[GII:NK] Tablice Z Kamienia

Niektóre tablice zwłaszcze te w starej bibliotece zawierają ciekawe informacje (historię) o starożytnych dziejach. W każdym razie jest tam spisany bieg wydarzeń podboju wielkiego miasta w dolinie nowego terenu w gothic. Miasto to nazywa się Jarkhendar czy coś około tego. Tablice mówią nam że Wielki generał Quarodon bronił jhkendar przed jego synem Radames który próbował podbić królestwo no i te chęci i późniejsze czyny spowodowały że wybuchła wojna domowa. Adanos wkużył się na swój lud i zatopił wszystkich wielką powodzią. Radames został zdradziecko zamknięty w świątyni adanosa i zmarł włócząc się po jej korytarzach i zginął zaraz przed drugim wyjściem niedaleko miejsca spoczywania szponu beliara. Wcześniej jednak Quarodon zamknął swojego opentanego brata w świątyni aby uniknąć klątwy.
Odpowiedz
Bardzo ciekawe, a można wiedzieć skąd to wiesz ?
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
no przeciez saturas napisał ze z tablic kamiennych z gry
Odpowiedz

Użytkownik Lord Andre dnia 19.10.04 (12:30) napisał

no przeciez saturas napisał ze z tablic kamiennych z gry

[post="7157"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Grałeś już w NK ?Hmm...ale skąd dokładnie te tablice?
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz

Użytkownik BaLiN/GaNdi dnia 19.10.04 (15:29) napisał

Użytkownik Lord Andre dnia 19.10.04 (12:30) napisał

no przeciez saturas napisał ze z tablic kamiennych z gry

[post="7157"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Grałeś już w NK ?Hmm...ale skąd dokładnie te tablice?

[post="7190"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




cała chistoria jest spisana na tablicach w bibliotece znajdującej się w kanionie ostatnio wgrałem tego patcha na angielsą wersję i więcej zrozumiałem niż z niemieckiego

Tam jest wszystko opisane na ok 5 tablicach na podestach w kształcie kamiennego strażnika.
Odpowiedz
Bardzo ciekawa jest ta historia. Autorzy bardzo dobrze wpletli Dolinę Budowniczych w GII. Zostawili sobie otwartą furtkę w postaci piramid
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Tak takbardzo ciekawe. tylko szkoda że na każdej tablicy jest napisane to samo:p
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ale miasto dobrze się trzyma po wielkiej fali. G2Nk to najlepsza fabula z gier na świecie( i na Marsie)
Odpowiedz
Nie powiem ci gdzie są bo nie wiem dokładnie lecz musisz szukać cały czas... znajdziesz je w skrzyniach często na ziemi czy też w jakiś jaskiniach... nigdy nie słyszałem aby była jakaś mapka ze wszystkimi zaznaczonymi tablicami więc szukałem gdzie mogłem
Odpowiedz
Zapraszam tutaj. Mam nadzieję, że mapki się przydadzą .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Wydawało mi się, że cała zabawa polega na tym, by je poznajdywać, a nie tylko nachapać się statsów. Jak czegoś nie wiesz, nie możesz znaleźć, to popróbuj i poszukaj przez kilka godzin i na pewno znajdziesz rozwiązanie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dobra rada: znalezione tablice zachowaj sobie na później, gdy będziesz miał wyższe statystyki i nauka będzie cię więcej kosztowała.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Użytkownik Raphagorn dnia Jun 26 2006, 04:09 PM napisał

Dobra rada: znalezione tablice zachowaj sobie na później, gdy będziesz miał wyższe statystyki i nauka będzie cię więcej kosztowała.

[post="45442"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



I jeśli nauczysz się je odczytywać!

--------------------------------

Odpowiedz

Użytkownik Ranger dnia śro, 31 sie 2005 - 11:41 napisał

Tak takbardzo ciekawe. tylko szkoda że na każdej tablicy jest napisane to samo:p

[post="35040"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Tak ale jedna jest inna od pozostałych
Odpowiedz
← Gothic

Tablice Z Kamienia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...