[NWN:HotU] Wszystko o czarodziejach i czarownikach

Nie grałem jeszcze w HoU ale mam zamiar i chcialbym sie dowiedziec wszystkiego o czarowniku i nowej profesji Uczeń czerwonego smoka (czy jakoś tak). Z tego co widziałem na screenie to on ma skrzydła. Na serio tak jest? I czy żeczywiście są takie spox togi (jak w baldurze - nie jakies spodenki tylko toga) dla czarowników i czarodzieji?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
hmmm owszem uczen czerwonego smoka dostaje na 10 lvl skrzydelka a moze nim byc zarowno czarownik jak i bard ... togi hmmm za 4 rodzaje moim zdaniem sa slabe tworcy sie niewysilili i zrobili to na odwal sie :> roznica miedzy podstawa a hotu jest nieduza troche nowych atutow i czarow noi mozna sobie zrobic w 2 akcie wlasnego golema niestety o nim wiecej niewiem bo niegrywam czarownikami/czarodziejami ))) ale pomoc fajny jest uczen czerwonego smoka posiada tez dosc duze premie do wspolczynnikow sily kondycji itp jednak mag w nwn to nie to co tygrysice lubia najbardziej ;] za to mag w morrowindzie to jest dopiero gra
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ja natomiast w Morrowindzie grałem Rycerzem (ale zbaczam chyba z tematu). A magów itp. w grach opartych na systemie D&D uważam za najfajnieszych. Masz duże pole do popisu w rozwoju postaci. Wojownik natomiast to taki kosiarz, że aż nudno się robi. To tak jakbyś grała Mrocznym Elfem w Sacreda (jeśli grałaś). A że tak sie zapytam "co tygrysice lubią najbardziej" :?:

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Zgadzam sie całkowicie z tobą Rincevindzie. Jam jest czarownik Anyndur Kruchy i jestem z tego dumny! A do bycia uczniem czerwonego smoka to jeszcze troche opczekam bo w NWN gram tylko w LANie (tzn. okazyjnie).
Odpowiedz
Brawo Ekhtelion!!! Jeszcze raz brawo za taką pstawę! Wszyscy czrodzieje i czarownicy świata solidaryzujmy sie na tym temacie i piszmy o sobie, swoich osiągnieciach i poglągach! (zaraz zaraz, czy ja przypadkiem nie namawiam do buntu :?: )

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Oooo! Nawet Nazina sie wypowiedział. To już swego rodzaju zaszczyt ! A tak na marginesie (wiem że to nie ten temat) to ta stonka jest naprawdę wypaśna. Gratuluje!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
najbardziej mi sie podoba, ze mój czarownik ma charyzme 19 a inteligencje chyba 9. teksty które wali w opdowiedziach rozkładają na łopatki.
Odpowiedz
Ja kiedyś byłem barbarzyńcom, ale ostatnio przeszłem na czarmana(lv. 12 :cry: )

ps: bagaż na chowańca!
Odpowiedz
Don't wory, be happy! Mój czrownik ma dopiero 13 level, ale już nieĽle wymiata. (Fakt, że gram już chyba z 5 raz, ale całą podstawkę przeszedłem tylko raz.) Charyzmy ma bodajże 27, ale z przedmiotami. Kiepsko tylko z siłą (10), ale sie nadrabia czarem "Siła Byka" i już jest 15. A jak masz inteligencje na 9 poziomie to on umie sie jeszcze poprawnie wysławiać, czy już wali teksty w stylu "Ja być najmądrzejszy czarowik na ten świat"?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
mój czarownik by inteligentna człowiek. on co chwila takie teksty sypać. np. jak ja być u magik sklep to on mówić: "ja chieć tego no, no jakiegoś magicznego przedmiota" albo u kowala: "ja chcieć coś co robić paćka z goblin" albo " ja chcieć coś do kłuj kłuj". zabawa z taką postacią jest przednia : ) swoją drogą jak masz charyzme 27 i po co ci ona taka (skoro chyba 19 wystarcza do wszystkich zakleć?)
Odpowiedz
Chociażby do perswazji, albo do dodatkowych zaklęć ( większa charyzma, wiecej razy możesz puszcić zaklęcie ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja rowniez wole gre czarownikiem i polecam go wszystkim.Co to za frajda latac z mieczem i wszystkich kosic.Moja postac wyglada narazie tak:

Czarownik - 20
Uczen czerwonego smoka - 7

Gram i czekam az bede mial zaklecia epickie......
Odpowiedz
juz od 7 leveli mogles je miec wystarczylo dac czarownikowi 21 lvl :PPPPP hyhy
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Wiem,juz wpadlem na to.To uczen czerwonego... nie bedzie mial epickich czarow?
Odpowiedz
chyba tak powtarzam chyba bo niegralam nigdy magiem ucznia smoka mialam tylko jako bard ale jesli tak to dopiero od 11 lvl jak juz zostalbys epickim uczniem smoka ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
dzieki ale ja juz sprawdzilem przed chwila.Wystarczy,ze mam 21 poziom czarownik i moge sobie dalej grac kim chce a bede mial nowe zaklecia,bo mam atut epicki czarownik
Odpowiedz
hej słuchajcie jak ktos grał bladym mistrzem to niech mi powie jakich on potężnijszch nieumarłych moze przyzywać
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wszystko o czarodziejach i czarownikach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...