[GI] Królowa pełzaczy

Dotarłem bez większych problemów do królowej, zacząłem do niej strzelać z łuku, ale to nic nie dało. Podszedłem i zacząłem zabijać ją mieczem. Udało mi się zabrać, ze 2 milimetry życia i musiałem uciekać, bo by mnie zabiła. Zjadłem coś, aby mieć pełne zdrowie, zacząłem atakować ponownie, ale nie mogę jej nawet zadrasnąć, ma ktoś dla mnie jakąś rade??

Ps. Mam miecz 33 obrażeń i mistrzostwo w broni jednoręcznej.
Odpowiedz
musisz sobie nabic troche sily!! Ten miecz nic jej nie robi tylko jak masz krytyczne uderzenie
ja w tym momencie mialem z 80 sily i miecz jednoreczny zadajay 85 pkt
sypnela sie chyba z 6 strzalami:D:D:D nabij sobie jeszcze z 15 pkt punktow i bedzie dobrze
Odpowiedz
rzeczywiscie nie tak latwo ja zabic ale mozna sposobem to zrobic-aby co zycia nie zabierala nie atakuj ,,dzialanie" i ,,przod" tylko ,,dzialanie" i ..prawo lewo"-wtedy nawet cie nie drasnie-a jesli chodzi o zabieranie zycia-zalezy od szczescia mozna z nia walczyc pol godziny a mozna i piec minut-zalezy jak czesto krytyki zadasz bo wtedy zabiera jej zycie-powodzenia:)


[Dodano po chwili]

sorki za ta skladnie ale juz pozno jest i nie chce mi sie myslec hehe
Odpowiedz
Jeeee, udało mi się ją pokonać, stałem najdalej jak mogłem, żeby ją zranić i po 15 minutach było po niej.

Ps. Gdzie mogę zdobyć taki fajny mieczyk??

[Dodano po chwili]

I tak najlepsza zwała była później, jak miałem zdobyć almanach dla Cor Kaloma, wyciągnąłem czarne gobliny z jaskini, poszedłem za most (one były po drugiej stronie mostu) i zacząłem strzelać z łuku. Fajnie wyglądało jak większość zgodzni skakała do wody
Odpowiedz
To jest jeden z najprostszych sposobów na nie. Przebiegasz szybko przez most, wchodzisz na kamień, połowa spada przed mostem do rzeki, resztę zabijasz z łuku stojąc na kamieniu.
A co do królowej, to można ją atakować i być jednocześnie poza jej zasięgiem. Najlepiej właśnie na boki, bo wtedy sie nie przesuwasz do przodu.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Taki mieczyk ma blizna w starym obozie! wystarczy go pobic i zakosic mu miecz ale trzeba uwazac na gomeza bo Cie atakuje
Odpowiedz
Których orków? Jest ich w tej grze ok. 150. Więc jezeli nie sprecyzujesz o których ci chodzi, to za wiele ci nie pomożemy. A jeśli ci chodzi o ogólną walkę z orkiem, to ja bym się nie dziwił, że nie mozesz z nimi wygrać jak masz dopiero miecz 33 obr. Na nich się idzie od połowy gry najlepiej.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Teraz mam miecz 46 do obrażeń, mam misje gdzie mam pójść na cmentarzysko orków i jak wchodzę, to mnie takich 2 zabija
Odpowiedz
Na cmentarzysku zawsze są na początku problemy. Walczy się z jednym naraz wyłącznie i tylko na boki lub używając bloku po chyba drugim ciosie. Część można ominąć. Ostatecznie możesz jeszcze nabić więcej lvl zabijając wszystko w okolicy. W środku i tak będą trudniejsze orki.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Taak... W środku to jest dopiero zabawa.
Najlepiej, idź do lasu między SO i OnB, i tam wytnij wszystko co się da. To daje około 6, 7 lvli - oczywiście, nie wiem, na którym obecnie jesteś.
Odpowiedz
Możesz też zdobyć lepszy pancerz. Nie wiem tylko w której gildii jesteś. Tak jak radzi Dany, orków zdejmuj pojedyńczo, jeden po drugim. Osobiście nie miałem tam problemów. I sprawdzaj zwłoki Świątynnych Strażników, o ile pamietam mają przy sobie miecze.
Odpowiedz
Jest jeszcze ciekawy sposób na zdobycie królweskiego miecza (obr. 74), co ułatwia sprawę:
gdy schodzisz na bagna z obozu obok, to trzeba zejść (nie zeskakiwać a ni nic takiego) po takim drewnianym trapie, i tam powinien stać jeden strażnik. Wchodzimy do wody, znajdujemy węża błotnego i tak uciekamy, by gonił nas przez cały czas, aż do tego trapu. Wbigamy na górę, a ten strażnik zaczyna z nim walczyć i w 90% przypadków przegrywa... Wąż odpływa, pozostawiając miecz straznika. Ja się nim własnie wtedy posługiwałem, i to bardzo ułatwia pojedynki.
Odpowiedz
Spróbuję zdobyć ten miecz. W lesie zabija mnie cieniostwór, jestmw starym obozie. Jak próbuje walczyć z orkami pojedyńczo, to zawsze drugi się też na mnie rzuca.
Odpowiedz
Musisz podchodzić po jednym kroku, powoli...

A tak w ogóle - jaki masz poziom i jaką masz zbroję?
Odpowiedz
ja królowe pełzaczy zabijam za jednym uderzeniem, ale mam siłę 150 i miecz (obr.95)
Odpowiedz
Ewentualnie zawsze możesz spróbować z kodami, ale to psuje całą zabawę z gry (ale jakbyś chciał to masz kody na tym forum w Gothic>Gothic II>Problemy i temat "Kody" [no niby są kody na gameexe w odpowiednim dziale, ale ich jest tam bardzo mało]).
Miecz dwuręczny obr. 60 wymagana siła ok. 30 (i przy okazji napój siły ) jest w skrzyni w kuźni w wewnętrznym kręgu starego obozu.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Spróbuj załatwić sobie przemianę w cieniostwora( nie wiem gdzie jest) i bić sie z tym w lesie, a potem iść na inne zwierzaki. do sobie lvl nabijesz.
P.S. Nazwa tematu powinna sie nazywać " Pomoc dla Empyema";)
Odpowiedz
← Gothic

Królowa pełzaczy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...