[Tibia] Problemyh z tibią?

W tym dziale zamieszczajcie wasze problemy zwiazane z Tibią
Odpowiedz
Mam problem.
Kiedy włączam Tibie i loguje się to wszystkie odkryte mapy zostają zasłonięte.
Jak można to naprawić, bo wkurza mnie to bo przynajmniej bym wiedział gdzie byłem.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Wiem że to głupie ale nie wiem jak się zarejestrować. Znalazłem poradnik na Tibia.pl ale jest malo szczegułowy. Proszę o poradnik o rejestracji dokładny do bulu jeśli można!!!

Dokładny do bólu to ja ci mogę sprawdzianik z ortografii sprawić >_>
Odpowiedz
Zgłoś się do mnie na gg to ci wytłumaczę
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mam pytanie, ale nie problem. Jak i czy można robić własne mapki lub serwery i czy jest do tego edytor? Czy jeśli jest edytor to jest w j.polskim lub można ściągnąć spolszczenie? I czy jest darmowy i łatwy w obsłudze? Jeśli znajdzie sie ktoś kto zna odpowiedz na te pytania niech odpowie.
Odpowiedz
Ja mam troche głupie 2 problemy z Tibią. Nie wiem jak wchodzić po drabinkach oraz w ekwipunku nie wiem gdzie chować rzeczy, zawsze chowam złoto w miejscu na amunicje i nie wiem gdzie chować reszte.
KiEdYś ŚwIaT bĘdZiE w OgNiu!!!
Odpowiedz
Wchodzenie na drabinę: Podejdź pod drabinę i na swojego ludka przyciśnij prawym przyciskiem myszy. wtedy pokaże ci sie ramka i przyciśnij chyba USE lub cos w tym stylu wtedy wyjdziesz.
Problem z ekwipunkiem: Musisz mieć worek. Zwyczajne worki są najczęściej porozrzucane po całej grze ale są też lepsze (biorą więcej rzeczy i lepiej wyglądają)
Gdy chcesz cos wrzucić nanieś to na worek lub otwórz go i nanieś( zwyczajny, pospolity zabiera chyba 8 czy 6 przedmiotów) ale pamiętaj że masz ograniczoną liczbę branych rzeczy oznaczonym chyba oz.
P.S. Jestem na serwerze: Lumiera nick:Jeny Gobina
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Problemyh z tibią? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...