Szkoła

Hehehe, ja uciekłem od dresów. Chodzę do elitarnego liceum, w którym nikt cie nie orąbie, okradnie ani zbije. Na przerwach leci metal, punk rock, rock, rock&roll itd. W szkole sporo metalowców, ludzie i nauczyciele są na luzie, na sporo pozwalają. A na marginesie, to dziewczyny też są niezłe
Odpowiedz
Ja chodzę do hardcoru:] Dresiki, skejci na kazdym kroku:] Ale oni też ludzie, a to że gdzie nie gdzie ludzie są butowani a ty amsz o tym nie wiedzieć to szczegół:] Nauczyciele są spox, laski też się znajdą. Wystarczy powiedzieć, że chodzę do metalki to zaraz jest O_o...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
ehhhh tja zaczynam sie powoli(PRZEZ WAS) bac pojscia za rok do szkoly w GD...u nas w szkole nie ma raczej czegos takiego jak obijanie gostkow az do lamania kosci konczy sie na jakims lisciu no chyba ze bardziej podpadnie ale to juz wtedy po szkole sie gosta dorywa i dostaje kilka ,buł, bo i tak juz mnie sciaga pani pedagog za sprzedanie ,,kilku" liści takiemu co jak ona sama stwierdzila za czesto u niej laduje ale jak to stwierdziala to mnie nie usprawiedliwialo..... u nas przewaznie znecaja sie psychicznie na nauczycielach(od nas z klasy wyleciala z płaczem jedna z nauczycielek Angola )
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No to u mnie jest PRAWIE dokładnie tak jak u ciebie Olo... u nas też najcześciej jakiś liść albo dwa . Nieraz sie zdarza że komuś porządnie dołożą (dołożą to mało powiedziane... wpie%#*%@ ;p). Ale najczęściej to tylko wyzywają :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
noooo i sie nazywa normalna szkola ucznie sobie czasami nabluzgaja do nauczycieli oni tam nic nie zrobia, na terenie posprzedaje sie kilka lisci a nie jak w jakims Boston Public strach sie bać......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
A ja w przeciwieństwie do wam mam bardzo dobrze :mrgreen: 0 zagrożeń w szkole odkąd chodze do gim. A od tego roku to taki luz że aż sie w pale nie mieści :mrgreen: Nikt nawet nie powie na ciebie złego słowa bo w koło sami znajomi

Odpowiedz
No faktem jest ze jak jest sie w 3 gim to wlasciwie jest sie najstarszym i jesli sie ma w dodatku znajomych w mlodszych to mozna sie spokojnie kozaczyc......


Juz mi jeden z mlodych kiedy na chama wbilem sie do gry w noge powiedzial mi ze sie niby woze i ku jemu szczesciu bylem tak mile zaskoczony ze nie dostal chlapacza
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No właśnie - nawet nie wiem jak to skomentować. Kolesie mogą nałożyć innemu ile wlezie, mieć zachowanie "wzorowe" i jeszcze nie widzieć w tym nic zdrożnego, ba nawet chwalić się tym! O tempora, o mores - wychodzi jak zwykle przysłowiowa polska uczciwość. Nic dziwnego, że w tym kraju Kaczy uważany jesy za prawego i sprawiedliwego...
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
Ja tylko w gimnazjum miałem fajnych gości czasem i były odjazdy. Liceum to już zupełnie co innego i cieszę się z tego. Przynajmniej poziom normalny. U nas w okolicy chodziły pogłoski, że w Gimnazjum 117 latają z nożem, w mojej 11 są spłuczki, a jeszcze gdzie indziej narkotyki. Ja tam nic nie zauważyłem A co do Kaczego to się w pełni zgadzam.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
a co to tego z tamci goscie mieli wzorowe zachowanie to tez mnie bawi ale co mieli odmowic przeciez bo darowanemu koniowi sie z zeby nie zaglada(bo nie nie powiedzieli by chyba ze nie nie chca takowego zachowania bo pobili jakiegos fagasa)....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
U mnie w szkole została wprowadzona internetowa wywiadówka :O Rodzic wchodzi na stronę (www.edus.pl) loguje się i... wyświetlają się wszystkie uwagi, spóźnienia (których mam już powyżej 3 :mrgreen: ), oceny i Bóg_wie_co_jeszcze.... Przecież to jest nie do wytrzymania... Jedyne co pozstaje to zwinięcie 16-literowego hasla mamie i zmienienie g na stronie ;p


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O ja pierdziele pierszy raz slysze o takich (ciezko powiedziec) wywiadowkach...No moze moj ojciec wpadl na pomysl aby se wysywac sobie z wychowawca maila o mnie ale (i bogu dzieki nie zrobil)sie rozmyslil........Gdyby u nas w szkole takie cos zrobiono, mialbym przerabane patrzac na moje spoznienia.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
I wy macie niby zle? A co ja mam powiedziec, jak w 2004/5 poszlem nie tylk co do innej szkoly a co do innego kraju, nie umiejac zbytnio niemieckiego? Do teraz mam problemy z zaaklimatyzowanie... Ale przynajmniej sie mnie w szkole boja... xD Tutaj w niemczech role dresow odgrywaja Turcy, woza sie wszedzie w grupach ale jak kiedys w szkole jeden dostal ode mnie w pape to juz sie nie czepiaja... Przynajmniej spokoj mam...
Odpowiedz
Ależ pan męski panie Devilus;) Cóż...u mnie w LO siedze już dwa lata i od razu się zaklimatyzowałam. Wszyscy toleruja moje dziwne zachowanie i ubiór. Ogólnie jestem kochana i błogosławiona:D Najlepsze jest to że przez te 2 lata są tak wytresowani że nawet jak jestem podła i wredna to mają uwielbienie w oczach;] a może to jakaś zaćma czy cuś;] nvm;D a no i dodam że nazywanie mnie wiedźmą jest pieszczotliweXDDD
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
A co ja mam powiedzieć? Chodze do ILO (we wrześniu już II) w klasie jest siedmiu chłopaków ze mną a jesteśmy jedną z najgorszych klas w szkole... na czterdzieści trzy klasy...
Odpowiedz
Heh ja jestem w ostatniej klasie mojego gimnazjum i myślę, że moja szkoła odetchnie w końcu z ulgą gdy odejdziemy Mam nadzieję, że jednak niektóre nasze wyczyny zostaną zapamiętane...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Taak gimnazjum... najpiękniejsze lata mojego życia... pamiętm te uwagi jakie nauczyciele stawiali nam na lekcjach...:
-Tomek B. ściąga spodnie na lekcji histori uwarzając że jest mu za ciepło (na dworze było wtedy chyba z -10*C....)
-Witek S. (ja) Biega po ścianach podczas lekcji W-F'u i kłuci się z nauczycielem kwestionując jego zdanie
-Piotrek P. chce pokazywać mi różne zeczy (bez skojażeń nie chodziło tu o nic z podtekstem tylko jakoś tak wyszło)
To tylko nieliczne... taak gimnazjum... tam to sie działo... Sory za off topa bo od tematu odbiegliśmy...
Odpowiedz
Witek S. dostanie uwage w dzienniczku i toporem po łepetynie jak nie zacznie korzystać ze słownika. Pokaż Kaanyr, że mimo, że masz Neostrade to nie jesteś jej dzieckiem .
Odpowiedz
Olo, ja też kończę teraz gimnazjum... Ah, te akcje...

Wysadzenie kibla...
Sprezentowanie nauczycielom wrednych 'thingsów'...
Podmiana ścieżki dźwiękowej na jakiejś tam religijnej uroczystości...

Eh, jak mnie nie zapamiętają, to ja tam dopiero dym zrobię xD
Odpowiedz
← Karczma

Szkoła - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...