[TESIV] Oficjalne pluginy

Ponoć oficjalne pluginy są płatne. Co wy o tym myślicie?
Odpowiedz
ja na te dodatki napewno się nie pokusze za kase... Lepiej troche poczekać i sobie pocisnąć z neta za free. Jest to troche smieszne żeby coś takigo za kase wypuszczać... zrozumiałbym gdyby dawało to nam np. małe miasteczko z kilkoma sprzedawcami i questami, ale to... ehhhh chcą człowieka na kase naciągnąć. No cóż ale takie jest życie... Ja sobie to za free skombinuje jakoś
Odpowiedz
No i tak sie szerzy piractwo. Ale stary jak ktos sie naprawde wczuje w ta gre to chce podziekowac tworcom ja bym spokojnie dokupil. Jesli sa platne to chyba z jakiegos konkretnego powodu. Zobaczymy poczytamy i dowiemy sie o co biega to mozemy pogadac. Narazie nic mi o nich nie wiadomo wiec nie powiem nic wiecej POZDRO ziom bez obrazy
Ludzie "ZAPOMNIENIA"... łączcie się w krainie Tamriel
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to za to że mój koń będzie mógł nosić zbroje mam zapłacić ileś tam dolców a tak naprawde ta zbroja w grze już była od wydania tylko ze została zdezaktywowana tak żeby mogło się jej urzywać po zakupie tego pliczku. A to mi się wydaje czstą komercją i wyzyskiem gracza...

SŁOWNIK!
Odpowiedz
Stego co wiadomo... Własnie najpierw trzeba poczekac na oficjalny release albo artykul o tym co to wniesie nowego do gry... Ale zgadzam sie takie sprawy sa drogie...
Ludzie "ZAPOMNIENIA"... łączcie się w krainie Tamriel
Odpowiedz
Jest jeszcze jeden oficjalny plugin dodajacy wieżę w której możemy mieszkać, ale terez jest jUż w necie bardzo dużo modów z domkami za free. Według mnie nie warto kupowac modu z domkiem skoro na:

http://www.tessource.net/files/cache/index.html

JEST TYCH DOMKÓW OD ZAJE.......

KROWOM STOP!
pamiętaj że za rogiem zawsze może zdażyć się coś czego się nie spodziewasz!!!
Odpowiedz
Tu się nie ma nad czym zastanawiać... tego sie po prostu nie kupuje bo i tak niedługo a jeżeli nawet to juz sieci jest... wystarczy poszukać. Ja bym w życiu nie dał nawet złotówki za taki mod który daje zbroje która tak właściwie jest tylko zablokowana bo tak chcieli twórcy...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Oficjalne pluginy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...