Czy możemy porozmawiać o skradzionym tronie?

Właśnie skończyłem czytać Skradziony tron, a książka była emocjonalnie wyniszczająca. Kocham to.

Ponieważ Alistair jest jedną z moich ulubionych postaci w serii, spodziewałem się, że polubię również Marica, ale przez większą część książki prawie go nie lubiłem i zamiast tego sympatyzowałem z Rowanem i Loghainem.

Teraz rozumiem, skąd ludzie biorą się, kiedy mówią, że Loghain jest tak wspaniałą postacią. ON JEST. I smutno mi, gdy pomyślę, jak stał się zdrajcą w DAO. To znaczy, mogę zrozumieć pozostawienie Cailana na śmierć, zamiast dołączyć do bitwy i stracić całą armię, to bardzo Loghain. Ale daj spokój, ogłaszając Szarych Strażników zdrajcami w samym środku Plagi.

Czy Rowan naprawdę musiała poświęcić swoje osobiste szczęście dla Marica? Już z nim walczyła, dowodziła jego armią i była jego przyjaciółką, z pewnością poradziłby sobie jako król z całym tym wsparciem.

Katriel nie zasługiwała na uznanie, jakie Rowan dała jej na końcu. Tak, uratowała im życie, po tym jak naraziła ich na niebezpieczeństwo.

Jakie są Twoje myśli?
Odpowiedz
← Dragon Age

Czy możemy porozmawiać o skradzionym tronie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...