GTA 4

Niedawno Rockstar Games ( może nie napisałem tego dobrze ) )potwierdziło że są już prace nad nowym Gta, ale nie będzie miał podtytułu tylko będzie sie nazywało GTA 4.
Nic nie wiadomo gdzie sie będzie działa akcja gry ani kim będziemy. Wiadomo że gra trafi równocześnie na Xbox 360 i PS3. Na razie nic nie wiadomo o PC:(((
Dowiedziałem sie o tym z najnowszego numeru KOMPUTER ŚWIAT GRY.
Piszcie tu wasze możenia o nim:)))
Odpowiedz
Marzenia? Trudno tu o coś ciekawego bo w sumie skok pomiędzy VC a SA był dosyć spory to nie wiem jaki miałby być w stosunku SA a GTA4. Nie wspomniając o tym, aby wymagania były dostatecznie niskie i blablabla to w grze można by było poprawić grafikę bo ta w SA nie zachwycała jakoś szczególnie chociaż znów tragiczna nie była. Jeśli z kolei chodzi o samą rozgrywkę...Trudno coś dorzucić czego nie było w SA. Może niech teraz wystąpi biały człek na odmianę no bo w sumie nic więcej mi na myśl nie przychodzi. Co najwyżej chciałbym aby dodano migacze i działające wycieraczki w autach;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

Na pewno bendzie!!!

Co to do jasnej anielki jest!? I to jeszcze w tytule!>_<
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
VL zapomniałeś jeszcze o klimatyzacji
Nie no Vice i SA przeszedłem bez kodów...
Vice na 100% po trzech miesiącach gry a SA na 95%... dalej nie miałem koncepcji co jeszcze zrobić
A teraz jeżeli chodzi o GTA 4.... marzy mi się lepsza grafika bo ta z SA niewiele różniła sie od tej w VC... Możliwość wybory własnego gracza i jakaś porządna fabuła... niczego więcej nie oczekuje bo SA było wyśmienite.
Odpowiedz
No najlepiej żeby był o to w europie i najlepiej gdzieś w Hiszpanii. I jeszcze żeby układanie aut nie było tak proste bo przecież na parkingach każdy zamyka auta, a w SA tego prawie nie było. Jeszcze coś napisze.
Odpowiedz
i żeby własną hodowle było można zakładać ... rzodkiewek oczywiście
a potem jak wyrośnie to "jeść" albo sprzedawać ... na straganie oczywiście
i żeby karierę bokserską było można robić , albo chociaż piłkarską ;]
jak są już tatuaże to ja chcę też piercing ;]
wieeeeeeeeeeeecej okularków ;]
i żeby było można kręcić filmy a nie tylko zdjęcia robić
i żeby xp były
i mana też ;]
no to jak już mana będzie to parę fajnych czarów też chcę (np. super grow plant) ;]
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Ej ty Cielson, albo sie nabijasz albo ktoś ci tylko cos tam powiedział o SA?
I jeszcze żeby można było samemu dawać innym misje i żeby był tryb multiplayer!!!
Odpowiedz
Mi kilku rzeczy brakowało w GTA już od jakiegoś czasu, a inne bym zmienił.
- Kradzież wozów jest trochę za łatwa. Wiem, że gra nigdy nie była nastawiona na realizm, ale kradzież samochodu na autostradzie, jadącego ze 160 km/h to przesada.
- Większość z tych stojących na parkingach powinna być zamknięta i trzeba by się do nich włamać.
- Denerwują mnie taksówkarze, których jak stukniesz, to mogą cię gonić później przez pół miasta i taranować.
- Bieganie z bronią po mieście powinno wywoływać reakcję otoczenia.
- Miasto jest za puste, mało przechodniów, mało aut. Pojęcie korku na drodze praktycznie nie istnieje (chyba, że się jakiś wóz wysadziło i kilka stoi).
I narazie tyle.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Wojownik ADANOSA dnia Jul 9 2006, 10:02 AM napisał

Piszcie tu wasze możenia o nim:)))

[post="45994"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

no to przecież pisze marzenia o gta 4 ... ani się nabijam ani coś tam nie powiedział mi ktoś tam xD
no chyba że Ci chodzi o możenia ale to już musisz zdefiniować ;]

a! właśnie - zapomniałem:

- żeby głosować w wyborach można było
- trzeba tankować samochody
- podróże w kosmos
- można kupić zestaw do nurkowania (i wędkarski)
- więcej walk samolotowych !!!
- można robić origami (grać w bierki na pieniądze)
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Jeeeest, będzie GTA4... oj, przepraszam... BENDZIE GTA4...

Morzenia... trudno to nazwać moimi MOŻENIAMI (to chyba po górolsku ) bo wcale nie mam morzeń co do GTA4... najwyżej oczekiwania... a to co oczekuje od GTA4 to napewno lepsza grafika, jak powiedział Dany więcej życia w mieście i możliwość awansowania postaci - w SA mniej więcej był rozwój postaci, ale chodzi mi bardziej o takie rozwiązanie awansowania jak było w Evil Islands.

PS. Wojowniku ADANOSA, widze że sobię wspaniale poradziłeś z sygnaturą LOL.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No i żeby niszczyły sie budynki, ale tak naprawdę. Żeby tynk odpadł i okna sie rozwalały:))
I dobry pomysł z tym tankowaniem.

P.S. Tamta sygnaturka to błąd, ale zaraz poprawie:)))
Odpowiedz
GTA 4 Będzie na 100%. Już prawie jest zrobione, tylko że na konsole PS3 i Xbox 360. Na PC będzie w bliższym nieokreślonym czasie
Odpowiedz
Co do innych info nt GTA 4 to to,że jej główny bochater będzie pochodzil z poludniowo- wszchodniej europy, a sama Gra będzie miala miejsce w mieście znanym z GTA 3 i GTA: LCS.
Odpowiedz
Czytałem gdzieś, że twórcy chwalą się wizją realistycznego tłumu. Więc może nareszcie ludzie będą uciekać, jak wyjmie się broń, czy będzie naparzało do innego kolesia. Do tego Rockstar wykupił licencję systemu Euphoria, odpowiedzialnego za ruchy postaci. Możliwości silniczka można zobaczyć tutaj -> http://www.naturalmotion.com/index.htm To wszystko przedstawia się bardzo ciekawie. Pytanie tylko... czy zagramy w GTA 4 na PieCu?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Z tymi tłumami to jakaś moda ostatnio. Assassin Creed, Splinter Cell nowy, a teraz jeszcze GTA... Ktoś znalazł nowy sposób oprogramowania shaderów?
Odpowiedz
← Gry ogólnie

GTA 4 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...