Trailer i data premiery Baldur's Gate III


trailer i data premiery baldur's gate III

"Baldur's Gate III" to gra, na którą ma oko każdy fan klasycznych RPG-ów . Nic w tym dziwnego, gdy ma się do czynienia z legendarną serią, uwielbianą przez pokolenia. Od czasu gdy kolejna część znalazła się we Wczesnym Dostępie, już nie raz i nie dwa była tematem wielu zapowiedzi i debat. A teraz można obwieścić, że oczekiwania dobiegają końca. Zgodnie z najnowszą zapowiedzią, premiera na PC i PS5 odbędzie się 31 sierpnia 2023 roku.

Pokaz na State of Play był dosć duża niespodzianką, jako że Larian Studios nie ujawniało dotąd żadnych informacji na temat wersji konsolowych. Trailer zawiera fragmenty gameplay'u na PS5 i edycję kolekcjonerską. Z fabuły mamy tam okazję zobaczyć Ketherica Thorma – generała nekromantę, który ma pełnić rolę jednego z głównych antagonistów gry. W postać tą wcielił się J.K. Simmons ("Spider-Man: Bez drogi do domu", "Pierwszy śnieg" i serial "Odpowiednik").

Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
Zajarałem się jak Ignus . Nie wiecie, czy dla preorderowców będzie coś ekstra?
Odpowiedz
Przyznam się do czegoś strasznego... ale zamówiłem sobie edycję kolekcjonerską ^^'
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wroobelek dnia niedziela, 26 lutego 2023, 15:09 napisał

Zajarałem się jak Ignus . Nie wiecie, czy dla preorderowców będzie coś ekstra?


Słyszałem coś o przedpremierowych przedmiotach, ale pewnie chodzi o jakieś początkowe itemki.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Już wiem. Wszyscy, którzy kupią grę przedpremierowo we wczesnym dostępie, w dniu premiery otrzymają "Digital Deluxe Edition". Po premierze ta wersja będzie droższa od "Base Game", a do tego nie ma gwarancji, że po premierze podstawowa edycja będzie wciąż kosztowała 199 zł (wiecie - inflacja )
https://gaming.komputr...cjonerka_1.jpg
Odpowiedz
← Nowości

Trailer i data premiery Baldur's Gate III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...