[TESIV] Opcja "wait".

Na początek powiem że Oblivion jest pierwaszą grą w jaką grałem z seri The Elder of Scrolls i nie jestem w tym za bardzo obeznany. Tak więc w jakiejś solucji do qesta czytałem o tej opcji, dzięki niej czekać pare godzin w jednym miejscu. Tak jakby spać bez łóżka. Moje pierwsze pytanie brzmi czy jest taka opcja? Drugie, jak jej użyć?

PS: Jeśli był taki temat albo jest to gdzieś na stronie to sorry i proszę o podanie linków do tego tematu.
KiEdYś ŚwIaT bĘdZiE w OgNiu!!!
Odpowiedz
wciśnij "t" na swojej klawiaturze i już powinieneś wszystko wiedzieć, proponuje Ci też po zainstalowaniu
nowej gry wchodzić w opcje, ustawienia klawiszy, grafiki itd...nawet nie wiesz jak to ułatwia życie ;]

(nie wszędzie można odpoczywać, np w takich domach innych osób... wiem że to głupota, powinno być
jak w prawdziwym życiu - dzwonisz, drzwi się otwierają, mijasz zaskoczonego typka i wykładasz sie
na jego kanapie odpalając papieroska ... ;] )
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Powiem tak: odpoczynek to troche co innego niż czekanie. Podczas odpoczynku regeneruje ci się mana, życie i kondycja, oraz tylko przy odpoczynku możesz zdobyć level. Przy czekaniu natomiast regeneruje się tylko kondycja.

Czekać nie możesz także jeśli w pobliżu czają się wrogowie.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Serdeczne dzięki!!!
KiEdYś ŚwIaT bĘdZiE w OgNiu!!!
Odpowiedz
czekanie regeneruje bagrze życie i manę
Odpowiedz
i wąsy wtedy szybciej rosną
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Opcja "wait". - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...