[TESIII] Rasy

Jaką rase najbardziej lubicie??

Nord (23 głosy [20.18%])
Mroczny Elf (27 głosów [23.68%])
Wysoki Elf (4 głosy [3.51%])
Ork (12 głosów [10.53%])
Breton (7 głosów [6.14%])
Redgard (16 głosów [14.04%])
Leśny Elf (8 głosów [7.02%])
Cesarski (10 głosów [8.77%])
Argonianin (4 głosy [3.51%])
Khajit (3 głosy [2.63%])
A ja głupotą zaświeciłam (nowość) i zagłosowałam na Argonian. Po prostu podobają mi się z wyglądu, wyglądają tak 'poczciwie'.

(co innego, że gram pierwszy raz...)
Odpowiedz
Ja to tam jestem za Nordami, gdyż można z nich zrobić niezłych wojów!
[Dodano po chwili:]

Wiem że powyżej napisałem że cesarski lecz grając od nowa spostrzegłem że lepszy jest jednak Nord
Odpowiedz
Um... żadnej nie lubię. Tzn, z wyglądu mrocznych, ale po kilkunastu levelach można mieć już te same współczynniki co i reszta.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Oczywiście, że Mroczne Elfy rządzą! Są fajne z wyglądu, Khajici pod tym względem też, ale nie mogą nosić butków i jakoś mi nie pasują. Mroczni są nieźli w walce i ładnie wyglądają, poza tym to moja ulubiona rasa nie tylko w Morku. Zatem niech żyją wszystkie Mroczne Elfy! Chwała, że ktoś je w ogóle stworzył
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
Taak orkowie też fajni, ale w Morrowindzie mają takie gęby brzydkawe... Ork to raczej na wojownika, barbarzyńcę, nie widzę orka w roli maga Właściwie, to wszystkie fantastyczne istoty są spoko, no może wyłączając zombie
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
Ja preferuję Nordów są fajni z wyglądu i dobrzy jako wojownicy.
Odpowiedz

Użytkownik Gamec dnia Jul 24 2004, 04:35 PM napisał

Czekam na głosowanie w  sondzie i wasze odpowiedzi. Wdług mnie Mroczny Elf ponieważ można z niego zrobić Maga-Wojownika 

[post="12420"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Podpisuje się pod tym. Nordowie to typowi wojownicy, a ja typowych wojowników nie preferuje dlatego wole Mroczne Elfy
Odpowiedz
a Ja lubie Aroganiaów bo fajny wygląd i nordów
Odpowiedz
Zgadzam się z Wampirem w 100% Mroczni Elfowie do bani NORDOWIE RULEZ!!!
Odpowiedz
Powie mi ktoś czy Mroczny Elf dobry jest na wojownika? Zacznę garć od nowa w mora i chcę sobie zrobić jakąś fajną postać, ale jeszcze nie mam pomysłu
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
Nie jest to najlepsza kombinacja według mnie...Bardzo wymagajaca bo to tak jakby z Wysokiego Elfa zrobić woja lub z Orka maga...Dostaniesz po prostu mniejsze umiejętności na początku i będziesz je musiał dłużej rozwijac. Będzie się grać trudniej ale ostatecznie i tak wyjdziesz na 100
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Najlepsi są Khajici i koniec kropka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bunny:Dlaczego?ponieważ po tygodniu nawet strażnika pokonają
Odpowiedz
Ja i w Oblivionie i Morrowindzie najbardziej lubię Orków choc kiedy teraz gram w Morrka to dla odmiany wybrałem Norda .
Odpowiedz
Mroczny Elf, taki byłem zadowolony, że zrobię sobie skrytobójcę i złodzieja, a nie doczytałem poradnika i nie chcieli mnie przyjąć do Gildii Złodziei Ale i tak dobrze sobie radzi. Jednak jak zacznę grę na nowo to wezmę kogoś innego - mam wrażenie że gra Mrocznym Elfem jest ciut za łatwa.
Odpowiedz
Ja zawsze gram Leśnym elfem bo wybieram droge zabójcy i dostaje bardzo duży bonus do umiejętności
W gildi złodzieji i mora tong łatwiej awansuje i ogólnie Leśny elf wymiata!
Odpowiedz
W Morrowindzie niestety jest tak że wybór klasy/rasy ważny jest tylko na początku - potem już wszystko wygląda tak samo... znaczy się wymiata tak samo...

Najlepsze rasy więc to te które dają na poczatku wyraźne bonusy do pewnych klas
Bretonami i magicznymi elfami nie grałem to się nie wypowiem ;]

Kjahici sa świetni na złodziei - potem nadrobią braki w walce, natomiast super łatwo nabija się poziomy (czytaj walczyć wręcz z krabem przy wyborze walka wręcz do premiowanych umiejętności - innymi rasami się nie opłaca)

Mroczny elf - mimo słabych bonusów m. in. do magii zniszczenia chyba zupełnie nieużywanej - ale większość mieszkańców wyspy jest dunmerami co nam da dodatkowe punkty przy rozmowach

i Argonianie - boska wręcz rasa, czemu tak słabo w ankiecie - jak wspomniałem rasa liczy się głównie na pocza tek potem się wyrównuje, a Argonianie mają suuuper zdolność - oddychanie pod woda, dzięki czemu ZBJAMY MAJĄTEK poławiając perły - potem i kasa i ta umiejętność nie grają większej roli (bo później jak już pisałem większego znaczenia to nie ma). A że ograniczenia w hełmie i butach - w sumie racja, ale przy tym poziome umiejętności będzie to grało jakąś rolę? Jeśli tak to niezauważalną
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
Ja przechodziłem morrowinda Nordem i Orkiem i muszę powiedzieć, że obie te rasy darzę sympatią. Są naprawdę zacnymi wojami no i fajnie wyglądają .


Odpowiedz
Ja najbardziej lubie Norda, są oni superowymi wojownikami
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Rasy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...