O tym jak GameExe zawładnęło światem

Ależ proszę bardzo... możemy się lekko podekscytować... . Ale z drugiej strony - czy liczba userów ma bezpośredni wpływ na poziom merytoryczny forum? Oprócz świetnego wyniku statystycznego, jakoś nie widzę setek nowych postów pisanych przez nowych użytkowników...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Po pierwsze to rzadko bywasz na forum Hawk więc średnio możesz mówić o liczbie nowych postów a po drugie ja mam na myśli serce gameexe czyli serwis a nie forum. Liczniki przy artykułach mówią same za siebie. Tu nie chodzi o to czy u nas piszą tylko czy nas czytają. A skoro odwiedza nas coraz więcej ludzi tzn., że i czyta nas więcej.
Odpowiedz
Tu się zgadzam. Jeśli chodzi o liczbę odwiedzających serwis - jest ona ogromna i z pewnością robi dobre wrażenie. Tylko trochę szkoda, że znakomita większość z nich ogranicza się zaledwie do oglądania lub ściągania plików...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Trzeba siać, siać... A owoc wzejdzie prędzej czy później. Tako rzekłem i zakasałem rękawów.

EDIT

I kolejna setka. Jubileusz zbliża się wielkimi krokami. W rocznice wielkiej rewolty powinien nam stuknąć pierwszy tysiąc!
Odpowiedz
Nasi użytkownicy napisali łącznie 25,030 posty(ów)

Niewątpliwy jubileusz Ciekawe ile z tych postów to spam ? (prócz mojego oczywiście)
Odpowiedz
No i proszę... Tysiąc użytkowników... Stajemy się chyba coraz bardziej popularni


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No dobra, a ile z tych użytkowników aktywnie piszę ? Gdyby przynajmniej setka pisała jednego posta na dzień to by było dobrze, a tak to...

No, ale w sumie i tak to jakiś postęp
Odpowiedz
Nie wydaje mi się byśmy odbiegali od standardów Na osloskopie jest 110 tys. użytkowników a na pewno nawet 10% nie pisze regularnie. A do tego my stawiamy na jakość a nie na ilość .
Odpowiedz
Już dawno mamy ponad półtora tysiąca użytkowników Temat był założony w połowie października zeszłego roku. Możemy więc przyjąć, że przez cały rok przybyło ok. 1000 użytkowników. Szkoda tylko, że tak mało zostało na stałe. W obecnej chwili mogę tylko wymienić Vena, Kaanyra i Gabriela. Byli tacy co pojawiali się i wydawało się, że zostaną na stałe (Cielson ), a się zmyli. Trochę ludzi napłynęło też po wyjściu Obka i Gothica. Kilka osób zaczęło pisać w związku z pojawieniem się subforum Faerunu na forum. Na to wszystko wysuwa mi się jeden wniosek - na forum mamy już tyle rozwiązań problemów, że ludzie rejestrują się, szukają odpowiedniego tematu i odchodzą (może jeszcze skrobną 2-3 posty)


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ponad 1500 użytkowników to naprawdę wiele ale jak to sie na post przedkłada ..hmm jeden użytkownik na oko napisze 30 postów na tydzień a drugi 50 na miech wiec różnice są znaczne ...sam sie przyznam że pisze gł. Temacie Faerun no i czasem w innych ole to od święta...albo w jakimś jednym ...chodźtemat Karczma jest spox nie powiem ......a tak poza tym to pozdro dla adminów i użytkowników ...czas zaczać pisać ....na temat..przynajmnie ja.
Odpowiedz
Wojo wybacz. Piszesz tyle, że myślałem, iż jesteś tu od zawsze, a przynajmniej od roku


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Dec 15 2006, 07:00 PM napisał

a przynajmniej od roku

[post="51557"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



boże... więc to już rok ? jestem wzruszony <łezka w oku>


1500... i co z tego jak 0,99 x osób są wymarłe i nic nie piszą ... większość nawet nie zagląda na forum - może umarli ?

Ilu mamy aktywnych i piszących userów - to by było dobre pytanie...
Odpowiedz
Stali bywalcy:

Rince
Tril
Kaanyr
Wojo
Atis
Tokar
Nazin
Strażnik
Olo
Jakób
Ashgan
Medziu
Dany
Ven
Deunan
Fink
Hawk sporadycznie ale zawsze duchem
+ Ja

+ Osoby z Faerunu których niestety nie wymienie bo w wiekszości nie udzielają sie poza subforum.


Wielcy nieobecni:

VL (czyżby go egzaminatorzy zakołkowali na maturze? )
Selena (pani obrażona, bogowie za co i na kogo)
Angela (wiecznie w rozjazdach )
Slade (... no comment, zabrać mu adma!)
Orkrist +Vantess + Ankai (czyli ekipa Hawkowoodowa przepędzona przez taka jedną, porywczą )
Kurnik (zdradziecka szuja )
Devilus (ktokolwiek widział ktokolwiek wie)
Valen (spamer honorowy)
Akodo

Ominąłem kogoś?
Odpowiedz
Cóż... Mi sie tu podoba i zostaje z wami A co do tego że zostaje nas mało wiecznie żywych to już Medihv dobrze napisał. Ktoś w cos gra... potrzebuje pomocy, skrobnie te kilka postów i jak skończy grę odkłada na bok i forum... pewnie kiedyś tutaj jeszcze zajrzy ale to dopiero przy następnej potrzebie pomocy.
Odpowiedz
Ale z drugiej strony są tacy, co dzięki grze zaczęli na forum pisać (np. Ty, Kaanyr i ja). Idąc dalej powiedziałbym że to wina szkoły, bo tam spotkałem Strażnika (teraz płaci za odwyk;)). Każda droga jest dobra, ważny jest użytkownik. Warto się reklamować na różnych porządnych forach, to zawsze mamy szanse na kogoś wartościowego. Szkoda ze tak mało (a może dużo?).
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Siedzę w klasie humanistycznej... 35 osób i tylko ja tak naprawdę interesuje sie fantastyką czy w ogolę siedzeniem od czasu do czasu na forum (teraz cierpię bardziej na brak czasu niż jego nadwyżki ). To taki przykład. Człowieka nie można "zrekrutować" bo poniekąd pojawiałby sie tu na siłę... Osoba musi sama stwierdzić ze jej sie tu podoba nie jej kumplowi czy koleżance. Ja sam na początku siedziałem tylko w dziale Faerun... poza zdarzało mi sie tylko od czasu do czasu pisać bo miałem szczere odczucie że wracam sie w życie juz jakiejś tam zamkniętej grypy. tak to widziałem na początku. Czytałem tematy ale sie w nich nie udzielałem... jak trochę was poznałem po tym co pisaliście sam zaczełem sie udzielać Chodzi mi o to żeby wyjaśnić jak to dla nowego użytkownika forum i społeczność wygląda.
Odpowiedz

Cytat

Wielcy nieobecni:[...]

Ominąłem kogoś?


Olcia


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Gabriel zaczął się trochę udzielać... Osa od czasu do czasu też coś napisze

A do "Wielkich Nieobecnych" można zaliczyć także Cielsona

...

Aaa, kiedyś jeszcze był pewien wojownik... Wojownik Adanosa , który jednak już skończył przygodę z naszym forum
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No właśnie Cielson... Krótko był ale zarył się w pamięć jak krążownik w planetę w 3 część GW
Odpowiedz
← Game Exe

O tym jak GameExe zawładnęło światem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...