednak przyznaj że faceci mają leposze mordy w IcwD II
Nie gadaj że te są złe :\

I ten
I ten też :\
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Ta pierwsza i trzecia są nawet w miarą ale to tak ewentualnie. Ja zciągnąłem sobie z neta portrety kobiet z BGII i teraz gram drużyną z Baldura I niech ci będzie z tymi portretami
hmm ta ruda i ta ostatnia ładne, a tak to niewiele było ładnych, szczególnie niziołków i gnomów.. a facieci też brzydcy
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Eeeeeeeeeee tam nie znasz się. Faceci mieli kilka spoko portretów ale i tak większość portretów była beznadziejna. Mimo wszystko jest tam jeden który mi się bardzo spodobał. Nie zamieszczę go bo piszę od kumpla ale jest on 2 od tyłu
Nie no...proszę! NIe mówcie ze BG2, ma lepsze portrety postaci niż IWD2!
Portrety z IWD2 posiadają w sobie pewien specyficzny klimat. Jest to wspaniałe, ręcznie wykonane
arcydzieło, natomiast postacie z BG2 wyglądają jak zdjęcia kiepskich aktorów, przebranych w dziwaczne łachy.
Być może fabuła z "Wrót Baldura" jest lepsza. Mniej liniowa niż ta z IWD. Jednak trzy rzeczy, takie jak:
dźwięk (oprawa muzyczna), tryb tworzenia postaci i w końcu portrety sprawiają, ze w tych kategoriach "Dolina Lodowego Wichru" Wygrywa.
  • IWD2.jpg
  • BG2.jpg
  • IWD2_m.jpg
  • BG2_m.jpg
Jeśli chciałeś kogoś przekonać tymi rysuneczkami to ci się nie udało. Portret to portret, ma pokazywać facjatę i tutaj te z BG sprawdzają się świetnie. A te maciupkie rozmyte rysuneczki postaci, by się nadały na jakieś bonusowe graficzki jakby były dużo większe.
Nawet przez chwilę, nie przyszło mi do głowy żeby kogokolwiek przekonywać.
Wyraziłem tylko swoją opinię i zdanie na temat różnicy w portretach obu gier.
Wiec tak jak mówiłem tak jest: Uważam, że portrety z IWD2 są o niebo lepsze od tych z BG2.
Zgodnie z nowoprzyjętą polityką temat zostaje zamknięty. Jak widać właściwy problem topica nie został poruszony, a szerzy się tu tylko jałowa dyskusja. W razie wątpliwości proszę na PM.
← Icewind Dale
Wczytywanie...