[Sacred] Bohaterowie

Nurtuje mnie takie pytanko:
Którym z sześciu herosów gra się wam najlepiej? Ja wybrałem Dark Elfa i chodzę z mieczem, tanim pancerzem i hełmem dla owej rasy.

--------------------

Odpowiedz
I nim się gra właśnie najłatwiej. Ba, jak opanujesz umiejętność Bitewnej Mgły (battle fog), to gra się po prostu robi nudna. Chodzisz i tłuczesz, a nic nie jest cię w stanie zatrzymać, ot co .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Na początku strony o Sacred jest osiem postaci, a ja mam w grze sześć. Czym to jest spowodowane?

---------------------

Odpowiedz
Reszta dostępa jest po zainstalowaniu dodatku Sacred: Podziemia
Odpowiedz
Dla mnie najwajniejsze postacie to : dark elf i wampiress i battle mage


Auć...
Odpowiedz
A ja najbardziej lubię gladiatora, nie ma to jak siekać wrogów dwoma toporami . A ponieważ zawsze gram tankerem więc i tutaj nie mogło być inaczej .


Odpowiedz
[quote name='Archol' date='Feb 16 2007, 01:58 PM']
A ja najbardziej lubię gladiatora, nie ma to jak siekać wrogów dwoma toporami . A ponieważ zawsze gram tankerem więc i tutaj nie mogło być inaczej
Święta racja, nie ma to jak rozpłatac wroga dwoma toporami
Odpowiedz
Ja gram gladiatorem z dwoma toporami bo są najlepsze.
Odpowiedz
A ja gram sobie serafią . na dwa miecze wcale nie jest taka zła oczywiście nie wiem jak sie gra innymi postaciami lecz serafii narazie od pewnego czasu nikt mnie nie rozwalił . ale z tych wszystkich podobają mi sie jeszcze wiedźma demoniczna i mag bitewny
Odpowiedz
dark elf lub battle mage
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz

Użytkownik Rincewind dnia wto, 27 cze 2006 - 07:37 napisał

I nim się gra właśnie najłatwiej. Ba, jak opanujesz umiejętność Bitewnej Mgły (battle fog), to gra się po prostu robi nudna. Chodzisz i tłuczesz, a nic nie jest cię w stanie zatrzymać, ot co .

[post="45479"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




"Pożeracz Dusz" (takie 2 duchy złapane ręką) jest o wiele leprzy, z każdym zabitym przeciwnikiem wraca ci część zdrowia.
Odpowiedz
Zdecydowanie gra się najlepiej Gladiatorem. Znaleźć dobry zestaw(lookiego i Reginy) i rządzisz


Odpowiedz
A ja się nie zgadzam demoniczna wiedźma rulez fakt małe hity ale zajedobrego speeda piekielny dysk chór piekieł i kozaczysz ;p
Odpowiedz
Gladiator z toporem dwuręcznym cały czas nawalam pięścią bogów (czy jakoś tak) i zadaje ogromne obrażenia.
Odpowiedz

Użytkownik Piotrek dnia pon, 26 cze 2006 - 23:02 napisał

Nurtuje mnie takie pytanko:
Którym z sześciu herosów gra się wam najlepiej? Ja wybrałem Dark Elfa i chodzę z mieczem, tanim pancerzem i hełmem dla owej rasy.

--------------------


[post="45464"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Do tej pory przeszłam raz grę jako Wamirzyca . Nie było źle, szczególnie w postaci wampira - wystarczały gołe łapki. Teraz próbuję Serafią - dwa miecze serejskie (wymieniam tylko pierścienie na silniejsze) i Tańczące Ostrza na wysokim poziomie. Nieraz nawet nie muszę machać mieczami - sama aura walczy za mnie
Odpowiedz
Ja grałem demoniczną wiedźmą oraz wampirzycą i chyba przy nich zostanę


Mina mu zrzedła, bo nie jadł budyniu! Ciebie też to czeka!

Odpowiedz
Nie grałam każdą postacią, ale dobrze wspominam, gdy grałam magiem bitewnym. Te wszystkie jego czary były na prawdę świetną sprawą i dzięki temu dało się ułożyć niezłe układy. Przez chwilę grałam serafią i wybitnie nie spodobała mi się. Baardzo powoli się ona rozwijała, słaby miała atak (tym bardziej, że jestem dość konserwatywna i lubię, gdy moi bohaterowie walczą mieczem). Aktualnie gram wampirzycą i jestem zachwycona jej atakami, zwłaszcza kiedy jest wampirem. Ale nie potrafię ułożyć nią żadnego sensownego układu..
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Mi do gustu przypadły najbardziej Wampirzyca i Demoniczna wiedźma.Wampirką fajnie się gra.Po prostu kocham tą postać.Ma podwójną naturę i ciekawe wampirze umiejętności .Demoniczna wiedźma jest równiez ciekawa jak wampirka.Nie ma to jak widok uciekających przed Tobą wieśniaków w jakimkolwiek miescie by się nie zjawiła .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dark Elf jest najlepszy, najlepsze skille oraz wiele możliwości rozwoju.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Bohaterowie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...