[TESIV] Ale faza! w twarz obraza! nie ma kurna bohomaza!

W Chorol jak się idzie do zamku do księżnej, baronowej, hrabiny, czy jak jej tam, pojawia się okazja rozwiązania zagadkowego , przerażającego i mrocznego questa - zwędzili jej obraz ! Toż to szok!
Tragedia narodowa ! Dmić w trąby ! Uwolnić topiące jamniki z klatek ! A flagi to nie do połowy, tylko w ogóle pozdejmować! hmmmmmmmmmmm taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

No to pogadałem ze wszystkimi i o wszystkim, potem mi się zmieniło, że mam szukać poszlak... No ok, wbiłem do pokoju pani na codzień parającej się okiełznaniem wszelakich sztuk mistycznych oraz żywiołów (inne, troche nieznane i rzadziej używane określenie to czarodziejka) , miała tam trochę wiecej przyrządów do malowania niż zwykły, statystyczny mieszkaniec Chorol... (first clue).
Potem bładząc w zawiłych i niezbadanych meandrach korytarzy zamkowych, które coraz bardziej kojarzyły mi sie z panem w zielonym stroju walczącym w trzeciej częsci batmana, natrafiłem na jakże ciekawe i niszczące wszystkie moje nieudolne przemyślenia znalezisko - obraz w jednej z wież...(second clue).

No wszystko fajnie ale co dalej? chodziłem, biegałem, pełzałem, gryzłem, szarpałem, dłubałem, korumpowałem, straszyłem, byłem miły, byłem miły inaczej, biłem, głaskałem, łaskotałem, nawet dałem buzi w czółko Orkowi... i nic, lipa, help, please...

Pozdro & Peace
GET WISE, LEGALIZE !!!!
pomoglbym ale narazie nie jestem na tym etapie gry :] ale powiem ci cielson ze masz gadane
oooooooooooooo jak miło ;] dzięki Tokar ja taki roztrzepany i nieuważny jestem, zamiast poszukać bardziej i sprawdzić to nie - muszę Wam zawracać głowy, odrywać od obowiązków....
musi być jakaś kara - gdzie to ja wosk do depilowania nóg zapodziałem?.......
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Daj spokój Cielson, forum jest od tego, żeby pomagać . A jak to mówią, zawsze najciemniej pod latarnią .

Problem rozwiązany. Zamykam.

Ps. Tokar, już miałbyś "pomógł", gdyby to funkcjonowało .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...