Śmieszne sznurki

Rzeczywiście dobre. Pomysł fajny tylko wykonanie trochę niedopracowane.
Odpowiedz
Napiszę jedno - mooocno schizowate. Dziadek z kosą? U nas to bardziej z widłami...
Ale fakt, pomysł niezły. Gdyby jeszcze bardziej dopasować...
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się to 'accidentally' i jak gość wymienia posiadane przez faceta bronie

Ale coś mi to za bardzo pachnie fotomontażem...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To tylko ameryka. U nich taki arsenał się na wiewiórki trzyma . I te ich budownictwo... Dobrze, że mu tam z tej snajperki nie wypaliło bo by pewnie pocisk do sąsiedniego 'districtu' doleciał .
Odpowiedz
Tak się zastanawiając, to coś zauważyłem - gość sfotografował swoją ubabraną tynkiem koszulkę. Nie wydaje sie wam to dziwne? Od razu po strzale pobiegł po aparat cyk cyk i już... Ja to bym się odruchowo otrzepał

Ekh - może oni domy z papieru budują?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Medziu przecież mówiłem, że to Ameryka. Gościa nawet jakby postrzelili to by najpierw się sfotografował, wrzucił na imageschacka a potem kręcił film z własnej reanimacji by dać do realityTV.

Cytat

Ekh - może oni domy z papieru budują?


Biorąc pod uwagę te wszystkie cuda jakie się u nich zdarzają... poczynając od tornad a kończąc na trzęsieniach to nawet nie głupi pomysł. Chałupa się zawali a tu wystarczy wstać otrzepać się i zrobić kilka fotek...
Odpowiedz
ej dobrze że u nas nie ma takich sąsiadów, bo bym się bał pisać na forum, ale ich budownictwo jest cudne... w 3 dni dom można postawić, jest nawet taki "program" na polsacie
Kopniesz w ścianę i masz już 2 drzwi
Odpowiedz
Ich domy (co ja wiem) to są budowane z jakiejś dykty. Domy robi się w fabryce. Robią po prostu gotowe ściany, wiozą je na plac budowy, jakoś je przyklejają i się ludzie wprowadzają.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Z ziemi polskiej do włoski... Żenada...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Żeby nie bylo to to nie jest prezydent . I nie ma sie czym zachwycać.
Odpowiedz
Akurat to wiem, że jego brat. Tym niemniej przewodniczący PiS, czyli partii rządzącej. Z resztą prócz błędu, który niewątpliwie popełnił Jarosław, wstawiłem link by wszyscy posłuchali jego pięknego, słowiczego śpiewu No i jeszcze dla potomności (za tydzień nikt nie będzie o tym pamiętał).

PS. A Giertych chce wychowanie patriotyczne w szkołach wprowadzić, to niech najpierw zacznie od rządu :~)
Odpowiedz
Ciekaw jestem Tokar czy ty byś umiał zaśpiewać hymn bez zająknięcia. Ciekaw jestem jak by to wyglądało jakbyś miał go zaśpiewać solowo przed tłumem ludzi. Zobaczymy jak będziesz ćwierkał prezentacje maturalną przed 'tylko' 3 osobami. Jestem już po maturze, w gimnazjum trochę z recytowaniem różnych rzeczy też miałem do czynienia i wiem, że to wcale nie jest tak różowo.

To jest naturalne, że człowiek jest maksymalnie zestresowany i mu się plączą słowa, zwłaszcza jak nie jest do tego przygotowywany specjalnie.

Z jakiego okresu jest ten filmik? To aktualne jest?

A mówiąc wprost cholernie mnie wkurza nagonka na władze w sieci. Giertych to, Kaczyński tamto itd. Wszystkie media robią z nich idiotów. Są jacy są i kropka.
Odpowiedz

Cytat

Ciekaw jestem Tokar czy ty byś umiał zaśpiewać hymn bez zająknięcia.


Oczywiście, hymn narodowy powinien znać każdy Polak Do tego dorzucę ci extra hymn czeski jak chcesz (który znam autentycznie bo śpiewałem na przedstawieniu z klasą)

Cytat

Zobaczymy jak będziesz ćwierkał prezentacje maturalną przed 'tylko' 3 osobami


Wiesz nie porównuj matury do teog bo to zupełnie dwie różne rzeczy

Cytat

To jest naturalne, że człowiek jest maksymalnie zestresowany i mu się plączą słowa, zwłaszcza jak nie jest do tego przygotowywany specjalnie.


Przepraszam cię, do czego miał być specjalnie przygotowany, do śpiewania hymn narodowego ? Daj spokój... Z resztą wiedział, że będzie musiał to zrobić na tym konwencie, to co lenistwo go wzięło czy pewność siebie, że się nie poduczył ? Z resztą jak mówił te swoje przemówienie to jakoś mu się nie plątały słowa

Cytat

Z jakiego okresu jest ten filmik? To aktualne jest?


3 czerwiec bodajże.

Cytat

A mówiąc wprost cholernie mnie wkurza nagonka na władze w sieci. Giertych to, Kaczyński tamto itd. Wszystkie media robią z nich idiotów. Są jacy są i kropka.


Mówiąc szczerze mnie też i już na tym forum wyraziłem swoją opinię w tej sprawie:

http://forum.gexe.pl/page-2-t3872-s20.html

Konkretnie tu (mój post) by nie być gołosłownym. Rzeczywiście media przesadzają i bezpodstawnie panikują. Lecz to jest po prostu kuriozalna sytuacja, gdy jeden mówi, że Polacy nie znają swego hymnu, powinniśmy się wstydzić i mówi żebyśmy brali przykład z Ameryki, a drugi następnego dnia strzela taką szopkę. Co ja mam płakać z tego powodu ? Dlatego walnąłem to w Gildii Błaznów, a nie w karczmie.
Odpowiedz

Cytat

Oczywiście, hymn narodowy powinien znać każdy polak


Znać a umieć zaśpiewać to 2 różne sprawy.

Tokar, polityków nie wybiera się ze względu na to jak śpiewają i czy mają ładny głos.


A z maturą to był tylko przykład. Miałem kilka razy przyjemność recytować różne rzeczy (np. przemówienie przed salą pełną ludzi) i było mi z tym ciężko. Na Maturze trzeba walczyć z załamywaniem się głosu. A stanąć przed tłumem ludzi i śpiewać (podkreślam śpiewać) do mikrofonu to jest naprawdę wyższa szkoła jazdy. Kaczyński to nie showman ani Górniak... Owszem, są spece od public relations i powinni go przygotować ale też przesady.


Właśnie po to między innymi ma być to całe 'patriotyczne wychowanie'. (Owszem można na to patrzeć też jak na chorą indoktrynacje, ale zawsze). Ale już kwiatki słyszałem (np. w tym roku jedna osoba z mojej klasy rzuciła tekst w stylu: "czy można uznać Niemców za naszych aliantów podczas II WŚ?". To świadczy o tym, że coś się gdzieś sypie...)
Odpowiedz
Że się włączę do dyskusji, to tak, jest to żenada. Nie sądzę, żeby mu się pomyliło w taki sposób, jak słowa plątały się prezydentowi w czytanym przemówieniu na pożegnanie papieża. Choć za drugim razem zaśpiewał dobrze. Nie wiem, może brak skupienia ?

Ale to w ogóle nie brzmiało jak hymn polski. Sorry, ale największe antytalenty muzyczne u mnie w klasie, jak trzeba, wstają i śpiewają Mazurka melodyjnie. Wyglądał, jakby śpiewał za karę .

A co do patriotyzmu... może należałoby zacząć od takiej błahostki jak pisanie słów Polak, Polska itp. wielką literą, co Tokar ?

Użytkownik Ekh napisał

(np. w tym roku jedna osoba z mojej klasy rzuciła tekst w stylu: "czy można uznać Niemców za naszych aliantów podczas II WŚ?". To świadczy o tym, że coś się gdzieś sypie...)

A to nie jest bardziej aspekt historyczny? Choć w sumie od patriotycznego społeczeństwa wymaga się znajmości historii swojego państwa i w tym przypadku się zgodzę. Nie wszędzie, ale jednak coś pod tym względem się sypie.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
http://www.maxior.pl/?p=index&id=18410&0

Jaccu cap pariri karilolla tik karilillan tic tandulla dipidapidolla rup padirubira kurigan gukkaja kibikan gu a ratcatica jaribidabidilla barictandillan dellando abaripadda paripbari paribiribiristen dellando jabarilla stella dej jalo arabarabarawa duwjowu parista lilla stellan dobeda kedagedage dudu dej jalo


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
He piosenka normalnie że się tak wyrażę "ogień z dupy" w najlepszym tego słowa znaczeniu, ale nurtuje mnie jedno, czym ona to wymachuje, porem?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Śmieszne sznurki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...