Śmieszne sznurki

Rince wydaje mi się, że patriotyzm to jest zbyt głęboka sprawa i pisownia ma niewiele do tego. To połączenie języka polskiego, historii, wosu i woku. Umiejętność trzeźwego patrzenia na własny kraj i naród. To bycie dumnym z własnej historii ale również umiejętność powiedzenia, że tu i tu było źle, źle sie działo, źle robiliśmy. Niestety dzisiaj patrriotyzm to tylko flagi, święta narodowe (czas by posiedzieć przed TV), orzełki wiszące nad tablilcami w szkołach i zapatrzenie na tylko jasne strony naszej historii (i atakowanie wszystkiego co trochę je poczernia). Głupota i debilizm się szerzy po prostu...

A co do tego co podał Med to nie mam pojęcia czym się ludzie w tym zachwycają. Jakaś piosenka fińska albo szwedzka, pewnie ludowa...
Odpowiedz
Co za różnica jaka... nieźle wkręca i można się pośmiać

Ven - rzeczywiście wygląda na pora


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ta, jak to ktoś się wypowiedział na Maxiorze ,,matka polka idzie przez miasto śpiewa i wymachuje porem " . A Ciebie Medivh powinienem zabić, bo wpierw wsłuchiwałem sie w to przez 20 min jak głupi, pląsałem koło kompa. A gdy rodzina kazała mi to wyłączyć, piosenka wciąż leciała mimo, że wyłączyłem stronę i musiałem kompa resetować ...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ta muzyczka wogóle robi dużą karierę. I wszyscy się zastanawiają, czy to por, czy cebula Jest też filmik prawdziwy z tą muzyczką i tańcem. To jest połączenie fińskiego folkloru i irlandzkiego tańca:
http://www.maxior.pl/?p=index&id=20234&0
Taniec Loituma

Dobra, a wracając do tematu, to ten hymn zaśpiewany przez Jarosława mnie dobił. Juź nie będę się czepiał, że się pomylił w ważnym miejscu, ale jak on to śpiewał? Marsz żałobny z zacinaniem. Coś takiego oglądają ludzie i sobie myślą: "Boże, co za debile rządzą tą Polską." Jarosław może jeszcze tak nie rządzi, ale...
Co do pomysłu Giertycha, a raczej planu wprowadzanego w życie, to nie miałbym nic przeciwko, na pewno coś takiego przydało by się młodym ludziom, dresy i tak nie skorzystają. Lecz wątpię, czy to będzie wyłącznie taki prawdziwy patriotyzm, a nie dodatkowo ideologie Giertycha. Młodzież Wszechpolska narazie powiększać się nie musi.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Geez... Cały świat teraz będzie kojarzył biedną Orihime (i całego Bleacha przez to), tylko dlatego, że komuś się nie chciało innego obrazu podstawić pod jakąś badziewną muzyczkę (mógł sobie sam głupek zdjęcie zrobić)... Wcale mnie to nie śmieszy, zwłaszcza, że Bleacha oglądam i nawet lubię... A teraz to... Nie wiem co gorsze.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Dajcie już sobie spokój z tym hymnem. Ciekaw jestem jak ty byś Dany to dumnie i z uczuciem śpiewał przed 2000 ludzi... A pomysł Giertycha? Założenia szczytne, cel populistyczny a wykonanie pewnie do niczego...

Polemizowałbym co jest bardziej badziewne, ten 'obraz' czy ta 'muzyczka'. Też uważam, ze to świętokradztwo. Zestawiać kulturę skandynawską z... ech.
Odpowiedz
http://umpatriots.com

na nich po prostu nie ma bata, musicie ściągnąć wszystkie 3 pliki i obejrzeć... Superman mnie zabił...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Super man mnie rozwalił sru sru rozwalił koma i jedną ręką zerwał ubranie dobre!
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Za to ten trzeci to więcej szczęścia niż rozumu. Niektórzy ludzie się ewidentnie przestraszyli. Dobrze, że nikt broni nie miał...
Odpowiedz
Dla mnie najlepszy był Pacman Świetny pomysl i wykonanie. Superman zresztą też niczego sobie Jedynie ci terroryści kiepskawo wyszli.

Dżudo Honor 7


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Filmik niezły, ale czasami widać że to kukły. Ale idzie się pośmiać.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zielony Kapturek -> To jest świat zupełnie inny niż w Czerwonym Kapturku. Jedyny prawdziwy! To świat, gdzie babcia Kapturka prowadzi przerażający proceder sprzedawania diabelskiego ziela - prosto z Holandii Uwaga wulgarne ; ]


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
He Extra, naprawdę nie złe wykonanie
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Buehehe. Niezłe... Fajny temat i sposób wykonania.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Śmieszne sznurki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...