Nnso Dyskusje

Ja bym tam chęnie pozbyła się brzemienia posiadania postaci Atis i Joan. Joan odjdzie w niedługim czasie. A Atis oddaję już w wasze ręce. Róbta z nią co chceta bo ja jej nie lubię. Nie dbam o to co się z nią stanie. A wprowadzę sobie nową postać. I będę kierować tylko tą jedną. Bo posiadanie paru sux, popularnie określając to.
Odpowiedz
Joan jak zwykle marudzi;] No cóż...Narobiłaś sobie tych postaci nie mało trzeba przyznać. Będą już 3 twojego autorstwa. Licząc również te zabite. Przynajmniej urozmaciasz gammę osobowości;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Gamę
I, zamiast gadać, ktoś by się mógł dopisać. Taka mała dygresja.

I... 1000 post Finka! W00t! Ale ten czas leci!
Odpowiedz
Ojezu Fink, szpanujesz.

Vamp, wiem, i teraz żałuję jak cholera. To już będzie serio koniec. Mam taką cichą nadzieję....
Odpowiedz
Nie szpanuję, jeno zwracam uwagę. Po prostu.

Joan... Niegłupi pomysł, uśmiercić własną i wprowadzić nową. Kto wie, może Fink już nie wróci... A przyjdzie ktoś nowy? ^__^
Odpowiedz
Ej, a kto powiedział, że ja chcę kogokolwiek uśmiercać?
Odpowiedz
To jak? Pójdzie i nie wróci? E. Zostawisz furtkę, przez którą kto inny może ją przywrócić ^__^
Odpowiedz
Twoja inteligencja czasami mnie zadziwia. Sam sobie na pytanie odpowiedziałeś. Zresztą, to co powiedziałeś, bynajmniej śmieszne nie było.
Odpowiedz
I w domyśle śmieszne miało nie być, wiesz?... Zresztą, zamiast pisać tutaj, przydałoby się, gdyby ktokolwiek napisał coś w NNSO. Bo tam pusto od mojej śmierci...
Odpowiedz
Bo żeście tak nawymyślali i tak namieszali, że nikt nie wie jak z tego wybrnąć. Ja już z takiej sytuacji raz wyszłam. Wy zakręciliście - wy odkrędźcie. OT CO!
Odpowiedz
Ja mogę rozwiązać wszystkie wasze problemy. Wystarczy jeden malusi guziczek.

Cytat

Zresztą, zamiast pisać tutaj, przydałoby się, gdyby ktokolwiek napisał coś w NNSO

No właśnie...
Odpowiedz
Ekhem? Czy ja dobrze przeczytałam? Wybacz Ekh, ale to oni namieszali. Nie ja czy ktokolwiek, ale te ich 'plany' zawiązały nam ładny supełek. Zresztą, twoja pomoc nie jest nam potrzebna, ale dziękujemy za szczere chęci XD. A guziczek musi poczekać XD....
Odpowiedz
Wow

Musiałem to zrobić Vamp - respect Nareszcie ktoś dopisał się do NNSO. I mam takie pytanko - to koniec przygód Ramizesa i Finka?

ps. Kula w kształcie kuli rządzi


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Potwierdzając słowa Med'a. Kula jest najlepszym fragmentem twojego kawałka....Dobrze, nie bądźmy już tacy złośliwi.

No to kto następny? I mean, kto się dopisze?
Odpowiedz
Dobra ja spróbuję, alę muszę odnaleźć swoje wewnętrzne Jing-Jang, i wykorzystać ciosy kung- fu wu shu(czy jakoś tak), żeby dorównać VL'owi
A więc zacznijmy *mhroczny śmiech*

A Propos kula nie zawsze ma kształt kuli
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Cóż, to było pytanie raczej retoryczne, bo ja ZAMIERZAŁAM się dopisać....ale skoro tak, to ja nie mam nic przeciwko, mogę zaczekać na swoją kolej...
Odpowiedz
Nie za bardzo łapię o co chodzi z tą kulą w kształcie kuli...Muszę przeczytać to co napisałęm xD W każdym razie, mam nadzieję, że teraz wszystko ruszy gdy co nie co "wyprostowałem". A co do pytania Med'a. Tajemnica ;] Nie wiem jak z Finkiem bo hcyba gdzieś przepadł ale z Ramizesem...No cóz...wszystko zależy od was/nas ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ale żeśmy się z Vampem rozkręciliśmy....>3
Odpowiedz
No ba. xD
I ja też coś od siebie. Ba, mam nawet pomysł na co dalej. Kurdesz, mam dzisiaj wenę... Chyba założę jakiegoś bloga, gdzie mógłbym się wyżywać i tą wenę co jakiś czas spożytkować xD
Odpowiedz
Świetny dopisek Med. Mam małą prośbę do piszących w NNSO. Prosze mianowicie abyście pozostawili wątek Joan mnie. W najbliższym czasie dospisze to co trzeba. Oczywiście jeśli ktoś będzie mieć wenę na pisanie to niech pisze lecz ominie wątek Joan.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...