Najlepszy mount

Jaki jest wg was najlepszy mount (stwór, na którym można jeździć)?

Mechano-Stridery - Widziałem gnoma, który jechał na tym. Ogólnie, tak jak gnom, wyglądało to beznadziejnie.

Raptory - te wyglądają ekstra. Drapieżne postacie na drapieżnym wierzchowcu Szczególnie podobał mi się ten błękiny

Kodo - Kiedyś mi się podobały, ale zmieniłem zdanie. Kojarzy mi sie od razu z W3 i takim gościem u Orków co siedział na Kodo-podobnym stworze i walił w bębny po bokach

Konie - Całkiem niezłe, ale jakbym miał wybierać to na pewno nie je.

Undead Horses - Moje ulubione. Nie ma to jak jeździć na rozkładającym się koniu... Świetnie wygląda jak się zrobi na nim chickena

Wilki - raz widziałem jak jechał na nich jakiś ork. Jak same wilki wyglądają super, to z jeźdzcem już gorzej.

Baranów i Nightsaberów nie widziałem, więc nie mogą się wypowiedzieć


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A ja najbardziej lubie wilki :] Nie wiem dlaczego ale najbardziej przypadly mi do gustu. Jest jeszcze jeden rodzaj mounta o ktorym nie napisales. Jest to kon tylko dla warlocka na 40 i 60 lvl'u. Mozna przyzwac i jezdzic.

Dreadsteed. Screena dam niedługo :]

[Ty grasz w WoW? ]

[Dodano po chwili]



Mount Warlocka lvl 40



Mount Warlocka lvl 60

Odpowiedz
Muszę powiedzieć, że najbardziej podobają mi się Nightsabers'y, na których jeżdżę ( ) oraz te mounty, o których wspomniał Ashgan. Nie podobają mi się ani kodo, ani raptorki, zbytnie cieniasy . Nigdy nie widziałem, żeby ktoś jeżdził na mechanicznym, ale z wyglądu kiepskie. Konie są za bardzo oklepane. Barany to do noszenia bagażu. Undead horses - rozsypie się zanim usiądziesz. Nie widziałem wogóle wilków, będę musiał poszukać gdzie są.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ta jak nasze wilczki zobacza tego twojego lamerskiego Elfa to pouciekaja :PP

A w zwiazku z tematem:

Uwazam ze takza rasa wylada inaczej(raz lepiej raz gorzej) na roznych mountach. Np. Ork powiem szczerze ze wyglada conajmniej dziwnie (smiesznie?) na Undead Horse. Wg. najfajniejsza klasa na mounty jest Undead. Jak jeszcze kiedys mialem mojego starego Priesta na Pagazusie i mialem ledwo ponad 40 lvl to kupilem sobie wszystkie mozliwe mounty dla mojej klasy czyli:

- Unead Horse
- Kodo
- Rapor
- Wilk

Najlepiej prezentowalem sie na koniu oraz Kodo.

Uwazam ze kazda rasa ma swojego mounta na ktorym najlepiej wyglada czyli:

Undead - Undead Horse
Tauren - Kodo
Ork - Wilk
oraz (pipowaty[ Ashgan:PP sry ale taka jest prawda])Troll - Raptor
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Bez watpienia najladniejszy mount w grze to epicki kon do zdobycia w Zul'Gurub Na drugim miejscu mount warlocka + 100 % i zwykly mount + 60%. Reszta taka sobie, a juz w szczegolnosi baran dwarfow.
Odpowiedz
To tam lecą konie? Ciekawe, ciekawe... O ile się nie mylę, w ZG można dostać raptorka (z Mandokira, nam nigdy nie wypadł) i tygryska. Najbardziej odjechany jest mount - robal za q na Ahn'Qiraj. Co do reszty: najbardziej podobają mi się konie paladynów i nieumarłych. Warlockowe też są nie brzydkie. Raptorek wygląda całkiem przyjemnie, za to zwykłe (na 40lv) kodo - badziewnie (sam na takowym jeździłem). Mechaniczne strusie - totalna porażka. Obecnie jeżdżę na koniu (human) i powiem wam, że wygląda bardzo ładnie.

PS
Slade, może pomyliło ci się z nieumarłym rumakiem Barona ze Strart:
Konik Barona
Odpowiedz
Mount robak? Pierwsze słysze :] Pewnie dlatego że Ahn'Qiraj nie działa na większości privów :F Takie ładne dropy i potworki.

btw. Olo zadzwoniłbyś czasem do mnie bo umieram z nudów bez neta :c Pozatym przypadkowo skasowałem do ciebie numer bo mam nowy dysk i system.

Odpowiedz
A ja powiem ze najlepszy jest mount warlocka na 60 level(te kolce i plomienie-ten na 40 wyglada jak osiolek szczegolnie gdy undead na nim jezdzi)
2 jest czarny raptor do zdobycia za honor
a 3 strusie Be(takie FF7;p)
Odpowiedz
Wg. mnie najlepszym mountem jest Undead Horse. Prezentuje się naprawde pięknie

olo - z tego co wiem, to na Undead Horse mogą jeździć tylko undeadzi, więc ork na niego nie może wejść
Odpowiedz
Heh, Moim zdaniem, najlepiej prezentuje się raptor. Agresywny wygląd to jest to
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Według mnie najlepszy Mount to
Nightsaber i jeszcze taki mechaniczny struś
szkoda że tylko dla Krasnala i Gnoma
Odpowiedz
Raptorki. Zdecydowanie.
Odpowiedz
Myślę, że najlepszy w WoW jest Swift Razzashi Raptor.

Raptory są bardzo chłodne i bardzo rzadko dostępne dla Sojuszu.Na szczęście możliwe jest uzyskanie jednego z tych Raptorów w Zul'Gurub.

Raptor Swift Razzashi został zrzucony przez nieobowiązkowego szefa zwanego Bloodlord Mandokir.Ponownie, jest to kolejna góra, która jest łatwiejsza do uzyskania, ponieważ znaki mają teraz znacznie wyższe poziomy.

Nazwa góry: Swift Razzashi Raptor

Nazwa pozycji: Swift Razzashi Raptor

Pobieranie z: Zul'Gurub (poziom 60)

Podrzucony przez: Bloodlord Mandokir

Dostępne do: Alliance i Horde

Nadal dostępny: Tak
Odpowiedz
← World of Warcraft

Najlepszy mount - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...