Zapraszamy na serwer Hav0c Gryphon...

Nie wiem, kto z was był obecny na serwerze w święta, ale było wspaniale. I niech ktoś mi powie, że ten serwer nie jest genialny. Admini urządzili zabawę wielkanocną. Poczynając od niedzieli na całej mapie zostały rozmieszczone jajka wielkanocne, które trzeba było szukać. Za znalezienie jak największej liczby jajek były nagrody. Takiej zabawy z WoW'em jeszcze nie miałem. W kazdym obszarze było ukryte jedno jajo. Wyobraźcie sobie kilkadziesiąt osób biegających po obszarach w ich poszukiwaniu. Wspaniała zabawa. Większość z nich była naprawdę dobrze ukryta i trudna do znalezienia. Do znalezienia było 36 jajek, mi się udało tylko 10, ale nie zdążyłem przeszukać całego świata. Nadal są porozmieszczane po świecie, więc można sobie zobaczyć ich pozycję. Mam nadzieję, że będzie takich eventów jeszcze więcej, zresztą są planowane.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

A mnie ten event sie nie podobal. Przez to cake zamieszanie z jajkami 3 dni probowalem nabic kilka lvl'i i caly czas cofalo mnie do punktu wyjscia. Jak sam Lesy mowil to przez ten event byly crashe co chwila. Pozatym wiadomo kto wygral. Ally. Jeden Hordziak mial szczescie ale i tak nie dostal on glownej nagrody wiec pominmy to. Wygrala najwieksza menda serverowa, czlowiek znienawidzony przez horde :X I to mnie dobija.

Kto? bo nie wiem by OLO

Dany zauwaz ze kazdy event czy cokolwiek wypada akurat wtedy gdy najsilniejsi Alliesi sa na servie. A ze Gm'owie sa tacy genialni i daja PvP event gdzie jest 4 ally z 65 lvl'em vs 6 hordziakow z 50 to wybacz, ale to nie jest sprawiedliwe. Tradycją na tym servie pozostanie faworyzowanie tej drugiej strony. Nie lubie tego. Nie wiem po jaka cholere wybrali nowych GM'wo. Dowodca najsilniejszego klanu ally jest GM'em, Jego przydupas tez a nie wspomne o reszcie. A ten tak obiecywany GM hordy gra sobie teraz Gnomem i jest na servie raz w tygoniu. I jeszcze mają czelność wmawiać nam że to my narzekamy.

Użytkownik Medivh dnia Apr 18 2006, 09:34 AM napisał

Czy ktoś móglby mi wysłać patch 1.9.0 - 1.9.1 na maila? Bo ten link podany na Hav0cu (wersja enUS http://www.uploading..../?get=E43Q8T8A)"]http://www.uploading.com/?get=E43Q8T8A)[/url] nie działa. Z góry dzięki.

[post="42601"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tak można by poszukać http://gexe.pl/crpg-dowsid25-20-20.html - wszystkie patche do enUS
Nazin jesteś boski


Tonari no Totoro!
Chyba sobie wreszcie pogram
WoW się w końcu uruchomił
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
To może ja mam akurat pecha, bo gdy uczestniczyłem w evencie pvp, to horda wygrała z palcem w ... Niestety uczestniczyłem w zamałej liczbie eventów, by zrobić statystykę. Nie wiem jak to jest z obecnością graczy z ally, może przedkłada się to na to, że admini są także w ally, ale szkoda, że ja żadko gram.
A co do Easter Event to ani razu nie miałem żadnego crasha, więc to moze coś u ciebie? Horda miała podobno łatwieszy start, gdyż jedno jajko było w łatwym miejscu. I nie wiem, co to ma do tego, kto wygrał. Wygrali ally, ale mogła wygrać horda. Widocznie byli gorsi. Gdyby zarywali noce jak ci goście to też mogliby wygrać. Co nie zmienia faktu, że bardzo mi się podobało polowanie na jajo i mam nadzieję, że będzie takich eventów więcej.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

OK, pojawił się problem. Podczas logowania do WoW'a wyskakuje mi komunikat mówiący o tym, że hasło i konto (nazwa) są niewłaściwe, choć przed paroma minutami logowałam się na tych samych danych. Cały czas proponuje, żeby wejść na stronę WoW'a i przywrócić dane. Czy komuś wyskakuje też ten komunikat?
Coś takiego wyskakuje mi, gdy np. wcześniej wywali mnie z gry i później nie mogę się zalogować przez pewien okres czasu. Podejrzewam, że jest to spowodowane obecnością twojej postaci na serwerze, która nie zdążyła się wylogować. Dlatego nie możesz się zalogować kontem, które jest "używane". Innej przyczyny nie znam, oprócz chwilowego błędu.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Za kilka dni powinienem również WoWa odpalić.... zostały mi jeszcze trzy zaliczenia i fajrant
Bardzo zły temat do tego, ale mam problem. Kiedy idę do trenera po skille, wyskakuje mi komunikat, że nie można załadować pliku. To zdarza się przy każdej postaci. Co zrobić w tym momencie?
A masz addonsy włączone i pościągane? Bez tego będzie ci się walić. Sam client był chyba naprawiany, a mi na ten problem pomogły właśnie addony. Jezeli to nic nie da, to poproś admina, wejdzie twoim kontem i naprawi.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Właśnie addony mam wyłączone. Kierowałam się instrukcją Ola, a on tam napisał, że powinno się wyłączyć addony. Spróbuję z włączonymi.
A ja mam pytanie otóż czy zGryphon jeszcze działał ? no i cvzy to jest priv czy global ? plz o ODP


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Eh serv narazie nie istnieje, jest zmienia wersja na inne emu. Prawdopodobnie gra bedzie przypominac bardziej retaila, a to chyba dobrze. Jak sie domyślacie zapewne nie bedzie CA, a także wszyscy rozpoczna od poczatku
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
OlO ale czy to będzie priv czy global ? no i pod jaki patch bo kurde pograłbym sobie


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Ja z kolei słyszałem że im novsze emu tym bardziej zjebane. Ty jo się tam znasz Versji perferkcyjnej nie będzie bo nikomu się nie chce tego robić. Taka pravda :c

Sorry że przez v ale z tego kompa z którego pisze nie ma W na klaviaturze.

Dowcipne z tym W...
Hmm... bardzo ciekawe a to W to z innego komputera zrobiłeś ? xD

Nuby:PP Może wkleił z innego postu:P

Użytkownik S.E.V dnia Jun 16 2006, 04:03 PM napisał

OlO ale czy to będzie priv czy global ?  no i pod jaki patch  bo kurde pograłbym sobie 

[post="45026"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Nub:P Pierwszy raz bym spotkał serv który sie zmienił z privata na globala:PP
Będzie się grało pod wersją prawdopodobnie 1.10.2.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Hej, czy ten serw jeszcze żyje? próbuję wejść na stronkę i zonk
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
World of Warcraft to smiechu warta kiczowata gra dla dzieci z przesadnie slodka i bajkowa grafika co wrecz odpycha Ale coz kwestia gustu. Lineage II forever ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Spróbuję tego nie zauważyć Nie wiem poco takie bezsensowne nabijanie postów.
Btw Lineage, taka kiczowata dalekowschodnia grafa. Sprawa gustu.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
← World of Warcraft
Wczytywanie...