[GI] [Pomoc] Wejście do wewnętrznego pierścienia SO...

siemka mam problem chodzi o wejście do wewnętrznego perścienia w starym obozie diego mowi ze juz zdobylem zaufanie wystarczajacej liczby osób. Zrobiłem także test zaufania i gdy pytam diego to pisze: warunek 5 przyjęcia nic nie mowi o wejściu do zamku a thorus mnie nie_chce wpuścić! PROSZE O POMOC!!!!!!! :sad:
Jest kilka powodów:
- nie zjednałeś sobie wystarczającej liczby ludzi
- coś zwaliłeś przy teście zaufania
- nie wykonaleś zadania Thorusa
- masz za mały level
Sprawdź wszystkie te mozliwości.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Pogadaj z Thorusem. Możliwe, że nie wykonałeś zadania z wypędzeniem jednego kolesia ze SO. Albo to zadanie wziąłeś i niewykonałeś. Jeśli
A) nie zrobiłeś to pogadaj z thorusem o zadaniu, nie pamietam już dokładnie, ale musisz go przekonać, ze sprostasz jego zadaniu. Dalej radź sobie sam
B)wzialeś, ale spaprałeś: Idź do kolesia obok tego "jeziorka" w SO, na prawo od głównej bramy. JEst tam pewien koleś Gravo chyba. Zapłać mu, a Thorus przestanie isę na ciebie dąsać.
Musisz:
a)znaleść jaskinie i znaleśc piersćień
b)kupic od handlarza bron i oddac temu Ktury to potrzebuje
mam problem z testem zaufania Diego mówi mi żebym poszedł do starej kopalni ale GDZIE ona jest
Przy wejściu do starego obozu jest koleś, niepamiętam jak się nazywał, on sprzedaje mapy, (radzę kupić, przydaje się)

Dodaje mapę gdybyś nie znalazł tego kola Mapa
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Koleś nazywa się Graham. A do Starej Kopalni jest łatwo dojść. Gdy ze startu idziesz drogą w stronę Starego Obozu i masz most po lewej, to idziesz dalej wzdłuż rzeki i gdy zacznie się wzniesienie idziesz w prawo po skosie. Tam dojdzies napewno.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Użytkownik Ven'Diego dnia Mar 26 2006, 03:40 PM napisał

Przy wejściu do starego obozu jest koleś, niepamiętam jak się nazywał, on sprzedaje mapy, (radzę kupić, przydaje się)

Dodaje mapę gdybyś nie znalazł tego kola Mapa

[post="41786"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ale jak dojsc ze starego obozu ????
Hmmm sprostuj gdzie jesteś.
Satry obóz to ten za palisadą
Tam gdzie zaczynasz gra ić prosto w dół, jak spotkasz takich dwóch kolesi z Nowego obozu to skręć w lewo i cały czas prosto i napewno do niego trafisz. Jak w morde strzelił
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Jesli chcesz wejść bez pozwolenia wyciągnij broń i leć jak najszybciej koło strażników a gdy będziesz za nimi wystarczająco daleko schowaj ją! Tak samo można postąpić wszędzie gdzie strażnicy pilnują wejść!
Nic ten sposób nie daje zrobiłem tak i kiedy doszłem do Gomeza ten zabił mnie

To jest po prostu błąd w grze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Upewnij się że dałeś diegowi listę od jana.diego mówi że musisz mieć 5 poziom tzn podczas gry wduś klawisz "b" - otworzy się okno rozwoju postaci i sprawdż czy masz 5 poziom jeśli nie to nie wejdziesz do wewenętrznego pierścienia
Zeby wejsc do zewnetrznego pierscienia musisz zaliczyc zadania dla wplywowych ludzi, i musisz miec 5 poziom.

[Dodano po chwili]

Graham da ci mape i na niej masz zaznaczoną stara kopalnie/..

[Dodano po chwili]

Do Gomeza musisz iść za Krukiem. on zatrzyma się przed tronem i będzie ci ględził o Gomezie. Dopiero po tym możesz gadać z Gomezem
← Gothic
Wczytywanie...