Strefa zamówień (graficznych^^)

jezeli by sie cos dalo dla mnie to z vincentem z ff advent children jego wyglad w tym filmie mnie rozwalil >.> nawet seph przy nim wysiada
Odpowiedz
Vader, zajrzyj tu -> www.deviantart.com

Deunan, mam taką małą prośbę do ciebie, czy nie mogłabyś, jakbyś znalazła odrobinę czasu, obrobić tego arta na siga? Jakoś skromnie, z rameczką, najlepiej błękitną. Będę bardzo wdzięczna.
Odpowiedz
Jakieś rozmiary w pikselach konkretne, Atis, czy mam wg własnych reguł robić?

Dev - jakby co, ja nie używam fanartów innych ludzi, więc będę korzystać z "oficjalnych" grafik

Zrobię wszystko jak siądę na requestem od Strażnika. Pdp w niedzielę.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Wg. uznania. Jak wolisz i jak ci jest wygodnie.
Odpowiedz
K, znalazłam kilka renderek z DoC, będzie ładny av, myślę.

Kaanyr Vhok, co powiesz na tego pana z ID2? Cieszę się, że zostawiłam sobie avatary z tej gry...

*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
A czy można zamówić userbar w tym temacie? Jak tak, to prosiłbym Icewind Dale II player, coś a la . A jak nie, to proszę ten post usunąć.









Odpowiedz
Dzięki... o tych avatarkach zapomniałem już dawno a szkoda bo kilka dobrych było...
Odpowiedz
DEV


*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Muszę powiedzieć, że te mi się podobają. Vincent niezły Muszę przyznać, że pomimo tego, iż nie lubię mangi i anime, to advent children oglądam z przyjemnością. Pewnie dlatego, że nie widać strasznie tego japońskiego typu rysowania (ale fryzurki są ciekawe ) Najbardziej z tych 4 podoba mi się ten ze strzelbą, ładnie błyszczy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
I reszta... kiepskie to jakieś...





*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
A mogłabyś dać trochę ciemniejszy pattern, taki kolor mniej więcej, jak jest na pudełku z grą? A reszta bardzo fajnie (czyli napis i ten efekt błyszczenia). Załączam screena:
  • big_212_mDqi.jpg









Odpowiedz
Dzięki Deunan, wielkie dzięki, świetna robota!
Odpowiedz
Ja również składam oficjalne podziękowania Deunan za kreację dla mnie userbara z pewnym oczywistym motywem graficznym
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Bądźmy poważni, DB na forum fantasy?... Chyba że ci do czegoś innego potrzebne... Poza tym, mnóstwo takich znajdziesz sobie na necie, a ja nie mam żadnego odcinka na dysku, żeby jakiekolwiek animacje robić :\
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Czy mogę Deunan liczyć na poprawiony userbear? Naprawdę ten który już powstał jest świetnie zrobiony, proponowałbym tylko zmienić pattern, bo ten jakoś nie kojarzy mi się z Doliną Lodowego Wichru. Załączam jeszcze raz mój proponowany pattern. Bardzo proszę o ten userbar...
  • big_212_mDqi.jpg









Odpowiedz
To ja może pokażę mojego. Zrobiłem go jakiś czas temu.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Super jest, tylko to nie Icewind Dale II. Byłbym Ci bardzo wdzięczny jeżeli zrobiłbyś jeszcze dwójkę z wykorzystaniem mojego, albo innego o podobnej kolorystyce patternu (ale najlepiej tego, co załączyłem). Jeżeli oczywiście masz czas, bardzo bym prosił. Może jeszcze jeden pattern. Tylko on jest ciemniejszy.
  • 20050620150055163.jpg









Odpowiedz
OK wypociłem coś takiego:
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Fan Works

Strefa zamówień (graficznych^^) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...