Ekhteliona twórczość spisana

A pomyśleć, że to miało być tylko takie małe, humorystyczne opowiadanko...
Odpowiedz
Tak to już jest, że coś małe i zrobione dla humoru okazuje się dziełem na wielką skalę
Aczkolwiek mam nadzieję, że do mnie nie zawitają
Odpowiedz
O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

żołnierz, bezpieczeństwo, ostatni, ocaleni - przez pięć minut po przeczytaniu tych opowiadań
zastanawiałem się na czym polega życie...

Chłopie - masz dar, szlifuj go i ćwicz ... co za wyobraźnia, jakie pomysły, wspaniałe dobranie słów,
przyciągnąłeś mnie jak magnez, pełny riszpekt, Cielson mówić ja chcieć jeszcze...

Na początku ocalonych jak przedstawiłeś zagładę nuklearną - nie no cudeńko, prawie jakby Sarah
Connor do mnie mówiła na początku Terminatora 2. Jestem pod wielkim wrażeniem, nie zmarnuj tego
bo na takie coś talent się mówi - powaga!

Jeszcze jeszcze jeszcze jeszcze jeszcze jeszcze po tysiąckroć jeszcze!

Riszpekt człowieku!
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Tym razem zamieściłem dwa. Jedno zainspirowane tym jak to sie ludzie często nie rozumieją, a drugie to już czysty optymizm i pozytywna energia wytworzona w wyniku obserwacji poziomeu TV (której i tak już prwie nie oglądam). Miłej lektury
Odpowiedz
Oba ciekawe, ale pesymizm i katastrofizm powoli mi się już przejada.
Ale styl jak zawsze wspaniały i interesujące zakończenia.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nieźle nieźle... Ale fakt, za dużo dewastacji Ziemian, może dla odmiany zaczniesz pisać o wielkim rozwoju albo o czymś?
Odpowiedz
Raczej nie. Bo na wielki rozwój się nie zapowiada.

[Dodano po chwili]

Pozwoliłem sobie zamieścić jeszcze jedno. Pomysł nie mój ale opowiadanie w sumie napisane od postaw (bo oryginalu w ogóle nie pamiętam). Powinno was lekko zaskoczyć.
Odpowiedz
Znowu wspaniałe i zaskakujące zakończenie. Opowiadanie skłaniające do refleksji.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No tak, mogłem się tego spodziewać - kolejna pięciominutowa cisza z rozdziawiona gębą po
Misinterpretation`nie i Kruchym Losie...

Dany, Strażnik - właśnie że nie - jak to śpiewała Marylka : "bo to co nas podnieca, to się nazywa
kataklizm" ;] Więcej takich, destruction`y są "tha best" (moim skromnym zdaniem).

Czekam(y) na więcej...;]

Pozdro, Peace & Riszpekt
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Zamieściłem kolejne opowiadanie. Tym razem troche w innym stylu.

P.S. Strażniku wybacz ale musiałem usunąć twój post i pisać s swoim następnym bo w pierwszym skończył mi się limit znaków .
Odpowiedz
Znowu nie wiem, czy do końca zrozumiałem to opowiadanie dobrze, ale jeżeli tak, to straszne... Wielkanoc, święto spędzane z rodziną...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Lekka modyfikacja ostatniego akapitu powinna rzucić trochę światła na prawidłową intepretacje.
Odpowiedz
Opowiadanie 8 wymiata, zwłaszcza końcówka Co do reszty to ciekawe pomysły, niekiedy wykonanie gorsze, ale ogólnie wszystko trzyma się ładu i składu.
Odpowiedz
Muszę powiedzieć, że nadal końcówki nie rozumiem. Dobra, ludzie sobie spłonęli. Ale co z nim? To jest jego symboliczna śmierć w płomieniach i symboliczne płonące ściany, czy naprawdę kiedyś umarł i siedzą duchy? (Nigdy mi zbyt dobrze interpretacje nie wychodziły w szkole ).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Może ci ktoś pomoże w interpretowaniu . Zobaczymy co wam po głowach chodzi
Odpowiedz
Mnie również źle idą interpretacje, ale chyba wiem, o co cho. Dany, wbijaj na gg lub PW, to postaram się cokolwiek przybliżyć
Odpowiedz
O strażakach syte, zakończenie robiące "ała" w mózgu...całkiem dosadnie żeś to skończył, używając
przenośni powiedziałbym nawet "wulgarnie" ;]

ale i tak najbardziej rządzisz w tematach o zagładzie ludzkości, kosmitach .... albo zagładzie ludzkości
przez kosmitów xD

Peace, Pozdro & Riszpekt
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Ciekawe co wam po głowach chodzi... Ja tam żadnej wulgarności nie widze
Odpowiedz
← Fan Works

Ekhteliona twórczość spisana - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...