[TESIV] Czary

Chodzę szukam i nic. Gdzie można je kupić i jak?
Odpowiedz
Zakładam, że pytasz poważnie. W gildii magów, od uzdrawiaczy, można je również otrzymać w trakcie i po wykonaniu zadań. Warto pamiętać o dwóch rodzajach ograniczeń dla większości czarów (poziomu dedykowanej umiejętności i ilości dostępnej many).
Odpowiedz
A tworzyć czary można dopiero na Arcane University
Odpowiedz
Hmmmm takie pytanko mam.... a czy można usuwać czary ze swojego "spisu" czarów? Bo mi sie nazbierało szyberdziesiąt ich a i wyszukiwanie potrzebnych mi a nie umieszczonych pod skrótem po prostu mnie nuży, nie mówiąc o tym ze większość jest zupełnie nieprzydatna....np. jakieś kule ognia za 20 damage itd
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz

Użytkownik Staniqs dnia Jun 4 2006, 12:06 AM napisał

Tak z innej beczki... jak przypisać czary pod klawisz?

[post="44448"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



dajesz menu z wyborem czarów, natepnie trzymasz (i nie puszczasz ;] ) cyferke jaką sobie wypatrzyłeś
i klikasz myszką czar...

Pozdro & Peace
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
ja mam takie pytanko
kostur Króla Robactwa jest efekt "ożywienie"
postanowiem jest czat o takiej nazwie z tym efektem
1) ktoś wie jak można go zdobyć
2) czy można zdobyć czar dający zbroje Mis. Brzazku?
jak tak to jak??

co do
[QUOTE]Hmmmm takie pytanko mam.... a czy można usuwać czary ze swojego "spisu" czarów? Bo mi sie nazbierało szyberdziesiąt ich a i wyszukiwanie potrzebnych mi a nie umieszczonych pod skrótem po prostu mnie nuży, nie mówiąc o tym ze większość jest zupełnie nieprzydatna....np. jakieś kule ognia za 20 damage itd
[\CODE]

to istnieje kod usuwający czary
player.removespell [ID]
gdzie oczywiescie w miejsce ID podajesz ID spella

nie wiem jak sprawdzac ID ale na niecie widzialem spis wszystkich d w grze
(to jakies forum)
ps. sorki za blędy ale niekture klawisze mi nie dzialają
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Czary - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...