[KotOR II] Bao - Dur

Takie małe pytanko mam - aż wstyd przyznać, ale mimo kilkukrotnego przejścia KotOR-a2 jakoś nie udało mi się zrobić z Iridoniana (czyli Bao - Dura) Jedi. Nie miałem do niego cierpliwości i wydawało mi się, że jest niezbyt cennym członkiem teamu (shame, shame Hawkwood! ). Czy ktoś wie, w jaki sposób można uczynić z technika - padawana, czyli jak można ze zwykłego commonera zrobić Jedi?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ja zrobiłem z Bao Dura Jedi już za pierwszym podejściem, ale niestety ci nie pomogę, bo grałem po angielsku (jak wszyscy na razie) i sam za bardzo nie wiem jak to zrobiłem.

PS. A poza tym czy to nie jest aby Zabrak, a nie Iridonianin? Nie wiem
Odpowiedz

Użytkownik Abe dnia Jun 29 2006, 02:43 PM napisał

ale niestety ci nie pomogę, bo grałem po angielsku (jak wszyscy na razie)


Przecież KotOR2 jest dostępne tylko w wersji oryginalnej... Nie ma jak na razie polskiego tłumaczenia... Chodzi mi jednak o wskazówki tyczące się linii dialogowych, które powinienem wybrać, aby przekabacić Bao- Dura (nie jest Zabrakiem!) na stronę Mocy.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Po pierwsze, aby z Bao - Dura zrobić Jedi musisz być po jasnej stronie mocy. Po drugie jedyny znany mi sposób to zwiękrzać wpływ na niego (wiesz jakieś pogadanki, pomagać ludziom na jego oczach po prostu JASNA STRONA). Mam nadzieje że to ci pomoże powodzenia .

PS. Mam problem na Nar Shaddaa w Refugee Sector więc jesli ktoś wie co tam robić to pprosze o pomoc!!!
KiEdYś ŚwIaT bĘdZiE w OgNiu!!!
Odpowiedz

Użytkownik Seeker II dnia Jul 5 2006, 05:16 PM napisał

Po pierwsze, aby z Bao - Dura zrobić Jedi musisz być po jasnej stronie mocy. Po drugie jedyny znany mi sposób to zwiękrzać wpływ na niego (wiesz jakieś pogadanki, pomagać ludziom na jego oczach po prostu JASNA STRONA). Mam nadzieje że to ci pomoże powodzenia .

PS. Mam problem na Nar Shaddaa w Refugee Sector więc jesli ktoś wie co tam robić to pprosze o pomoc!!!
 

[post="45871"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Co do Bao=dura, to jak powiedziano, trzeba byc po JSM (a fuj ).. Pomagamy ludziom, rozmawiamy z Bao-Durem, a jeszcze lepiej ,jesli jest z nami jak najczesciej w druzynie.. Im wiecej kacji JSM, tym lepiej... Choć o ile pamietam, to i tak jest tylko połowa sukcesu... Stwozyc z niego Jedi to prawdziwa tragedia, jesli o mnie chodzi...



Co do Nar Shadaa, to trzeba pogadac z tym gościem, którym tam stoi (ten od wyznaczaniam miejsc dokowania). Nie pamietam dokładnie, ale chyba tzreba go przekonac (albo po queście z Piatem, albo jeszcze przed nim). wtedy poda nam kody dokowania. Trzeba je doposawoać w kazdy mz Pylonów do odp. statku i twedy bedzie wsyztko Git (najlepiej zapisac numery kodów i dopasowąc je w Pylonach).
Odpowiedz
Ja zabardzo nie wiem ale jast spolszczenie bardzo przydatne podam wam strone http://www.kotor2.pl/faq.php płatne ale tanio .

Jedyną opłatą jaką bedziesz musiał ujścić to ta za serwer. Dzięki temu, nikt nie wyłączy serwera i każdy będzie mógł pobrać spolszczenie. 3 zł + VAT czyli 3.66 zł

Przetłumaczony i poprawiony już cały tekst. Prawie 10 Mb (ponad 2000 stron formatu A4). Teraz trwają zamknięte beta testy.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Bao - Dur - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...