[GI] Problem z misją na cmentarzysku orków

Pomocy! Ja nie ogarnąłem co mam zrobić i wyszedłem z jaskini, po powrocie okazało się że baal zniknął. Co mam zrobić? Niestety wczystanie sava odpada
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Chalinator* dnia piątek, 24 listopada 2017, 23:03 napisał

Mam dokładnie taką samą sytuację! Wszystko wybiłem i jest jakby ok, ale ten Baal Lukor nie wchodzi w pożądaną interakcję. Nie chce dać tego zwoju telepotacji. Ogólnie jakiś podły bug

Już myślałem, że mam taki sam błąd. Łaziłem długo po komnacie, wyszedłem na górne piętro, zszedłem i jak byłem spowrotem na środku komnaty, to zatrybił. Albo musisz być na środku dużej komnaty albo trzeba się pobłąkać jakiś określony czas.
Odpowiedz
Gothic raz na dwa lata musi być, ja wczytałem jeszcze raz go głównej sali, ale chodzil i nic się nie działo. Wychodząc z sali z orkiem zdzielilem go mieczem i przy wyjściu koło strażnika świątynnego się ocknął. Poszedlem z powrotem trochę pobiegałem i poszlo
Odpowiedz
najpierw trzeba iść z Baalem Lukorem do tej komnaty co on tam z orkami walczył(jak go pierwszy raz spotykamy)zbieramy 2 części pergaminu i wtedy idziemy do tej pierwszej sali on mówi,że to zaklęcie teleportacji i potem dopiero trzecim wejściem
Odpowiedz
witam,
przechodzę tą grę drugi raz i mam problem z cmentarzyskiem orków.
Gdy po ubiciu 5 kąsaczy i kilku orków wchodzę do jaskini nie respią mi się tam orkowie ani ciała strażników. pergaminów też nie ma. proszę o pomoc z góry dziękuję😀
Odpowiedz
Wybrnąłem z tego problemu podobnie jak Kolega wyżej radzi - po wybiciu wszystkiego, gdy Baal stoi w jakiejś sali, trzeba zmienić się w jakieś zwierzę, które go wywabi. Ja użyłem zaklęcia na komara krwiopijcę i pobiegł za mną na sam środek sali kolumnowej. Enter i jesteśmy człowiekiem i fabuła toczy się dalej.
Odpowiedz
Wstanie ponarzeka na was ale później powinien ruszyć dalej ze skryptem. Ale przy tej metodzie lepiej zachować stan gry najpierw.
Odpowiedz
← Gothic

Problem z misją na cmentarzysku orków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...