[IWD2] Co sądzicie o IWDII?

Na ile oceniacie IWDII??

1/6 (2 głosy [2.78%])
2/6 (2 głosy [2.78%])
3/6 (3 głosy [4.17%])
4/6 (15 głosów [20.83%])
5/6 (30 głosów [41.67%])
6/6 (20 głosów [27.78%])
Prawdę mówiąc, ID2 niezbyt mi się podobała...

Brakowało w niej dobrej fabuły i ciekawych wątków pobocznych. Właściwie wszystko sprowadzało się tam do częstej walki z całą masą goblinów, orków itd. Naprawdę ciekawie było tylko w Odciętej Dłoni. Ale i tak dochodziło do tego, że jedyną przyjemnością podczas wędrówki było przypominanie co ciekawego było w tym miejscu w jedynce...


Plusem gry jest za to różnorodność klas i podklas postaci. Możliwość stworzenia całkowicie różnych, a jednak w takim samym stopniu silnych drużyn. Jednak nie wystarczy to, żeby gra była dobra...
Odpowiedz
Nic dodać ani ująć... Gra głównie polegała na przedzieraniu się przez drzwi, pułapki i masy potworów. Fabuła mało rozbudowana, mało ciekawych pobocznych zadań... Niezbyt mi się podobała i nawet nie przeszłam całej. W ogóle jakoś tak nie przepadam za grami na podstawie AD&D, vhyba że normalne RPG, ale to nie na temat
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
Nie podzelam zdania kolegów i koleżanek. Gra mi się naprawdę podobała, przeszedłem ją chyba z 15 razy.
Co do fabuły to też się nie zgodzę, bardzo mi się podobała, jedynie IWDI podobała mi się bardziej
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Bo IWD to gra dla koneserów, którzy lubia sobie powalczyć niż rozwiązywać zadania typu: "Przynieś mąke dla piekarza". A potem się wypowiadają, że nie ma to klimatu, fabuły i.t.p Bywa...
Odpowiedz
Icewind dale II Giera zajebista. Robienie postaci to czysta przyjemność grafika i fabuła też niczego sobie. Jak zwykle rombanka ale kto tego nie lubi??


[Dodano po chwili]

Icewind dale II. Była grą która miała być nieciekawa. Kiedy jedenk w nią zagrałem wciągła mnie ona bez pamięci. Jest tam w miare ciekawa fabuła i dużo walk mnóstwo możliwości przy robieniu drużyny.Nie mogę tylko przejść Bitewnych kwadratów.Zrobiłam teamt o tej grze w lodowym pałacu. Jak ktoś wie co trzeba tam zrobić proszę o pomoc bo nie moge przejść
Odpowiedz
Ja dałem 4 dlatego że podobała mi się alę coś w niej brakowało nie było tego czegoś z np. BG 2 lub Neverwinter Nights. Może dlatego że niezbyt podoba mi się pomysł robienie całej drużyny na początku. Ja wole dołączać postacie w ciągu gry.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
IWD i IWD 2 to najlepsze rpg w jakie grałem , wole bardziej niż BG i BG2 . Czekam na IWD 3 a tak poza tym to Dolina Lodowego Wichru jest ZAjeFajna. Powinni zrobić World OF FORGOTTEN RELAMS a nie WoW. Mógłbym płacić za t0 50 zeta hee na miech. A najlepsza w IWD jest Fabuła i postacie niezależne ,które zlecają zadanie-fajne maja teksty.
Odpowiedz
A icewind dale III ma wyjść? Bo mi się nie wydaje. Przecież nie ma już Black isle a ta gra właśnie spod jej skrzydeł wyszła to chyba jednak nie wyjdzie.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Możliwe że z Obsidliana wyjdzie icewind Dale 3 fajnie by było.

Ludzie, piszcie bardziej po polsku i na temat .

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Icewind Dale 2 zawiodła moje oczekiwania. Pierwsza część była znacznie lepsza. Jedyne co mi się w niej podobało, to ciekawe questy, reszta jest do kitu... nie polecam
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz
Jak dla mnie świetna. Nie jestem skłonny do porównywania Baldurs Gate'a do IWD, bo według mnie to ciut inne rodzaje rozgrywki. Nie wiem, za co kocham tę grę... Po prostu - dla mnie gra jest wielka!
Odpowiedz
Ta gra była super, chociaż inna od IwD 1, czy BG 2. Inne bronie, system pkt. cech, nowe rasy, ale grało się fajnie. 6 za wybitną muzykę.

Odpowiedz
A więc ja dałem 4, gdyż gra jest ogólnie super, bardzo podoba mi się rozwój postaci(szybszy niż w BG), sporo fajnych przedmiotów itp. za to daję 6. Jednak fabuła... no kiepska, właściwie niewiele się dzieje wysyłają cię tylko na mnóstwo misji za pewną opłatę (nie wiem jak się kończy, gdyż nie doszedłem do końca ale z tego co wiem przelazłem ok 3/4 gry) więc za to 2.
Srenia ocen to 4 i taka jest moja decyzja

Odpowiedz
Dałem 4/6 ze względu na poprzednią część. W pierwszej Fabułą nie ciągnęła sie jak stara guma do zucia tylko wciągała jak dobrej marki odkurzacz. W 2 części fabułą to jeden wielki tasiemiec który zdaje sie nei meić końca. Po pewnym czasie gry po prostu zaczyna to irytować. Wiele opcji poprawiono i odnowiono wiele urozmaiceń ale ogólnie rzecz biorąc to typowy RPG w którego można sobie "pyknąć".
Odpowiedz
Ja dałem 4, byłoby 5 gdyby nie to że są tu takie momentu jak się coś źle zrobi to już sie nie da tego przejść. Właśnie ja tak miałem. Pod koniec gry był taki szkielet któremu trzeba było przynieść miecz (czy coś w tym rodzaju) lecz do pomieszczenia z tym mieczem wszedłem zanim dostałem to zadanie. Potem tu wracam, ale ni cholery, miecza nie było. I tak właśnie nie przeszedłem gry. Nie wiem czy dało się to jakoś załatać (i nie bardzo mnie to teraz obchodzi), ale to właśnie dlatego obniżyłem ocenę.
Odpowiedz
Ta część gry bardziej mi się podobała od 1 wprowadzono wiele poprawek, a sam rozwój postaci jest o wiele lepszy. Jako że jest to moja jedna z pierwszych gier tego rodzaju, w które grałam mam do niej pewien sentyment Ale sama fabuła jest trochę liniowa. Ogólnie grę polecam, bo cała Dolina Lodowego Wichru jest według mnie świetnie przedstawiona, a Ci, którzy wolą czystą sieczkę już na pewno się w ID2 odnajdą
Odpowiedz
Dlatego ja zawsze zapisuję każdy save osobno

Odpowiedz
IWD 2 było zupełnie inne niż IWD 1, ale czy lepsze. Poważnych wad nie miało, ale mag wymachujący wielim mieczem?? Osobiście jedynka bardziej przypadła mi do gustu.

Odpowiedz
← Icewind Dale

Co sądzicie o IWDII? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...