Błędy

A co ma ilość użytkowników forum do ilości odwiedzin strony? Może poprostu ludzią nie podoba się klimat tutaj? Ja jak już mówiłem. Ciesze się z małego grona userów. Ja znam takie strony na których userów na forum jest mało [tych nie zbanowanych xD] a stronę odwiedza bardzo dużo osób. Niekoniecznie zarejestrowanych. Kto wie ilu gości odwiedza GE? Pozatym nie sądzę żeby Nazin miał jakiś powód żeby oszukiwać ;] Każdy chce żeby serwis był odwiedzany i wogóle, ale to tylko strona. My czyli osoby tworzące GE nie prowadziwy wyścigu który polega na zebraniu jak największej ilości odwiedzin bądź też jak największej ilości osób na forum. Liczy się treść serwisu. Pozatym ile mamy poważnych stron o tematyce fantasy [mowie tu o grach, ksiazkach etc]? strefa, g4ce ktory sie rozpada, Gameexe, Insimilion?
To są moim zdaniem te najbardziej znane i najlepiej zrobione [jakiż ja jestem skromny ]

Takie jest moje zdanie Nie wiem co sądzą inni. No, ale coż. Zaczykajmy co powie Nazin na ten temat :]


Wybaczcie to co teraz powiem.

Użytkownik JakiśDebil napisał

ROTFL'N'LOL... 1000 unikow dziennie za wymiane bannerem!? to wy chyba sadzicie ze jestescie prawie rowni gothic.phx.pl lub elderscroll.phx.pl

Wy w porownaniu do nich to jakies bakterie...



Heh te twoje serwisy to są jakieś gówna. Pierwszy. Gothic.phx.pl. Dużo spamu, gorsze niż Gothic.up.pl , atmosfera do kitu, stronka taka sobie, jedna tematyka. [zarejestrowałem się, posiedziałem 2 dni i odeszłem]

Najbardziej żałosną osobą na tej stronie jest chyba pan Bubby który podobnie jak ty robi wjazdy na inne fora i podnieca się tym co napisał.

Tyle na ten temat.


elderscroll.phx.pl nie ma takiej strony lamo. Chyba ze chodzi ci o elderscrolls.


GE jest stronką ogólno tematyczną. Nie jest ona wyspecjalizowana w jednej grze. Dlatego ma mniej userów niż strona o np. Gothicu. Człowiek który grał tylko w G. Nie pójdzie na takie GE żeby poszukać info albo coś w tym stylu. To oczywiste że wybierze serwis wyspecjalizowany.

I prosze daruj sobie kimkolwiek jesteś. Większość userów olewa to co teraz mówisz. Myślisz że jak tutaj cie wyśmieją i pójdziesz na swoje forum jeżeli takie masz i powiesz 'na gexe.pl są jacyś idioci' i wogole przylansujesz sie tym to co? my się tym przejmiemy? zaczniemy płakac w niebo głosy i prosić o przebaczenie? Zastanów się trochę. Chyba że wiek oraz iloraz inteligencji ci nie pozwala. Za to możesz winić tylko samego siebie.

Odpowiedz
Ja tego nie mam Tokar (też Firefox). Ale za to, jak otwieram galerię forumową, to jest pusta. Też tak macie?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
no niestety ja tez mam pusto w galerii i to sprawdzalem na 2 przegladarkach ,

Na Operze i na palącym sie lisie

Po otawrciu pisze na dole ze jest 75 zdjec w galeri a niema zadnej kategori ani zadnego zdjecia
Odpowiedz
Mam problem z galerią artów w game exe. Gdy włączam galerię BGII i próbuję powiększyć obrazek to nic się nie dzieje
Może to tylko u mnie?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
W moim przypadku chodzi o załączniki graficzne (i inne zapewne też), umieszczone na forum. Zamiast wybranego elementu widzę stronę pełną hieroglifów.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Do nauki się wziąść bo dysorty sie szerzą :F A nie zabawiacie się ze słownikiem. Pozatym co to za forum kiedy nikt nie popełnia błędów. Przynajmniej nasi moderatorzy mają co robić.
[ostatnio Ekh zarzucałeś mi że chleb wam odbieram ]

Odpowiedz

Cytat

Do nauki się wziąść bo dysorty sie szerzą


Pisze się "wziąć"...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ashgan główka cię nie boli? Zrób np. kilka screenów do działu niżej a nie spamuj jakieś durnoty...

Sam żeś zrobił 3 błędy w swoim poście a coś się na słownik rzucasz.
Odpowiedz
Ekh gdybyś ty był odcięty od kompa a raczej od neta na tak długi czas jak ja też popełniałbyś błędy czasami. Tymbardziej żę na kompie siedzę tyle ile słucham muzyki. No może czasem zapodam G2 NK. Popatrz tylko na to że będąc czynnym userem GE moje posty były troszeczke inne. Nie sądzisz?

Odpowiedz
Nie chce słuchać żadnych tłumaczeń (zwłaszcza tak absurdalnych). Po to powstał słownik by go używać. I żadnej prostszej metody nie ma. Chyba, że wprowadzimy automatyczne sprawdzanie pisowni przed wysłaniem posta.
Odpowiedz
oooo to był by bardzo dobry pomysł tylko trzeba by było dodać do bazy w Google słówka związane z RPG, cRPG, Fantasy


EDIT

Zauważyłem drobne problemy ze słownikiem przy szybkiej odpowiedzi ... nie zawsze ale zdażają się

Echhh... na 2 przeglądarkach (FF i Opera)
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...