[Sacred] Wasze zdanie o Sacred

Ekhtelion na jakiś czas zgasiłeś towarzystwo . No ale czas na mnie. Fakt, że gra nie trzyma już takiego klimatu jak Diablo II, ale mimo to i tak jest spox. Gram magiem bitewnym (25 l.) i moge powiedzieć, że postać jest bardo trudna (jak to zwykle z magami bywa). Natomiast Mroczny Elf to niezniszczalny terminator. Ma umiejetność (beatle fog), która pozwala mu pokonać wszystko. A na wysokich poziomach wymiata jak jakaś maszyna.

Totalny minus to niezliczona ilość błędów. Jest nawet taki, który uniemożliwia przejście gry. W polskiej wersji bardzo dużo błędów porawiono. Wiadomo, co Cdprojekt to Cdrojekt. A i jeszcze to ciągłe odradzanie sie potworów. Np. wysiekasz wszystkich w jaskini, wyjdziesz z niej, wejdziesz z powrotem a tu wszyscy zmartwychwstali i... jeszcze ich więcej. Na początku nie przeszkadza, ale potem zaczyna wkurzać.

Jak ktoś chce to mam łatke spolszczającą (działa tylko na XP).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
My grając po lanie doszliśmy do momentu w którym op prostu można było dostać szału... ja (mag bitewny) tak na prawde nie byłem w stanie nic robić (albo wymagałoby by to ode mnie naprawde powooooolnego stylu gry) a brat (barbarzyńca) radził sobie tylko jak przeciwników było tak ze 3. co w sacred zdarza sie rzadko : ) . na początku młóciło sie fajnie ale potem robiło sie to zbyt frustrujące. ja co chwile rzucałem na siebie regenarcje many i zdrowia aby móc przezyc. i jeszcze różne kombinacje z kołem strachu i ognia aby nie zginąć w pierwszych 10sekundach walki. bo jak sie rzuca 20 bestyjek na 2 graczy to nawet za bardzo nie ma co uciekać. koło strachu i jakieś meteorytki rzucać w koło modląc sie aby mana sie nie skończyła za szybko: ). a jak sie zginęlo i trzeba bylo wracać przez pół zapotworowanej mapy... to wiecie. no comments...
Sacred ma olbrzymi potencjał który został nie wykorzystany. Moze powstanie sacred 2 w którym zostanie on odpowiedznio wykorzystany...
Odpowiedz
ej co wy jakies ofiary jestescie ja tam gram serafia i niemam najmniejszych problemow ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
ja tam głównie po multi gram... więc to inaczej wtedy troche wygląda. i jeszcze pytanie na jakimpoziomie grasz?
Odpowiedz
Ja gram na brązie, ale póżniej chyba można przenieść swoją postać na silvera i na golda. Właśnie, ktoś może wie kiedy się gold odblokowywuje?

Angela a kim ty innym mogłaś grać? Popatrz no tylko na siebie !

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
a jak sie stawia standalone serwer to można nawet poziom platinium wybrać... ale to już chyba hardcore jakiś musi być
Odpowiedz
Ja rowniez gralem w te giere i stwierdzam ze gra nie byla warta zachodu. Na poczatku gralo sie extra nie moglem sie oderwac ale z czasem tak mi zbrzydlo siekanie tych potworkow ze odechcialo mi sie grac po dwoch miesiacach wrocilem do niego tylko po to zeby ukonczyc gre. Gralem magiem, na poczatku owszem mialem problemy ale pozniej kiedy rozwinalem lodowy krag i deszcz meteorytow gra stala sie tak monotonna ze szok i szczerze mowiac smok padal szybciej niz grupka goblinow :lol: , a caly demon sakkary ... no coz przerazic sie mozna, taki ciniak. Poziom gold i platinium otwiera sie po przejsciu gry
Odpowiedz
A ja mówię, że była! Mam pełną wersję! Tylko, że chłopak z mojej klasy mi popsuł i nie mogę teraz grać!! BUUUUUUUU!!!!!
Odpowiedz
hm.. skop go Taką fajną gierke rozwalic, nie ładnie :twisted:
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Wiem. I chyba w poniedziałek to zrobię. Jak jestem w jakimś empiku i widzę Sacred to aż mi się płakać chce. Miałam takiego sejva z Seraphim, że głowa boli, a moja elfka przepadła!!! BUUUUUUUU!!!!!!
Odpowiedz
Tez mam oryginalke :twisted: i szczerze mowiac gdybym wiedzial co to jest nie kupilbym jej, ale jest to oczywiscie moje zdanie. Na Twoim miejscu Atis negocjowalbym o odkupienie :lol: najlepiej zeby byl to Sacred Plus.

P.s. Szukajac cracka dla kumpla znalazlem plik exe ktory mozna w kazdej chwili podmienic dzieki czemu w grze z co drugiego potworka wypadaja runy (nie korzystalem z niego rzecz jasna :lol: ) wiec jesli ktos bylby chetny sluze pomoca
Odpowiedz
no ja tez nie gralem, bo kurde nie ma skad skombinowac a mi 49 zl zal troche za ta cene to wole juz piratow z karaibow kupic
Odpowiedz
piraci z karaibow mi sie nie podobali :?
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Deathrower, czy przypadkiem "Sacred Plus" nie jest dodatkiem, i nie wymaga pełnej wersji "Sacred"?
Odpowiedz
Owszem jest to dodatek ale mozna go kupic w zestawie z podstawka, a kto ma podstawke moze sciagnac sam dodatek z neta
Odpowiedz
Ciekawe ile kosztuje Sacred Plus......Hmmmmm........
Odpowiedz
Z tego co sie orientuje to 99 zl chociaz teraz moze juz stanial :lol: nie wiem bo nie sprawdzalem dawno cennikow gier.
Odpowiedz
Sacred w sumie jest średni. Mnóstwo błędów, niektóre uniemożliwiają wykonanie questów, co jest dosyć irytujące. Kolejnym błędem jest np. to, że nie mogę gdzieś wejść albo przejechać przez most. Dalej. Słabe animacje. Czasami postacie poruszają się, jakby były z drewna. Co dalej? Strasznie liniowa. To nie żart. Następnie:fabuła. Nie jest zbyt świetna, a na to kładę dosyć duży nacisk. Coś pozytywnego. Kilka postaci. O tak. W niektórych grach wybór jest o wiele mniejszy. Kolejnym argumentem na nie jest mocne zróżnicowanie postaci. Z tego, co słyszałem, Battle Mage'em gra się bardzo trudno, czego nie można powiedzieć o Dark Elfie, który po prostu wymiata ze skillem FoG of War czy tam Battle Fog. Coś pozytywnego. Skille. Ciekawie zrobione, podobają mi się. Combosy. To jest rzecz, która mi się chyba najbardziej w grze podoba. Co do combosów nie mam zarzutów. W sumie gra średnia. Byłaby lepsza, gdyby miała w sobie to "coś", które przyciąga gracza. Szybko się nudzi. Ocena:4-/6.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Ja właśnie przeszedłem i muszę powiedzieć, że mimo wad podanych wcześniej przez moich przedmówców jest to bardzo dobra gra. Po prostu jest grywalna, a przecież oto chodzi Jedyną wadą, która powinna być przeze mnie podana to gra dark elfikiem Po prostu gra nim jest nudna, bo jest zbyt potężny.
Odpowiedz
Mi jak narazie się podoba . Od niedawna gram więc nie moge za dużo o niej powiedzieć.

---------------------------------

Odpowiedz
← Inne cRPGi

Wasze zdanie o Sacred - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...