Piłka Nożna- ogólnie

Co do "Twojej" Legii Tokarze:

"Rozbiórka" Legii

Legię Warszawa opuścił już Moussa Ouattara, który wprawdzie nie podpisał jeszcze kontraktu z Kaiserslautern, ale na Łazienkowskiej grać nie chce, a to tylko początek "rozbiórki" ekipy mistrzów Polski - czytamy w "Dzienniku".

Czy warszawskiemu klubowi przed walką o Ligę Mistrzów grozi rozkupienie najlepszych piłkarzy?

Jeśli w stolicy marzą o fazie grupowej Ligi Mistrzów, Legia musi wzmocnić skład. Tymczasem jeszcze na dobre nie skończył się poprzedni sezon, a klub zdążył się osłabić. Do Kaiserslautern odszedł Ouattara, a lada dzień może opuścić Legię Choto. Reprezentanta Zimbabwe chce Sporting Lizbona, o czym głośno mówi już trener Paulo Bento, który chce też, by dla jego zespołu bramki zdobywał Marek Saganowski.

To nie koniec złych wieści dla kibiców. Mający za sobą znakomity sezon Łukasz Surma jest na celowniku Sportingu Braga i hiszpańskiego FC Cadiz. Kapitan Legii przyznał niedawno, że byłoby wielkim wyzwaniem sprawdzić się w Hiszpanii, choć teraz jego głowę zaprząta Liga Mistrzów.

"Mamy taką politykę, że jeśli zawodnik około trzydziestki dostaje ofertę, to idziemy mu na rękę" - mówi trener Dariusz Wdowczyk.

Być może z klubem pożegnają się także Roger i Edson, o których pytają czołowe europejskie kluby.

Ps.

Użytkownik Tokar napisał

Wy lepiej dostancie się do ekstraklasy, bo co to za liga bez szlagierowego meczu Legia - Widzew

Oj tbbbk! To są najlepsze spotkania . I w przyszłym sezonie chyba w końcu do nich dojdzie! Widzew z 54 pkt. jest pierwszy i ma 6 pkt. przewagi nad ŁKS'em. Jeszcze tylko 5 kolejek...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Oto news pochodzący z serwisu Legia Live! i tam też szukaj sprawdzonych informacji o Legii i ewentualnych transferach Początek jest podobny, ale zawiera zdecydowanie więcej informacji, także o Brazylijczykach.

Legię opuścił Moussa Ouattara. Dicksona Choto chce kupić Sporting Lizbona. Wielkie kluby interesują się Rogerem i Edsonem. Manchester United nie rezygnuje z Łukasza Fabiańskiego. Portugalczycy z Bragi i Hiszpanie z Cadiz staną do walki o Łukasza Surmę. Po Piotra Włodarczyka znów zgłoszą się Szkoci z Aberdeen. - czytamy w dzisiejszym Dzienniku.
Jeśli w stolicy marzą o fazie grupowej Ligi Mistrzów, Legia musi wzmocnić skład. Tymczasem jeszcze na dobre nie skończył się poprzedni sezon, a klub zdążył się osłabić. Do Kaiserslautern odszedł Ouattara, a lada dzień może opuścić Legię Choto. Reprezentanta Zimbabwe chce Sporting Lizbona, o czym głośno mówi już trener Paulo Bento, który chce też, by dla jego zespołu bramki zdobywał Marek Saganowski.

To nie koniec złych wieści dla kibiców. Mający za sobą Znakomity sezon Łukasz Surma jest na celowniku Sportingu Braga i hiszpańskiego FC Cadiz. Kapitan Legii przyznał niedawno, że byłoby wielkim wyzwaniem sprawdzić się w Hiszpanii, choć teraz jego głowę zaprząta Liga Mistrzów. "Mamy taką politykę, że jeśli zawodnik około trzydziestki dostaje ofertę, to idziemy mu na rękę. Podobnie będzie z Surmą." - mówi trener Dariusz Wdowczyk.

Prezes Piotr Zygo zaprzecza, jakoby Łukasza Fabiańskiego chciał Manchester United, ale faktem jest, że były prowadzone rozmowy w sprawie reprezentacyjnego bramkarza. I będą, bo brat Aleksa Fergusona, skaut Martin, Wyjątkowo polubił Warszawę. Odwiedził naszą stolicę już dwa razy i to nie były ostatnie wizyty. "Skupiam się na walce o Ligę Mistrzów, choć gra w Premiership to moje marzenie. Na razie jednak zadowoli mnie występ... przeciwko Manchesterowi w Champions League" - mówi Fabiański. Trzeba przyznać, że działacze Legii postępują w tym przypadku słusznie, targując się o cenę bramkarza. Anglicy dawali 1,6 miliona funtów, ale Legia chciała 2 miliony. Świadczy to o tym, że Zygo i spółka nie chcą lekką ręką pozbywać się młodych talentów.

"Fabiański, Janczyk, Szałachowski, Burkhardt. Oni na pewno zostaną w Legii" - podkreśla menedżer Grzegorz Bednarz, który współpracuje z Legią i reprezentuje interesy Marcina Burkhardta. "Taka jest polityka klubu, mądra polityka, bo przecież ci piłkarze będą stanowić za kilka lat o sile warszawskiej drużyny. No, chyba że dla Fabiańskiego pojawi się jakaś ekskluzywna oferta..."
A po mundialu cena za 21-letniego bramkarza może wzrosnąć. Mistrzostwa jeszcze się nie zaczęły, a FIFA już wytypowała go do "40" młodych piłkarzy, którzy mogą stać się odkryciem mistrzostw.

Wielkie kluby z Rosji i zachodniej Europy pytają też o Rogera. Pomocnik Legii, odkrycie ekstraklasy, ucina jednak krótko: "Dobrze mi w Warszawie. Chcę tutaj zostać i walczyć z Legią o Ligę Mistrzów. Nie chcę nawet słyszeć o odejściu, dlatego nie pokazujcie mi żadnych ofert" - mówi Brazylijczyk.

Bednarz uważa, że oferty dla kilku zawodników należy rozpatrzyć. "Przydałaby się wymiana krwi. Dwie, trzy nowe twarze. Sprzedają Choto? I dobrze! Przecież on leczy często kontuzje. Odejdzie Włodarczyk? No i co? To nie jest najmocniejszy punkt Legii" - mówi menedżer.

Piotr Włodarczyk faktycznie nie miał za sobą udanej rundy i na Łazienkowskiej coraz częściej mówi sie o sprzedaniu tego napastnika. Rok temu chciał go szkocki Aberdeen. Teraz Zygo oddałby pewnie tego piłkarza z pocałowaniem w rękę, ale nie na warunkach, jakie wówczas proponowali Wyspiarze.
"Zostanę i jeszcze pokaże, że nie jest po mnie" - mówi Włodarczyk, który nieraz udowodnił, że przedwcześnie go skreślano.
Odpowiedz
Właściwie chwilę potem znalazłem podobny artykuł mówiący o wzmocnieniach (jakiś francuski napastnik z Guingamp, chyba Serb - obrońca i ktoś jeszcze), czyli może tak źle nie będzie .

Ale z tego artykułu rozwiały się tylko wątpliwości wobec Rogera. Ciekawe co z innymi. Heh, trzeba będzie poczekać.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Wiesz, ale chcieć to sobie mogą... Najpierw niech dadzą jakieś konkretne oferty, a potem niech mówią o ewentualnych odejściach. Wiedz, że Legia swoich najlepszych piłkarzy tanio nie odda (patrz Surma - już Braga zrezygnowała).

W tej chwili na rok został wypożyczony Klatt (Korona) i Rzeźniczak (Groclin), a kontrakt za porozumieniem stron rozwiązali Karwan i Kucharski.

Cytat

(jakiś francuski napastnik z Guingamp, chyba Serb - obrońca i ktoś jeszcze)


Francuz to David Suarez (Guingamp), a Serb - Milovan Sikimic (Guingamp). Nazwiska niewiele mówiące, ale czy ktoś na początku rundy wiosennej znał Edsona i Rogera ? Ten trzeci to pewnie Łobodziński

Jeżeli mówimy już o Legii to zmartwiła mnie pewna wiadomość:

Z Interem, Liverpoolem, Arsenalem i Valencią mogą zagrać piłkarze Legii Warszawa w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
Rozgrywki w niektórych ligach jeszcze trwają, ale już wiadomo, że mistrz Polski będzie rozstawiony w drugiej rundzie kwalifikacji LM. Uniknie więc na tym etapie rozgrywek takich przeciwników jak tureckie Fenerbahce, ukraińskie Dynamo Kijów i rosyjski Spartak Moskwa Wojciecha Kowalewskiego. Rywalami drużyny Dariusza Wdowczyka mogą być natomiast m.in.: Apollon Limassol Łukasza Sosina czy islandzkie Fimleikafelag Hafnarfjaroar (jeśli przejdą pierwszą rundę eliminacji).
Jeżeli Legia awansuje do III rundy, nie będzie rozstawiona, więc czekają na nią kluby z europejskiej czołówki. Decyduje o tym ranking UEFA, w którym pod uwagę brane są wyniki z ostatnich pięciu sezonów.

Legia jest sama sobie winna - gdyby w dwóch ostatnich edycjach Pucharu UEFA grała tak jak w sezonie 2002/03, kiedy doszła do drugiej rundy (porażka z Schalke), byłaby rozstawiona. Warszawianie odpadli jednak w sezonie 2004/05 w I rundzie (z Austrią Wiedeń). Rok później w drugiej rundzie eliminacji za silny okazał się FC Zurych. Gdyby tytuł obroniła Wisła Kraków, która rok temu była pierwszą nierozstawioną drużyną w III rundzie, dziś zostałaby już rozstawiona.

Na Legię czekają: Inter Mediolan, Liverpool, Arsenal, Valencia, Ajax, Lille, Benfica Lizbona, CSKA Moskwa i AEK Ateny. Pozostałe sześć drużyn rozstawionych wyłoni druga runda eliminacji. Jej losowanie odbędzie się 23 czerwca. Mecze zaplanowano na 25 lipca i 1 sierpnia. Spotkania III rundy odbędą się 8 i 23 sierpnia.


Kurde będzie ciężko....

Dziwi mnie natomiast, że nikt tu nie mówi o szczęśliwym zwycięstwie Barcelony w LM.. Cóż nie zanudzając szczegółami z meczu, powiem tylko tyle, że po tym co zobaczyłem to wygrana im się nie należy...

Ten post zakończę smutną wiadomością. Zmarł K.Górski w wieku 85 lat. Znakomity trener, który zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium (1972 rok), srebrny medal na mistrzostwach świata w 1974 roku (boiska Niemiec) i srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Montrealu (1976 rok). Podczas gdy był selekcjonerem Polska reprezentacja przeżywała największe sukcesy i grała pięknie. Nie lubię publicznego wylewania żalów, ale temu człowiekowi po prostu należy się wielki szacunek...
Odpowiedz
Jak tam humorek? Bo mój świetny po obejrzeniu kilka razy bramki puszczonej przez Kuszczaka [|], a tak na serio to mecz po prostu żenujący, ale nie jestem też za tym, aby kibice wygwizdali tak zawodników jak to było wczoraj na Śląskim. Tak czy inaczej za pasem mundial, a tu dno narazie i czekam tylko na mecz z Chorwacją, aby zobaczyć czy coś w ogóle z tej reprezentacji może być.
Odpowiedz
Ja sie zwijałem ze śmiechu po tej bramce(a co można innego było zrobić?? przecież to było absurdalne)... A potem jak kibice podczas podań Kolumbijczyków krzyczeli "ole" to myślałem że nie wyrobie i od tej pory poniekąd nasza reprezentacja przestała zadziwiać... teraz ja wierzę we wszystko..
"gdzie jest Franek łowca bramek??"
Odpowiedz
A ja powiem, że wstyd mi było kibiców i chyba Tokar może przyznać, że gdyby grali na Łazienkowskiej, na pewno by tak nie było. Dla mnie to tylko kolejny przykład na to, że w Chorzowie nie powinno być narodowego stadionu...

Kiks jak kiks, każdym się zdarza. Popatrzcie tylko tutaj. I tam są ludzie o wiele bardziej znani niż Kuszczak. Ale nie mówię, żę Janas zrobił dobrze nie zabierając Dudka i Frankowskiego na mundial. Obydwoje by się przydali i to pewnie nawet w podstawowym składzie.

Wczoraj świętowałem na Piłsudskiego awans Widzewa (wygrana z Zawiszą 2:0). Cóż za piękna chwila (dziś nie jestem w stanie mówić, tak się darło gardło )... Było pewnie z 10 tys., prawie jak na derbach. Więcej takich sportowych radości .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ślązacy to zawsze byli kibice od siedmiu boleści... Dawno temu najlepszego gracza na boisku - Kazimierza Deyne wygwizdali (pomimo tego, że strzelił piękną bramkę), tylko dla tego, że grał w Legii. Natomiast w jednym meczu zamiast pomagać naszej ekipie, to śpiewali coś podobnego do "Ruch nie spadnie z pierwszej ligi" (a i tak spadł hehe....)

Co do Łazienkowskiej to już nie pamiętam kiedy nasza ekipa tam przegrała... No, ale oczywiście lepiej grać w Chorzowie, Bydgoszczy lub coś w tym stylu (pieniądze najważniejsze, jak zwykle).

Co do bramki Kuszczak - każdemu się zdarza, młody bramkarz z małym stażem w reprezentacji , jednym słowem - bywa. A ulubieniec kibiców Jerzy D. takie kiksy puszczał, że łojej ! Gorsze od tego :~/

Chyba jestem jedynym, który się cieszy, że nie powołał Dudka i Frankowskiego. Co wy w nich (obecnie) widzicie, do gry godnej w reprezentacji. Dudek puścił szmatę z Litwą (przynajmniej ja tak uważam, ale zaraz będzie krzyk), a Frankowski grał w tych ostatnich towarzyskich tak, że szkoda gadać - cień dawnego piłkarza, bez formy. Z resztą dowiedli, że nie są godni pojechania do Niemiec, po ujawnieniu kadry. Płacz, wymyślanie jakiś afer, łapówek i.t.p. Nie mogli zachować się tak jak Niedzielan, który przyjął ze spokojem ,że nie pojedzie na mistrzostwa dodając, że nastrzela tyle bramek w lidze holenderskiej na następny sezon, że Janas pożałuję Ech.. szkoda o nich gadać.

Cytat

Wczoraj świętowałem na Piłsudskiego awans Widzewa (wygrana z Zawiszą 2:0).


To gratuluję, na Łazienkowskiej tyle dostaniecie ,tylko dwa razy więcej*.

*Żarcik oczywiście :~~)
Odpowiedz
Ehhh jeszcze tylko 6 dni.... nie mogę się doczekać.... troszkę mi będzie gula latała przy oglądaniu, bo miałem jechać z 3 kolegami na wszystkie grupowe mecze i finał, ale durny automat na stronie fify mnie nie wylosował przy podziale biletów, a reszta moich ziomisławów wylosowała "tylko" mecz Polska-Niemcy...fuksiarze

Co do Kuszczaka to dla mnie ten pan będzie jeszcze lepszy od Dudka jeśli nic nie stanie na przeszkodzie.
Szmaciaki zdarzają sie każdemu a błędy bramkarzy rażą podwójnie. Dla wszystkich prześmiewców: proszę oto dowód w postaci filmiku co on zrobił w swoim czasie w lidze angielskiej;
http://www.megaupload.com/?d=QQXM5EB3

Dla mnie typ ma szósty, siódmy, ósmy zmysł, i jeszcze radar wbudowany w potylicy. Jeśli nic nie przeszkodzi mu w rozwijaniu kariery to może być wielki...

A dzisiaj Chorwacja, zobaczymy jak będzie ;]

Jako żem nówka sztuka nie śmigana, to odpowiadam na poprzednie pytanka ;]
Moje ulubione kluby to Arsenal, Juventus, Barcelona (ale miałem dramat bo nie wiedziałem komu kibicować w finale LM )

Jeśli chodzi o rozgrywki europejskie to jestem za każdą drużyną polską, a tak to WKS Śląsk
(dumny gdy wygrywamy, wierny gdy przegrywamy) btw mamy realną szanse na pierwszą ligę (w końcu)

A Jeśli chodzi o piłkarzy to: Smolarek, Eto, Henry, Vieira, Zidane, Chivu, Van der Vaart, Fabregas, Reyes
i wielu wielu innych

Pozdro & Peace
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
No i Polska jednak wygrała z Chorwacją System 4-5-1 uważam za dobry, ale jest mały problem, Żurawski się do niego nie nadaje. Żuraw to taki zawodnik, który lubi wracać i rozgrywać piłkę więc w systemie 4-5-1 stwarza się przez niego taka sytuacja, że zaczyna brakować napastnika (no może, że wbiega Krzynówek lub Smolarek). Dzisiaj praktyczne nie stworzyliśmy z gry żadnej sytuacji pod bramką Chorwacji (no może, że liczymy strzały z dystansu), a jedyna bramka wpadła po stałym fragmencie gry (Smolarek is the best , dobrze że się przełamał w końcu). Jest to także wina Szymkowiaka, który w przypadku grania w systemie 4-5-1 musi naprawdę grać ofensywnie, szybko i wchodzić w pole karne zamiast Żurawskiego gdy ten się cofa, aby rozgrywać piłkę, a nie tak jak w meczu zwalniać grę. No, ale ogólnie jest bardzo dobrze, podobała mi się poukładana gra defensywna i to, że wreszcie nasi boczni obrońcy włączali się często w grę ofensywną. Trzeba przede wszystkim popracować nad wykończeniami akcji i przestawieniem Szymkowiaka i Żurawskiego na system 4-5-1 jeśli takim ma zamiar grać wszystkie mecze na mundialu Janas, wtedy sukces jest pewny. Aha i dobrze, że Boruc odzyskał pewność siebie poprzez kilka udanych interwencji
Odpowiedz
anoooooooooo , morale podbudowane, krytycy nabrali wody w usta, Janas po 90 minutach udręki w końcu zapalił szluga.

Same plusy, same pozytywne myśli mam w głowie, nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie wyszli z grupy .Jeszcze 5 dni (no za 4 godziny 4 dni ;] )...nie wiem czy sie doczekam

Tak sobie wyliczyłem i sie trochę przeraziłem, bo jeśli wyjdziemy z grupy, to trafimy na kogoś z grupy B,
a tam jak wiadomo nasi "ulubieni" przeciwnicy: Szwecja i Anglia. jest jeszcze Paragwaj i Trynidad i Tobago ale jesli coś namieszają bedzie to duuuuuuuuuuużą niespodzianką. No ale wszystko możliwe i tym sie pocieszam ;]

POOOOOOOOOOLSKbbbbbb !!!!!!! BIAŁO CZEEEEEEEEEERWONIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!

Pozdro & Peace

nie POOOOOOOOLSKbbbbbbb tylko POOOOOOOOOOLSKA !!!!!!! fak co za babol, mam nadzieję, że mi wybaczycie ;]
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Już niecałe 2 dni. Achh, nie moge się doczekać.

Gdzie planujecie obejrzeć meczyk? My z kolegami już zamówiliśmy w barze miejsca dla 10 osób. Będzie telebim, piwo i mnóstwo ludzi kibicujących Polakom. Ach, kocham taką atmosferę .

Ile obstawiacie? Ja 2:0 dla Polski.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A właśnie. Czy Polacy to jakiś mecz grają czy co? Bo się strasznie wszyscy jakoś ekscytują ostatnio...
Odpowiedz

Cytat

A właśnie. Czy Polacy to jakiś mecz grają czy co? Bo się strasznie wszyscy jakoś ekscytują ostatnio... confused.gif


Liczę, że to nie żart, więc śpieszę z odpowiedzią

Tak ogólnie to 9 czerwca rozpoczynają się mistrzostwa świata, czyli coś na co fani piłki nożnej czekali 4 lata.

Mecze Polski

9 czerwiec z Ekwadorem
14 czerwiec z Niemcami
20 czerwiec z Kostaryką

i dalej jeżeli wyjdziemy z grupy MŚ

I coś z zupełnie innej beczki

http://www.livescore.com/default.dll/Game?...ia1&game=150644

I niech mi ktoś teraz powie, że tylko u nas sprzedają mecze i ogólnie źle się dzieje z naszą piłką.
Odpowiedz

Cytat

Już niecałe 2 dni. Achh, nie moge się doczekać.

Gdzie planujecie obejrzeć meczyk?


Ja tam pewnie będę 9 czerwca oglądał w domu, 14 podobnie, natomiast 20.06 będę oglądał siedząc na trybunie w Hannoverze. Udało mi się zdobyć bilety! Siedzieliśmy na stronie FIFA prawie ciagle i w końcu udało sie dopaść na I sektor o.v. (obstructed view). Będzie fajnie.

Cytat

A właśnie. Czy Polacy to jakiś mecz grają czy co? Bo się strasznie wszyscy jakoś ekscytują ostatnio... confused.gif

To taki haczyk. Nie wiecie, że Ekh jest zagorzałym fanem piłki nożnej? Zna na pamięć całą historię awansów Polski do MŚ. Co nie?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
aaaaaaaaaaa! jeszcze doba i 3 godziny..... czy podołam temu napięciu?

Ja w swoim domku z koleżką planuję oglądać. Oglądanie w barze jest oczywiście fachowe ale:

- nie można zbyt głośno przeklinać na sędziego
- nie ma miejsca gdzie zrobić fikołków ze szczęścia po strzeleniu gola przez polaków
- nie można lolków kręcić
- nie można w przypływie emocji rozbić telewizora (bo najczęściej za wysoko jest umieszczony)
- nie można przybrać pozycji półleżącej

za dużo "nie można" jak dla mnie ;] ale jak powiedział Rincewind to też fajna sprawa ...

Nie wyobrażam sobie przegranej naszych jutro... albo cieniutko wygramy 1:0 , lub będzie pogrom Ekwadoru, jakieś 4, 5:0 ...

Kłaniam się & Pozdro
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Więc tak... KURWAAAAAAAAA MAAAAAAAAC! Przecież to jest śmieszne! Powiem tak: Janas nie wracaj do Polski!

Dlaczego nie powołał Frankowskiego?! Dlaczego wystawił skład który grał ze sobą tylko 2 mecze?! Zachciało mu się jeb*nych eksperymentów na mundialu?! Przecież był dobry skład z Frankowskim który w prawie każdym meczu strzelał po kilka bramek... to kur*a nie... powołał Drewninho... i tak dobrze że go nie wystawił bo to już by było tzw. Szał macicy na ulicy.

Jedyny kto zasługuję na pochwałę to Smolarek, widać że się chłopak starał i chwała mu za to chociaż i tak nic to nie dało.

A jest zawsze szansa na wygranie z Niemcami, BUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHA LOL!
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Chciałem dać podobne zdanie na początku, ale sobie daruję. Wątpię, czy Frankowski by coś zmienił. Uważam, że Kosowski wszedł za późno, ale nic. Mieliśmy pecha, dwa słupki i sędzia ch..., poza tym wykorzystali nasze błędy.
A co do wygranej z Niemcami, to zawsze jakieś nikłe szanse są
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Czy ktoś kto się w tym orientuje może mi wytłumaczyć jak to jest, że jak nasi szli do ataku to zaraz było koło nich tylu luda, że żaden kroku nei mógł zrobić a jak oni atakowali we dwóch to naszych 5 nie mogło ich zatrzymać? To się nazywa jakoś profesjonalnie? Albo to, że ciągle traciliśmy piłkę, że ciągle się odbijała i leciała w niebo? Na to też jest fachowy termin? Aha, i dlaczego musieliśmy dostać 2x by zacząć grać?
Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...