[TESIV] Wyrzucanie broni przez postać

Hey mam maly problem czyli ( jak walcze z kim to nagle moja postac wyzuca sikiere i tarcze i zostaje z golywymi rekoma i nie wiem od czego to zalezy )
nie wiem czy mam naprawic te moje rzezczy jesli tak to jak ???
a jak to nie to to sam nie wiem
POTRZEBUJE POMOCY

Post do poprawki.
Odpowiedz
nie wiem moze chodzi o to ze jak walczysz i ktos cie zdzieli mlotem badz toporem wazacymi ok 50kg to kazdy raczej upuscil by te przedmioty :]
Odpowiedz
Jeśli ktoś cię mocno j*bnie to jest właśnie szansa na to że tarcza i sikiera (to się topór zwie, sikierą to możesz rąbać drewniko na zimę ) ci wyleci, ale nie przejmuj sie, z większym poziomem będzie rzadzej wylatywać tobie, a częściej przeciwnikom.

Żeby naprawiać musisz mieć Hammer - po prostu otwierasz ekwipunek i naciskasz na młotek. Wyskakuje ci okienko z uszkodzonym ekwipunkiem a ty naciskasz na to co chcesz naprawić. Chyba nie muszę mówić że jeśli masz słabe Płatnerstwo (Armorer) to ciężko ci będzie coś naprawić. A jeśli nie masz tej umiejętności dobrze rozwiniętej to idz do jakiegoś kowala i w okienku rozmowy na dole wciśnij taką ikonkę "młot uderzający w kowadło" (chyba taka, nie pamiętam, ale na pewno poznasz ).
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Wyrzucanie broni przez postać - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...