[Wampir] Fejwryt dyscypliny i ich zastosowanie.

Wymieniajcie ulubione, ciekawe bądź odwrotnie głupie dyscypliny i ich zwykłe oraz niezwykłe zastosowania. :mrgreen:
Odrzuć kajdany społecznych wymogów, Poczuj wolno¶ć, zabijaj wrogów
Twej duszy, co tak długo więziona, Pragnie być nareszcie uwolniona
Niech Twe ciało z letargu obudzi się, Zmysły otępiałe znów mog± wyostrzyć się
Wróć do swej prawdziwej, dzikiej natury, Zawyj do księżyca, zerwij wi±ż±ce Cię sznury.
Odpowiedz
oczywiście Leczenie Krwią wymiata :wink: Odrzywianie się 8) Potem co, szybkość, Moc, Hart Ducha, Siła Krwi, Przebudzenie, Wyssyanie krwi na odległość, ale tylko na ludzii co tu jeszcze hmmm...włacze gra i zobacze :wink: Nie używam animalizu, nie lubię powieu śmierci (taka trująca chmura, używana prez Giovannich...)
Odpowiedz
Hmm... ręce odchłani ( vampir przywołuje jedna lub kilka macek ciemości, które atakuja przeciwnika ), wyganie (vampir może usunąć ofiarę z tego swiata i umieścić ją w otchłani, niestety dyscyplina ta jest dopiero z 10 poz :cry: ), zbiorowa spiaczka )chyba nie trzeba tłumaczyć działania ) <--- dyscypliny z Sabatu. Jeśli chodzi o standartowe dyscypliny to też leczenie krwią
Odpowiedz
Zajebistym połączeniem jest Nadwrażliwość (na jeden) i Demencja. Patrzysz na kolesia używając Nadwrażliwości a potem podkręcasz jego uczucia. Kiedyś mi wyszły 4 sukcesy i koleś oszalał ze strachu.
Za sto lat twoje prochy będa rozwiane po całym globie podczas gdy ja bedę napawał się jego urokami. Pamiętaj o tym za każdym razem gdy będziesz wyrywał kolejn± kartkę z kalendarza, która dla mnie jest zwykłym kawałkiem makulatury.
Odpowiedz
[i] prosilabym o nieuzywanie slangowych wulgaryzmow lub ich wygwaiazdkowywanie..
akati,wredny MOD :mrgreen:
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
Ja lubię bardzo iluzję 5 stopień, pożywianie się krwią na odległość, przemianę( w szególności wtopienie w ziemię), nadwrażliwość także.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Odżywanie się na odleglość to chyba najgorsze co jest:] Nic nie dorówna uczuciu które towarzyszy przy piciu krwi prosto z tętnicy ofiary...Wbiciu drapieżnych kłow ofierze. Te jej drgawki ze strachu i ubywającej krwi...Proferuję odżywianie "kontaktowe". (I nie sugerujcie się tym pisałem wtedy o wyssysaniu krwi na odleglość...przekonałem się, jaki shit to jest...:] Ale inne dyscypline są prawdą:])
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
eee tam... ja sobie zawsze lubilem wychodowac pazurki i patrzec jak sie nimi tlucze
Odpowiedz
Tak, zdają poważne rany i łatwo nimi łeb odtrzepać. Bardzo przydatne przeciwko właściwie wszystkim przeciwnikom. Szczegolnie wysokie poziomy tej dysypliny dają możliweość przebicie się przez wszystko, bez wyjątków;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mi bardzo podoba się 9 poziom dyscypliny zniekształcenie o nazwie"Doppleganger* Moc ta umożliwia przyjęcie dowolnego kształtu... Nie ma to jak wampir który przemienia się w ogień
"Zhaunil zhah natha yorn"
"Wiedza jest potęgą"
Odpowiedz
Quaietus-dyscyplina assamicka, służąca głównie w zmianie swojej vitae w śmiercionośną broń.......ciche zabijanie to podstawa . Ciekawa jest kropka piąta Smak Śmierci, zmieniasz swoje vitae w kwas i plujesz w kogoś........ efekt murowany. Oczywiście Taumaturgia i Kocioł Krwii...... boska rzecz .
Odpowiedz
Wszelkie dyscypliny Assamickie -

Śmierć
Akceleracja
Niewidzialnosc

A szczególnie te dyscypliny, które opracowali sami, jak Zew Dagona czy Smak Śmierci, lub tez Pieszczoty Baala...
Odpowiedz
moimi ulubionymi i najczesciej uzywanymi byla akceleracja i potencja
Odpowiedz
← Ogólnie

[Wampir] Fejwryt dyscypliny i ich zastosowanie. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...