Doradzcie jakies gierki

Czy sa jakies nowe mmorpg/crpg warte "kupna" ?

Lineage 2 juz mi sie przejadlo troche, mam kompa 512 ram, 2,8 ghz i grafike 64 mb...

Sa jakies ciekawe nowe lub nawet starsze gierki(grafa moze byc do bani byleby byla kupa miodu)

Od razu mowie ze gralem juz enty raz w

morrowinda
bg2
lineage 2
warcraft 3
diablo2
gothic'i


chyba ze ktos by moze szukal gracza do jakiegos klanu w diablo albo moze jakas sesja rpg w NWN albo bg po sieci tez by sie przydala... doradzcie cos

Przeniosłem i zmieniłem trochę temat.
Odpowiedz
Jeżeli cię grafika nie zraża i chcesz kopalnie miodu to zajrzyj tutaj. => http://www.dm-uo.pl/ Ale uwaga, wciąga jak diabli i wymaga duuuużo czasu.

A jeśli ci się znudził Warcraft 3 to zagraj sobie z RTS'ów w W40k:Dawn of War
Odpowiedz
taaaa ultima... teoretycznia fajna gra mialem ja nawet zainstalowana, ale mimo wszytko nie zalapalem jak tam levelowac... niby moby itd ale serw na ktorym gralem byl pelny redow i zazwyczaj bylo tak ze centralnie po wyjsciu z miasta bylem martwy... a w3 mi sie nie znudzil tylko nie mam z kim grac na bnecie
Odpowiedz
Jeżeli nie grałeś to serdecznie polecam Planescape: Torment. Zajedwabista gra. Walki nie ma w niej dużo, gdyż wybór broni jest też ograniczony. Jedyną broń dalekosiężną posiada jedna postać w grze i nie można jej od niej wziąć Za to dialogów jest full i śmiem twierdzić, iż jest to najlepszy cRPG w jakiego grałem...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tak to są najlepsze:

-World of Warcraft
-GuildWars
-SilkroadOnline.
-Mu online.

Inne też są fajne ale dla mnie te są najlepsze.
Odpowiedz
Ja radzę:

-World Of Warcraft
-Guild Wars

(poza netem to Heroesy najnowsze )
Odpowiedz
Jeśli chodzi o gry mmorpg to chyba najlepszymi będą Guild Wars oraz WoW, jednak żeby pograć będziesz musiał się przyszykować na nie mały wydatek
Odpowiedz
Jeżeli chciałbyś zagrać w mmorpg, który zajmuje mało czasu itp. to polecam
www.my-fantasy.net
Grafa kiepska, ale mimo wszystko ta gra potrafi z czasem wciągnąć

Odpowiedz
Metin ma fajną grafę, ale na tym kończą się jego plusy, gra bardzo monotonna, wszystkie questy (których jest nadzwyczaj dużo), są prawie identycznie, ale jeżeli lubisz się wyżywać na zwierzętach to polecam

Odpowiedz
Po pierwsze część questów nie są identyczne, po drugie to w Metinie nie zabija się tylko zwierząt, są też i ludzie i gracze, których wyzwiesz.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Ale nie zaprzeczysz, że mnóstwo qestów różni się np liczbą lub rodzajem potworów do zabicia, a potworów jest aż nadnaturalnie dużo a obok znacznej większości można przejść bez walki

Odpowiedz
Ja ostatnio zacząłem grać w Guild Warsa i gra pozytywnie mnie zaskoczyła
Naprawdę ładna grafika, mnóstwo potworów, na ogromnej mapie posklejanej teleportami. Nadzwyczaj wiele misji itp. Trochę podobna do Metina ale jest znacznie ciekawsza i bardziej rozbudowana, choć kosztuje teraz 100zł.

Odpowiedz
ale grywalność jak dla mnie dużo lepsza:P w diablo grałem= grafa sie dla mnie nie liczy:P a angielski znam wystarczająco dużo by nie mieć problemów w grze:P
Odpowiedz
Ja powiem tak. Grałem w Lineage 2, Guild Wars, WoW. To jak dla mnie 3 giganty MMO i nie sądzę żeby coś szybko je zdeklasowało,

Jednak World of Warcraft jak dla mnie jest zdecydowanym faworytem pod względem grywalności i tej swobody w działaniu. Polecam


A jeżeli już uprzeć sie na gry w 100% darmowe to tylko Kal Online. Boski klimat orientu, dobra grafika i sporo polakow mozna spotkac.

Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Doradzcie jakies gierki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...