MU online

tjaaa, grałem chwile, strasznie uboga ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Uboga? W jakim sensie? Moglibyście rozwinąć? Brat właśnie ściągnął, ale czekamy na otwarcie serwera, co potrwa kilka dni. Nie jestem pewna czy będę w to grac, ale moze ci, co grali badź grają, podziela się swoimi opiniami?
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Uboga w sensie, że jest to zwykły hack&slash Idz tam, zabij 500000 potworów, zdobądz doswiadczenie, lepsza bron i zbroje, idz zabij 50000000000000 silniejszych potworow
W porownaniu do ultimy wypada U-B-O-G-O Ja podtrzymuje swe zdanie (a gralem juz w WIELE mmorpg), ze UO jest najbardziej rozwinietym mmorpg.
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Mu online jest super gra mmorpg jesli sie gra na privach a nie na globalu(oficjalnym servie) tutaj podaje strone gdzie jest lista serverow priv i gdzie jest wszystko wytlumaczone co i jak w tej grze chodzi www.aikimu.prv.pl . Ja gram na serverze psychic-doom blade knightem 2 resy jak na razie i nick Hell


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
Hmm grałam i ...przestałam. Gra ma kilka fajnych i ciekawych pomysłów, ale mnie nie wciągneła. Kwestia gustu, bo mój brat gra w nią godzinami i już się pogubiłam ile miał resów.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Witam!

Grałem, i grał bym do teraz, gdyby nie gameexe.info i gdyby serwer na którym grałem nie padł Ale w gre warto pograć. Przypomina Battle.net w Diablo 2.

Pozdrawiam,
xenox
..:: XeNoX ::..
Odpowiedz
Ja znam znacznie lepsza stronkę wejdźcie sobie na www.mu.abc.pl

Tam wszystko pisze gra ogólnie spoko, wciąga.... ale musiałam się przyzwyczaić do grafiki bo grając w nwn byłam przyzwyczajona do całkiem ładnego widoczku, a grafika MU trochę nie zadowala ale jest fajna :]

Mam narazie 41 lvl i jestem elfem nie gram na serwerze prywatnym ale chyba niedługo zacznę

pozdro all

Hehe tak sobie właśnie patrzę i się zastanwiam kto z kogo skopiował?! :-> www.mu.abc.pl :-> www.aikimu.prv.pl ?? ?? ??

No ale cóż... różnie to bywa
Odpowiedz
Gram już w MU Online od dwóch dni ( ) i uważam, że gra jest bardzo fajna. Mam już 116 lvl Dark Wizardem. Ogólnie gra ma duże podobieństwo do Diablo. I nie chodzi tu tylko o interfejs...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ale grasz chyba na privie Medivh? bo raczej na globalu byłoby to nie możliwe.... a ja na Psyhic Doomie mam 344 lvl Mouse Elfa i 199 dk jeszcze chyba 100lvl MG ale nie pamiętam, bo żadko gram
Odpowiedz
Mnie się podoba MU Online tylko nie global, nie chce siedzieć 3 lata i dobić dopiero do 100 lvl, wolę serwery Prywatne obecnie gram na serwie z exp 400x Nawet fajny

Pzdr
Odpowiedz
Mam pytanie. Na jakim serwerze doświadczenie zdobywa się najszybciej? Bo Na Psyhic Doom 97D High Exp tak średnio.









Odpowiedz
Witam

No gierka jest fajna Ja w nią gram już od około półtora roku i dopiero niedawno mi sie znudziła ;]
Aktualnie pracuje nad poradnikiem gry, link znajdziecie TUTAJ

Jeśli chodzi o technikę gry, to wolę grać na niskoexpowych serwerach [czyli tam gdzie doświadczenie zdobywa się wolniej] - po uzyskaniu satysfakcjonującego poziomu jego smak jest o wiele lepszy. Jednak aby ktoś docenił Twoje starania wkładane w tą grę należy grać ok. 10h dziennie Niestety gra to jeden wielki pochłaniacz czasu - no ale oczywiście nagroda za poświęcony czas może być bardzo ciekawa
Dzięki tej grze poznałem wielu super ludzi, z którymi się przyjaźnie, a znam przypadki gdzie osoby, które spotkały się w grze związały sie na stałe w realu Także gra mimo iż jest trochę prymitywna i nie wymaga od nas nic poza dużą ilością czasu może dostarczyć nam wielu miłych chwil

Serdecznie polecam tą gierkę wszystkim, którzy mają za dużo czasu. jeśli komuś go brakuje to kategorycznie odradzam - strasznie wciąga

Jeśli chodzi o serwery to ja ostatnio grałem na DarkMU.pl. Całkiem ciekawy serwerek, niestety teraz Admin ma problemy ze sprzętem i chwilowo serwer jest wyłączony Ale na prawdę panuje tam super atmosferka No w końcu jestem tam GMem, ale mniejsza o to

Serdecznie pozdrawiam
Vader
Odpowiedz
Gra co prawda jest bardzo uboga w questy ale zarąbiscie grywalna nie spotkałem sie z lepiej grywalną i wciągającą grą ale nie grałem w Ultime
Odpowiedz
Kiedyś gralem w ta grę , strasznie wciąga ... kiedyś gralem przez cale wakacje i nawet nie zauważyłem ze juz zaczyna sie szkoła...
Gra ta jest bez fabuły ale fajnie sie gra chyba do niej wrócę
( fajnie jakby powstał dział o Mu Online & nawet mógłbym być modem )

Hehe, dobre .
Odpowiedz
zgadzam sie ze gra jest bardzo wciagajaca bo gralem w nia rok i kilka miesiecy moze i troche ubogo wypada pod wzgledem questow ale lvl'owanie i potyczki z innymi graczami (zwlaszcza jesli sie ma wyzszy lvl i lepsze wyposazenie ) sa bardzo fajnym spedzeniem czasu w zimowe dni
Odpowiedz
Skoro was tak ekscytuje ta dla mnie denna gra to polecam odwiedzić www.kalonline.com, www.lineage2.com [wiem że gra obejmuje płacenie abonamentu, ale są tzw. prywatne serwery ]

No chyba że jesteście przy kasie to worldofwarcraft.com, guildwars.com :] Guild wars nie posiada abonamentu, a do WoW'a też są prywatne serwery :>

Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

MU online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...