[BGI] Hełm ochrony "Dar pokoju"

Przeszedłem już BG1 dwa razy. Ale nigdy nie mogłem znaleźć Hełmu ochrony "Dar pokoju".Jeśli ktoś mógłby mi pomóc byłbym wdzięczny. Przydał by się jakiś nowy hełmik bo jest tam niewiele magicznych . Jeśli możliwy jet kontakt ze mną to błagam przyślijcie na nr GG 6573106 lub na skrzynkę pocztową sza2x@o2.pl.
Jeśli jest to nie możliwe zróbcie posta na forum

Przemo
Dostaniesz go za pomoc pewnej syrenie, która została zmuszona przez ogra Droth'a do śmiertelnego pocałunku. Jeśli zgodzisz się pokonać niemilca zostawia on po sobie własnie wspomniany przez Ciebie hełm. Quest znajdziesz na lokacji 3100. A tutaj mapka:


I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Dzięki ale widzę ,że quest jest dostępny tylko w ToSC którego niestety nie posiadam ale naprawdę dzięki
Jesteś pewien? Mi się wydaje (jestem prawie pewien), że nie trzeba dodatku do tego questu. Idź do tej lokacji i zagadaj z syreną. Najlpeiej przed tym "zasejwój", bo kwestie dialogowe można poprowadzić na kilka sposobów i od tego zależy z komu pomożesz, a przeciwko komu będziesz walczył.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Mi też coś świta jak przez mgłę, że z jakąś syreną rozmawiałem... Na pewno był to BG bez dodatku.
aż chce się rzec ''Kamień spadł mi z serca,, Jak tylko będe miał chwilę to załatwię sobie ten hełmikbo chwilowo mam problemy z grą. Jeszcze raz thx
← Baldur's Gate
Wczytywanie...