[TESIV] obnizone statystyki

Moim problemem jest to iz, zostalem trafiony jakims czaram przez lodowa zjawe czy cos takiego.... I moje statystyki intligencji i sily woli zostaly obnizone. To samo dzieje sie z sila w przypadku trafienia przez szczura lub zombie. Wiecie moze jak sie pozbyc tego przykrego efektu? Jesli w ogole sie da....
Odpowiedz
heh dosyć prosto temu można zaradzić i to wiele sposobów:

- czary : jeśli to jakiś disease to po prostu cyknij czarem "cure disease"
- potiony: i tak samo - zarzuć na gardziołko "cure disease", albo : mówisz że masz obniżoną int. i siłę woli, zrób więc sobie odpowiednie potioniki zwiększające dany efekt. Tylko pamietaj, patrząc na działania składników, musi być "restore" a nie "fortify" (ale chyba nie muszę Ci o tym przypominać hmmm? ;] )
- Kościoły czy kaplice jak kto woli : tam też kapłan/ka słysząc brzęk monet wrzucanych do swej kiesy, łaskawie uwolni Cię od dręczącej przypadłości, chyba możesz także sie pomodlić (nie znam się, rzadko wchodziłem do tego rodzaju budynków, tylko po czary i odfajkować queściory)
- Czas : Idź spać, zetnij komarsona, odwiedź krainę snu, licz baranki, bądź obecny inaczej - jak zwał tak zwał - skutki powinny być (choć także mogę się mylić...)

Dobrą profilaktyką jest jak najszybciej skombinować sobie czar "cure disease" , po co potem się denerwować niepotrzebnie.... a także zbieranie po drodze wszelkiej maści (i kremów ;] ) składników - mało ważą , dużo znaczą .... (no chyba że jesteś zapalonym kolekcjonerem rogów minotaura - 5 KG sztuka xD )
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
To co lubie.... Odpowiedz rzeczowa i wyczerpujaca
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

obnizone statystyki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...