[Diablo] Diablo 2

No dobra ponieważ w topicach innych gier było dużo o Diablo no to zrobiłem o nim oddzielny topic. (Sprytne nie :?: ) Co sądzicie o tej rąbance w stylu hack&slash :?: Ja uważam że to największa i najlepsza giera w swoim rodzaju. Grafa, grywalność, dĽwięk, spolszczenie i wszystko czego dusza zapragnie. Jest nawet dodatek.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
nie czuje bluesa z tym diablo... nie pytajcie dlaczego. może musze sie przełamać. medivh przybliż mi troche fabułe i styl rozgrywki. dla mnie z hack&slash rządzi DS.
Odpowiedz
Fabuła jak zwykle - ratujesz świat. (A dokładniej to dawno nie grałem w diabełka więc może niech ktoś inny ci streści fabułę :oops: )


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
interesuje mnie czas rozgrywki, sposób prowadzenia walki i liczba (i jakość) questów
Odpowiedz
Questów jest
1 akt 6 (spoko kueściki dość proste )akcja toczy się na jakimś zadupnym polu i w jaskiniach i na końcu w klasztorze
2 akt 6 Questów (Tak naprawde to 4 z nich to jest 1 zadanie czyli szukanie przętu horadrimów ) Wszystko dzieje się na jakieś pustyni
3 akt 6 Questów (Zadanie trudne i denerwujące )Wszystko dzieje się w jakimś lesie na oczarach pełnym jakiś pojebanych fetyszy i innego paskutctwa
4 akt 3 Questy (Zadania 1 i 2 proste ,3 tródne i pojebane ) Co tu dużo mówić gra toczy sie w piekle .

Czas to jest normalnie sredniowiecze

Sposób prowadzenia walki -klikanie lub trzymanie myszki na przeciwniku i w przypadku walki wręcz i przy rzucaniu czarów
Odpowiedz
może sie skusze nawet. co prawda mało troche tych quesćików...
Odpowiedz
hmmm ta gra tak naprawde nie polega na samych kłestach tylkobardziej na zabijaniu
Odpowiedz
Dokładnie
Odpowiedz
Jest jeszcze dodatek Lord Of Destruction (pol. Pan Zniszczenia). Dostaje się dwie nowe postacie do wyboru (a tak wogóle stare to: Paladyn, Barbarzyńca, Amazonka, Nekromanta, Czarodziejka) Druida i Zabójczynię, mnóstwo nowych, fajnych przedmiotów, Dodatkowy akt 5 w którym musimy rozwalić Baala. W 5 akcie są 4 albo 5 albo 6 questów.

ps.2 jest pod wieloma względami lepsza od 1. Ale jeden z ważniejszych to, to że można zapisać grę i wrócić do miasta (czyt. obozu).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Lord of D. jest 6 aktów
Odpowiedz
Chyba 5 aktów a 6 questów. 8)


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Diablo ma to coś! Niby zwykła siekanka, a wciąga jak cholera. Przeszedłem 3 razy (czarodziejką oczywiscie, paladynem i druidem). Gra jest super spolszczona. I te boskie filmiki po każdym akcie potęgujące napięcie. Po prostu nie mam pytań. Jedyne do czego można się teraz przyczepić to grafika. Ale da się przeboleć i przyzwyczajić (chociaż po NWN, czy Morrowindzie będzie ciężko).

Wie ktoś coś może o Diablo 3, bo mi się coś obiło o uszy, ale czy to prawda? Nie wiem.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
ja wiem i z tego co wiem blizzard planuje zrobienie diablo 3 po ukonczeniu world of warcraft (wg mnie totalnego kiczu - LINEAGE 2 bije WoW'a pod kazdym wzgledem - www.lineage2.com) czli juz niedlugo powinni rozpoczac prace ;] ciekawi mnie tylko fabula :> oby niewymyslili czegos totalnie bzdurnego :>
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Diablo2 roxi !! od wydania tej gry cały czas w nią napieprzam i mi sie nie nudzi chociaż robie sobie czasem miesięczne przerwy
Odpowiedz
Też słyszałem o o tym jakoby Blizzard [teraz już pod patronatem Microsoftu ;( ] planował pracę nad trzecią odsłoną Diablo. Jednak z tego co wiem to płynie całkiem niezła kasa z samych serwerów battlenet i z racjonalnego punktu widzenia, znając finansową politykę wspomnianego wyżej monopolisty, oraz tendencję do przesuwania dat premier przez firmę Blizzard to nie prędko "wypuści" na "światło dzienne" kolejną część tej gry. Jeśli chodzi zaś o fabułę to myślę, że na tej płaszczyźnie nie będzie klapy. W końcu wszystkie gry Blizzarda (przynajmniej wg statystyk i recenzji niezależnych pism) to prawdziwe hity, więc nie ma się czym przejmować.
Odpowiedz
Dla mne Diablo2 bez BN to nie Diablo...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
A jak XD
Przede wszystkim D2 nie polega na zabujaniu potworów tylko na wielogodzinnym nabijaniu poziomu, zbieraniu stuffu, tradowaniu (albo znajdowaniu kogoś do trade'u [pozdrowienia dla Soundwaffe XD]) i kiedy w końcu masz juz ten wymażony stuff, super poziom i możesz sobie pozwolić na duelka na poziomie... zabija cię jakaś dupowana Ama na 290kach... ale i tak jest pieknie XD
Odpowiedz
dla mnie diablo to qupa i tyle, nic tyko siekanie
Odpowiedz
Taa... ale duża częśc populacji nawet z tym siekaniem kiepsko sobie radzi...
pomysl co by było, gdzyby musieli jeszcze myśleć XD

i mam jeszcze pytanie - mówisz o Diablo2 na BN czy single ?
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Diablo 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...