Wszystkiego najlepszego...

No cóż... Ale życzenia i tak wypada złożyć

Wszystkiego najlepszego!
Odpowiedz
eh no dobra, o mnie pamiętano to ja pamiętam o innych... ale skoro tak... ;] sie dostosuję...
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Sto lat, sto lat niech żyje Rincewind nam!

Osiemnastka stuknęła, można legalnie pić piwo i inne trunki... Czego więcej Ci potrzeba Ale żeby nie było to jeszcze dołożę - zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń, ładnych skrzydełek (takich jak na avatarze ), 9-poziomowych czarów, pięknych elfek pod bokiem, no i wszystkiego co tam byś sobie zażyczył


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To teraz Rince'a przez tydzień nie będzie . A tak w ogóle to osiemnastki sa przereklamowane, jak bedziesz miał 81 na karku to dpiero będzie powód do świętowanai
Odpowiedz
Wsiego najlepszego Rincewind! Oby słońce nad Dyskiem przyświecało ci jasno Obyś ukroił (i zjadł) największy w życiu kawał wody rzeki Ankh i oby w Mrokach nie rozwalili ci czaszki.
Odpowiedz
Ja tradycyjnie nie będę się rozpisywał... ;p

Wszystkiego najlepszego Rince!
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Sto lat sto lat dla Rincewind`a, dużo zdrowia, szczęścia, łatwych questów życiowych, dużo many,
niech Twoje statsy osiągają niebotyczne rozmiary, dużo fajnych rzeczy w ekwipunku i wszystkiego
tego o czym sobie śnisz i marzysz...
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz

Cytat

Obyś ukroił (i zjadł) największy w życiu kawał wody


Potrzebowałby chyba diamentowej tarczy szlifierskiej. A zjeść mógłby to tylko troll który i tak by zaraz umarł śmiercią straszliwą.

Cytat

oby w Mrokach nie rozwalili ci czaszki.


Nie wiesz o tym, że Rincewind ma utonomiczny system ostrzegawczy? Jak tylko do mózgu dotrze wiadomość "Hej ty" to nogi już są od kilku chwili w pełnym sprincie .
Odpowiedz
Wszystkiego Naj Naj Rince
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hehehe, dzięki Wam bardzo za życzenia i pamięć, Panowie
Odpowiedz
wszytkiego najlepszego chlopaki, przepraszam ze tak pozno
Odpowiedz
Rince'owi życzę błyszczących kul (magicznych, a co...), spiczastego kapelucha z napisem "Maggus" (on już będzie wiedział...) i opalonych amazonek na bezludnej wyspie (też będzie wiedział...).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Byście się wstydzili! Jedna z najstarszych (!), użytkowniczek (!) obchodzi urodziny, a tu nikt nie jeszcze życzeń nie napisał ( a już południe! ).

Wszystkiego najlepszego Deunan
Odpowiedz
Eno wypraszam sobie. Niektórzy dopiero co wstali XD.

Bez rozpisywania: sysykiego najlepszego Deunan. Niech ci się spełni co tam chcesz.
Odpowiedz

Cytat

Byście się wstydzili! Jedna z najstarszych (!), użytkowniczek (!) obchodzi urodziny, a tu nikt nie jeszcze życzeń nie napisał ( a już południe! ).


:~)

Niektórzy wysyłają wszystkim życzenia na PM Ekhtelionie, tak jak za starych czasów, aby niepotrzebnie nie nabijać postów Bo przepraszam, ale jakoś dziwnie i głupio mi się wysyła na forum trzy wyrazowe wiadomości

Zacznę chyba rachować kości wszystkim którzy mówią o nabijaniu postów. Albo gotowa we wrzącym oleju. Psychiczni jesteście z tymi licznikami.
Odpowiedz
Dziękuję uprzejmie, eh... Mam dylemat, bo ja sama zawsze zapominam o datach, nawet najbliższych, mimo iż co roku przepisuję kalendarzyki. I trochę mi głupio, że ktoś o mnie pamięta :]

A oto mój "prezencik" :<
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Deunan.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...