Figurka Crowa w przyszłym roku


figurka crowa w przyszłym roku

Figurki z naszych ulubionych serii to fajne gadżety. Pokazują nasze zainteresowanie danym dziełem, pełnią funkcję ładnej ozdoby, a także dobrego prezentu. O pracach tego typu z uniwersum "The Legend of Heroes" wspominałem już jakiś czas temu, i to dwa razy, a teraz przekazano nam nowe szczegóły w ramach jednego z tych projektów.

Mianowicie dotyczą one figurki Crowa Armbrusta, jednego z członków starej klasy VII. Zgodnie z podanymi informacjami gotowy produkt ma trafić do sprzedaży w Japonii w maju 2023 roku. Co więcej, ma on być dostępny w dwóch wersjach, podstawowej za około 139 dolarów i deluxe za 161 dolarów.

Posążek Crowa ma go odzwierciedlać w skali 1/8, co da nam wysokość około 10 cali. Podstawowa wersja zostanie wyposażona w charakterystyczną podwójną szablę. Wersja rozszerzona ma do tego dysponować dodatkowymi ramionami, uzbrojonymi w jego orbalne pistolety, co pozwoli nawet na połączenie obu wersji. Do tego dojdzie też możliwość zmiany wyrazu twarzy między uśmiechem a krzykiem (w zestawie jest także dodatkowa mina dla stworzonej wcześniej figurki Reana Schwarzera). Obie wersje figurki mają w podstawce podobiznę Lazurowego Rycerza – Ordine.

figurka crowa w przyszłym roku figurka crowa w przyszłym roku figurka crowa w przyszłym roku figurka crowa w przyszłym roku

Póki co nie mamy podanej daty dla światowej premiery dzieła, ale fakt iż dostępne są tak poprzednie dzieła studia z tego uniwersum, można być dobrej myśli.

Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
← Nowości

Figurka Crowa w przyszłym roku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...